İnceleme | Nokia Lumia 920

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
aslinda guzel bir noktaya işaret etmişler
[[bu durumu unutup kulaklığınızı taktığınızda müzik kulaklarınızı patlatırcasına çalmaya başlıyor]]

Kulak patlaması iyidir.
Epeydir özlemiştik kulak patlatacak seviyede ses veren Nokia cihazlarını :kop2:

Placebo-

Placebo-

Üye
Kulaklık rengi ve şekli çok hoşuma gitti ya.

digitayf

Üye
Ben incelemenin android sever birisi tarafından yazıldığını düşünüyorum. Telefon agırmı? kagıt üstünde evet ama bence agır olmalı samsung un plastikten bozma telefonları gibi elimden fırlayacağına ağır olsun. Şimdi ülkemizde herkes donanım uzmanı oldu bir anda :) yok adreno 320 yok 4 cekirdek !!! 4 cekirdekli işlemci nedir ya görende telefonda simulasyon yapıyorsunuz sanıcak!!!

Bu donanım yarışı hep Google ekosistemi yüzünden peydahlandı bi işletim sistemi ile yüz farklı ekran 10 dan fazla işlemci çeşidini desteklersen sanki virtual machine calıştırır gibi donanım istersin. Zorlama emulasyon sistemleri calıştırmak için işlemcilere yüklendiler. Olay kesinlikle yazılım, öyle olmasa soruyorum size PSP veya PS Vita kağıt üstünde sgs3 un altında kalır .Ama hangisi işini daha iyi yapıyor ?

Zamanında n-gage ilk çıktığında İzmirde belkide ilk alanlardan biriydim, suanda ipad iphone android cihazlar hepsini kullanıyorum ama nokia n-gage de oynadıgım colin mcrae oyunun tadını oynanışını ve eğlencesini hiçbir cihazda göremedim. Nokia nın yerinde olsam tüm oyunları n-gage adı altında port ederim. O zaman diğer rakipler nal toplar işte.

Ayrıca ben ekranda lag görmüyorsam telefonum seriyse konu kapanmıştır, birileri uğraşsın dursun bu donanım işleriyle , bu telefonda populer olmasın ayrıca , millet bu telefonu restoranlarda masa üstüne iphone edasıyla koymadığı sürece bu makineyi alırım kullanırım.

• Beğen
Tepkiler: phantomddl
ecel54

ecel54

Üye
Ayrıca ben ekranda lag görmüyorsam telefonum seriyse konu kapanmıştır, birileri uğraşsın dursun bu donanım işleriyle , bu telefonda populer olmasın ayrıca , millet bu telefonu restoranlarda masa üstüne iphone edasıyla koymadığı sürece bu makineyi alırım kullanırım.

bu yazdığın zor, Bu lumialar iphon'u bile geçer :D. benim telefonu görüpte hayran kalmayanı görmedim herkes hemen fiyatını soruyor. bedava geldi dediğim zamanda ilk başta inanmıyorlar bu telefonu kim gönderir bedava diyorlar :ehe. Bu telefonların renklilerini alıp aynı iphone gibi yapacak çok kişi vardır

- - - Eklendi - - -

Şu anda 12 kişi bu konuyu okuyor. (9 üye ve 3 misafir)

remzi33

remzi33

Üye
trabzon noki shopta ne zaman satısa cıkacak

m542tf

m542tf

Üye
Ben şöyle düşünüyorum; Nokia l920 den sonra birkaç telefon alt ve orta segmente tanıtır yaz başı gibl piyasaya sürer mart nisan gibi Temmuz gibide beklenti ve istekler üzerine ağır abi bir cihaz tanıtır. Burda en önemli etken wp8 den nokia'ya olumlu yada olumsuz geri bildirimlerdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt