İgo Eklentileri ( Skin,İcon..)

Sponsorlu Bağlantılar

askiseven

Üye
"Sokak adlarını söylemesi"]Turkish TTS.orjinal Nuance klasörü içindeki :
-VocalizerEx klasörünü cihazınızın ana dizinine (dahili hafızaya)
-tts_nua_ve1 klasörünü İgo_İsrael dosyası içine
-İki adet voice dosyasınıda İgo_İsrael/content/voice içine kopyalayın.
ve VocalizerEx içindeki apkyı yükleyiniz.
Ayarlar/Dil ve giriş/Metinden sese seçeneğine gelip VocalizerEx TTS yi işaretleyip ayarları yapınız.

[/SPOILER] [/QUOTE]

tts dosyalarını indirdim rardan çıkartırken bende parola istedi maxicep denedim olmadı parola nedir acaba

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
"Sokak adlarını söylemesi"]Turkish TTS.orjinal Nuance klasörü içindeki :
-VocalizerEx klasörünü cihazınızın ana dizinine (dahili hafızaya)
-tts_nua_ve1 klasörünü İgo_İsrael dosyası içine
-İki adet voice dosyasınıda İgo_İsrael/content/voice içine kopyalayın.
ve VocalizerEx içindeki apkyı yükleyiniz.
Ayarlar/Dil ve giriş/Metinden sese seçeneğine gelip VocalizerEx TTS yi işaretleyip ayarları yapınız.

[/SPOILER]

tts dosyalarını indirdim rardan çıkartırken bende parola istedi maxicep denedim olmadı parola nedir acaba[/QUOTE]
RAR ŞİFRE: ozut

• Beğen
Tepkiler: zehnisağcan ve askiseven

askiseven

Üye
teşekkürler

whampire

whampire

Üye
kullanacağınız haritaları yükleyin hepsini yüklemenize gerek yok uzantılarına bakın ( altta belirttiğim gibi klasörlere yerleştirin )

Map
Turkey_HERE_2017.Q1_170124.fbl
Turkey_HERE_2017.Q1_170124_(AP).fpa
Turkey_HERE_2017.Q1_170124_(DA).fda
Turkey_HERE_2017.Q1_170124_(JW).fjw
Turkey_HERE_2017.Q1_170124_(SP).fsp
Turkey_HERE_2017.Q1_170124_(TI).ftr

Poi
Turkey_HERE_2017.Q1_170301.poi
Turkey_HERE_Truck_2017.Q1_170127.poi

Building
Turkey_HERE_2017.Q1_170113.3dc
Turkey_HERE_2017.Q1_170119.3dl

License
Mega_Free_1_Year_Update_FEU_NQ_2017_Q1.lyc

Eastern Europe.hnr
Eastern_Europe_HERE_Easy_2017.Q1_170323.hnr
Eastern_Europe_HERE_Economical_2017.Q1_170323.hnr
Eastern_Europe_HERE_Fast_2017.Q1_170323.hnr
Eastern_Europe_HERE_Green_2017.Q1_170323.hnr
Eastern_Europe_HERE_Short_2017.Q1_170323.hnr

bu haritaları indirdiyseniz farklı bir dosyadan paylaşırmısınız. işyerimizde torrent yükleme imkanı yok.. mega ve cloud benziri programdan paylaşırsanız çok sevinirim..

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
bu haritaları indirdiyseniz farklı bir dosyadan paylaşırmısınız. işyerimizde torrent yükleme imkanı yok.. mega ve cloud benziri programdan paylaşırsanız çok sevinirim..
o kadar vakit yok cafeden indircen artık :( eski haritaların içinde var 2016.10 daha iyi yeni sürümlerine göre daha detaylı
2017 sürüm haritalarda tırt denemelerde kapı no yok sygic de de bu sorun var

• Beğen
Tepkiler: aozaslan66

askiseven

Üye
hocam ben telefona kurdum çalışıyor birde arabaya kurmak istiyorum fakat iki ayrı klasör var

iGO_Avic - iGO_World bunun hangisini kullanayım ve iki klasördede yükleme aynımı yoksa biri hafıza kartı diğeri ana dizine mi yüklenecek şimdiden teşekkürler

