Telefon Tavsiyesi İkilemde kaldım, Lumia 920 alınır mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BestaVeYasin

Üye
    Konu Sahibi
İkilemde kaldım, Lumia 920 alınır mı?
Cümleten hayırlı Ramazanlar Maxicep ailesinin WP bireyleri;

Beyler şuan kullandığım telefon Lumia 620. C6-01 kullanıyordum bozuldu garantiye verdim sorunu gideremediler ve bu telefonu verdiler bana:D. Bugün ise tam 1 yıl oldu Lumia 620 kullanalı açıkçası şunu belirtmek istiyorum; C6-01 den başka telefon kullanmayan ben Lumia'yı alınca eşekten inip Küheylana bindim diyebilirim. Tabii 1 yıl evvelinden bahsediyoruz e haliyle herkeste Lumia yok ( en azından bizim burda ). Herkes telefona töreye karşı gelen kadın gözüyle bakıyor :bilmm " Windows telefon mu olur " gibi lafları çok işittim. Ama hepsi bi tarafa telefon über hızlıydı, stabildi. Menü geçişleri olsun, internet hızı olsun. Android kullanan bi çok arkadaşım Google play'den maxhton gibi tarayıcıları denerken ve bana " Sen ne kullanıyon " dediklerinde cool bi şekilde " İnternet Explorer " diyebiliyorum. Neyse uzattım sanırım kusura bakmayın :bigstar: İşin aslı şu ağalar;

Şuan için 512 MB RAM sahiib telefonlar pek geride kalıyor ve Yeni bir Lumia almak istiyorum. Aklımda L925 vardı fakat 32 GB uygun fiyata bulamadığım için PAS geçtim. 1.000 lira bütçem var, sonra L920 de karar kıldım. Bi çok sitede 900 liraya gördüm. Sorum şu;

Hala Lumia 920 alınır mı ? ( şüphede kalmamın yegane nedeni teledonun 2012 çıkışlı olması ).

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Ağırlığını ve kalınlığını sorun etmezsen, Lumia 920 halen gücünü ve geçerliliğini koruyan bir telefon.

ArMaGeDdOn_87

Üye
Sistemin eksiklikleri 8.1 ile büyük ölçüde kapanıyor eğer sana mağazadaki uygulama ve oyun sayısı yeterli geliyorsa alabilirsin,fakat şu anda 925 16gb 999 ₺,bir 920 kullanıcısı olarak 925 almanı tavsiye ederim,920 ekran konusunda daha iyi fakat çok ağır telefon

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Bence de eğer hafıza sorun değilse L925 al. Sorun ise L920. Şuanda eğer o fiyata bulduysamn çok iyi. Biz 1500-1600₺ Verdik o telefonlara. Açıkçası fiyatı 1000₺ dolaylarında olduğunu duyunca ağlayasın geliyor.

alical33

alical33

Üye
920 ile 925 arasındaki fark tasarım ekran ve çok az bi kamera. 16gb yeterli olursa 925 daha şekil duruyor bence ama 920 de hala alınası bi telefon yani donanımları aynı zaten ama 2. El duşunursen 925 32gb bulabilirsin

BestaVeYasin

Üye
    Konu Sahibi
2. El telefon almak bana mantıklı gelmiyor hocam. 16 GB hafıza da beni hayli sıkıntıya sokar. L620 den geçiş yapıcam :ehe e haliyle fotoğraf video çok fazla çekicem. Fifa 14, Asphalt 8 gibi oyunalrıda yüklerim ( çok oynamıyorum ). Müzik filan derken 16 GB olmaz.

Karar verildi. Lumia 920 alıyorum, sarı sarı :anlas:

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic

ArMaGeDdOn_87

Üye
Hayırlı olsun

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Hayırlı olsun şimdiden.
Karar verildiğine göre :locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...