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
hocam ben telefona kurdum çalışıyor birde arabaya kurmak istiyorum fakat iki ayrı klasör var

iGO_Avic - iGO_World bunun hangisini kullanayım ve iki klasördede yükleme aynımı yoksa biri hafıza kartı diğeri ana dizine mi yüklenecek şimdiden teşekkürler
igolar hafızaya kurmuyor 2 si farklı sürümler birini tercih etmemiz gerek. arabada kullanacaksan world daha güzel

askiseven

Üye
teşekkürler kardeşim

• Beğen
Tepkiler: aracnaphobia007 ve konyalimehmet

askiseven

Üye
arabada ses olayını çözemedim bütün sesleri tek tek denememe rağmen ses alamadım acaba neyi yanlış yaptım

nihatnamuk

Üye
Merhaba. Siteyi yeni üye oldum ve bu konalarda çokta fazla bilgim yok ancak. araçımdaki cihaza İGO Primo 2017 9.6.29.636868 yükledim sorunsuz çalışıyor. Bu 2017 güncel bir versiyormudur. Haritalarda Avrasya tüneli ve Orhangazi köprüsü gibi yerler yok henüz.
igo 9.6.29.596752-sys versiyonu buldum (haritanın ortasında hız kadranı var) arabada çalşmadı eksik dosya uyarısı verdi. Cepte S4'te baştan lisasns uyarı verdi sonra çalıştı. Şu an arabada yüklü olan 9.6.29.636868
Birincisi hangisi yeni versiyon?
İkincisi igo 9.6.29.596752-sys arabada nasıl çalıştıra bilirim. (tabi bu yeni versiyonsa.) Her ikisinde de üçünçü köpra avrasya tüneli ve orhangazi köprüsü yok.

• Beğen
Tepkiler: aracnaphobia007
konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba. Siteyi yeni üye oldum ve bu konalarda çokta fazla bilgim yok ancak. araçımdaki cihaza İGO Primo 2017 9.6.29.693527 en son versiyon, 2017 Q1 haritada avrasya tüneli olması lazım
[
İkincisi igo 9.6.29.596752-sys arabada nasıl çalıştıra bilirim. (tabi bu yeni versiyonsa.) Her ikisinde de üçünçü köpra avrasya tüneli ve orhangazi köprüsü yok.[/QUOTE] sys ayarı konu başlığında var
YENİ SÜRÜM APK EKLENDİ

halboy66

Üye
Merhaba. Siteyi yeni üye oldum ve bu konalarda çokta fazla bilgim yok ancak. araçımdaki cihaza İGO Primo 2017 9.6.29.636868 yükledim sorunsuz çalışıyor. Bu 2017 güncel bir versiyormudur. Haritalarda Avrasya tüneli ve Orhangazi köprüsü gibi yerler yok henüz.
igo 9.6.29.596752-sys versiyonu buldum (haritanın ortasında hız kadranı var) arabada çalşmadı eksik dosya uyarısı verdi. Cepte S4'te baştan lisasns uyarı verdi sonra çalıştı. Şu an arabada yüklü olan 9.6.29.636868
Birincisi hangisi yeni versiyon?
İkincisi igo 9.6.29.596752-sys arabada nasıl çalıştıra bilirim. (tabi bu yeni versiyonsa.) Her ikisinde de üçünçü köpra avrasya tüneli ve orhangazi köprüsü yok.
Nihat kardeşim 636868 eski primo sürümdür basarsoft 2016-Q4 haritaları yüklerseniz köprü ve tüneller mevcuttur
son sürüm nextgen iGO Navigation 9.18.27.702387 - 1.jun.2017 budur Mehmet kardeşim apk yı paylaşmış bunu aracınıza kurabilirsiniz stabil çalışmaktadır sesli arama ve hava durumu özelliği yoktur çalışmıyor

nihatnamuk

Üye
Cahilliğimi bağışlayın ama bu apk nereye yüklenmiş. nereye bakmam lazım. veya Mehmet bey bana indirmem için bir link verebilirmi. [email protected]

nklkizilay

Üye
htc m8 kullanıyorum. bir defa açtı, sonra hep siyah ekran. bir daha hiç açılmadı

Download Finished
0mb/0mb
ekranda sadece bunlar yazıyor

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: albayceyhun

yaren_70

Üye
Kardeş teşekkürler. İki sorum olacak. Birincisi hız polis için indirdiğimiz dosyayı rardan çıkartaçakmıyız yoksa çıkartmadanmı söylediğin yere atacaz?ikincisi ise arabamda android araba cihazı var. Orda igo navigasyon yüklü. Navigasyonu açtığımda tam ekran açılmıyor. Yukarıda verdiğim apk yı üstüne kursam cihazda tam ekran olurmu? Yada tam ekran açılması için ne yapmam lazım?

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
htc m8 kullanıyorum. bir defa açtı, sonra hep siyah ekran. bir daha hiç açılmadı

Download Finished
0mb/0mb
ekranda sadece bunlar yazıyor

neti aç kendi hafızasına kur açılması lazım açılmassa tel yeniden başlat
Kardeş teşekkürler. İki sorum olacak. Birincisi hız polis için indirdiğimiz dosyayı rardan çıkartaçakmıyız yoksa çıkartmadanmı söylediğin yere atacaz?ikincisi ise arabamda android araba cihazı var. Orda igo navigasyon yüklü. Navigasyonu açtığımda tam ekran açılmıyor. Yukarıda verdiğim apk yı üstüne kursam cihazda tam ekran olurmu? Yada tam ekran açılması için ne yapmam lazım?
txt olarak çıkartıp atıcan rar açmaz, çözünürlük ayarı yapman lazım onu açıklamıştım konuda
Cahilliğimi bağışlayın ama bu apk nereye yüklenmiş. nereye bakmam lazım. veya Mehmet bey bana indirmem için bir link verebilirmi. [email protected]
install klasörünün içindedir yada bunu kur

yaren_70

Üye
hafıza kartına kurabileceğim igo varmı? Cihazın hafızasına atıp kurdum. Yavaşladı.
konyalı arkadaşım araba android cihazında navigasyon yarım ekran açılıyor. onu Full ekran açabilecek bir ayar varmı? igo şu anda hafıza kartında yüklü. Bu proğramı komple silip igo nun başka bir versyonunu hafıza kartına yüklemek istiyorum.hafıza kartına atıp yükleyebileceğim başka versyonu varmı?yardımcı olursan sevinirim. yukarıda verdiğn versyon hafıza kartına yükledim kurdum hata veriyor.

Son düzenleme:
whampire

whampire

Üye
klasörü indirdim yüklemeyi önce eski sürümden sonrada 702387 apk üzerinden kurdum telefonuda yeniden başlattıktan sonra igo world klasörü bulunamadı gibi uyarı verdi. önce telefon hafızasında denedim.oradan hata alınca hafıza kartında da yükleyerek denedim gene aynı hata verdi.. bu hata ile karşılaşan oldumu..
şuanda telefonumdaki kurulu olan 693 nolu sürümdür ve telefon da sorunsuz kullanıyorum.site üzerinden sadece haritalar poi ler ve globalconfig güncellemelerine ait paylaşımları güncelliyorum. onun dışında apk güncellemesi nezaman yapsam hata ile karşılaşıyorum..

halboy66

Üye
klasörü indirdim yüklemeyi önce eski sürümden sonrada 702387 apk üzerinden kurdum telefonuda yeniden başlattıktan sonra igo world klasörü bulunamadı gibi uyarı verdi. önce telefon hafızasında denedim.oradan hata alınca hafıza kartında da yükleyerek denedim gene aynı hata verdi.. bu hata ile karşılaşan oldumu..
şuanda telefonumdaki kurulu olan 693 nolu sürümdür ve telefon da sorunsuz kullanıyorum.site üzerinden sadece haritalar poi ler ve globalconfig güncellemelerine ait paylaşımları güncelliyorum. onun dışında apk güncellemesi nezaman yapsam hata ile karşılaşıyorum..
hata ile karşılaşmamak için öncelikle hafızadaki nng dosyasını silin 702387 apk yı kuruyorsanız klasör adını iGO yapın (i) küçük harf olacak sorun yaşamazsınız cihazın ana hafızasına kurulum yapın

• Beğen
Tepkiler: lalecs0

Üst Alt