Htc "android" telefonlarında bootloader root ve rom ile sorular sorabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

tevfikgokdemi

tevfikgokdemi

Üye
Slm
Htc Desire X telefonum rootlu ve custom rom yüklü,yüklü gelen kullanmadığım sistem uygulamalarını siliyorum fakat tekrar geri geliyor,başka bir telefonum daha var HTC Rhyme onda bir problem olmuyor,istediğimi silip yüklenebiliyor ,Desire X için ne yapmamı onerirsiniz

0MG90

0MG90

Üye
Slm
Htc Desire X telefonum rootlu ve custom rom yüklü,yüklü gelen kullanmadığım sistem uygulamalarını siliyorum fakat tekrar geri geliyor,başka bir telefonum daha var HTC Rhyme onda bir problem olmuyor,istediğimi silip yüklenebiliyor ,Desire X için ne yapmamı onerirsiniz
Root explorer ile sil

MetalspazM

MetalspazM

Üye
htc one x im var telefonuma rom yüklemeyi denedim şimdi htc ekranında kalıyor telefonu kullanamıyorum yardımcı olurmusunuz.

kula82

Üye
htc sense z710e var bende batarya çok ısınıyor.rom yuklersem duzelirmi.

berkkaralar1

berkkaralar1

Üye
Merhaba, HTC 816 telefonuma root yetkisi yükledim. Yükleme amacım, sadece "oyun+Data" dosyalarını hafıza kartına taşıyabilmek içindi. Fakat 4.4.2 için bir yöntem bulamadım. Güncelleme yapamıyorum ve rootsuz hali daha stabil çalışıyordu.. Ben çok araştırdım, yabancı sitelerden denedim az çok ingilizcem var. Fakat hep takıldığım adımlar oldu.

Benim sorum şunlar :
-HTC 816 stock rom nasıl yüklerim ?

-Telefonun sistemini ilk günkü haline nasıl getirebilirim ?

Yardımını esirgemezsin umarım :)

kaptan0641

Üye
selamün aleyküm hayırlı günler hayırli işler burhan arkadasim eklersen sevinirim tsk ler [email protected]

Solmaz67

Üye
Arkadaşlar ikinci el htc one x aldım nasıl rootlayabilirim.yardımcı olursanız minnettar kalırım şimdiden teşekkürler

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
htc wildfire s bootloader unlock yapamadım yardım edebilir misin

ay212han

Üye
slm htc sensation z710e yurtdisi kayıtlı orchtc Bootloader kilidini kırdım açtım UNLOCKED da oldu ama root gerceklestıremedım teamviewer9 var yazında gelıp bakarım demısın pc yüklemeye hazır vazıyette cmd den bir siteden denedım bır konuyu yada bır noktayı atlıyom sanırım sitenın adını vermıyom sakıncası vardır dıye
htc dev sitesinden adımları takip ederek kilidini açabilirsin sonra root yapabilirsin
bende o sıteden kilidi açtım ama root layamadım yardım edebılırmısın
Indirdim ordada vcl media pleyer ilr iniyor :)) cok.garip bisi acaba bin dosyasi acmak.icin.bi.program mi indiricem
Unlock_code.bin diye geliyor dosya ıyı bak postana bu ısımde gelmeli

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
slm htc sensation z710e yurtdisi kayıtlı orchtc Bootloader kilidini kırdım açtım UNLOCKED da oldu ama root gerceklestıremedım teamviewer9 var yazında gelıp bakarım demısın pc yüklemeye hazır vazıyette cmd den bir siteden denedım bır konuyu yada bır noktayı atlıyom sanırım sitenın adını vermıyom sakıncası vardır dıye
bende o sıteden kilidi açtım ama root layamadım yardım edebılırmısın
Unlock_code.bin diye geliyor dosya ıyı bak postana bu ısımde gelmeli
bn hepsini yaptım :D doğru root dosyasını bulup normal rom kurar gibi kur işte yanlız dikkatli ol hata yapabiliyorlar bnde ilk denediğim dosya alt tuşları çalışmaz hale getirmişti

dj_tehlike

Üye
aleykümselam
aranızda htc one v rootlamayı bilen varmı bide bunun adnroid sürümünü yükseltebiliyomuyuz

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
aleykümselam
aranızda htc one v rootlamayı bilen varmı bide bunun adnroid sürümünü yükseltebiliyomuyuz
burda snn telefonuna uygun birsürü rom var bu romlar sayesinde telefonunu son versyon yapabilirsin

root konusununda ise onu bnde tam olarak çözemedim

avjx

avjx

Üye
slm kardeş htc desire x stoks rom uygulamaları kaldırılıyor ama tel kapanıp açılınca geri yükleniyor.her türlü programı denedim olmadı s-off ile alakalımı acaba bide s-off nasıl yaparım cihazı

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
slm kardeş htc desire x stoks rom uygulamaları kaldırılıyor ama tel kapanıp açılınca geri yükleniyor.her türlü programı denedim olmadı s-off ile alakalımı acaba bide s-off nasıl yaparım cihazı
s off ile alakalı olduğunu sanmıyorum istersen bütün herşeyi sıfırlayıp stock rom unu yeniden kur

özkan72

Üye
Desiere 816 stok recovery lazım yardımcı lütfen

metin64

Üye
Verizon Htc droid dna bootloader unlocked ,bu kilit açılabilirmi ?(

ISMAYILIM

ISMAYILIM

Üye
Merhaba arkadasım bende HTC desire HD var.Çok takılıyor android sürümünü yükseltmek için neler yapmam lazım.Yardımcı olursanız sevinirim.Android lolipopa yükselebilirmi acaba.Yada hızlanması ve takılmaması için ne yapmak gerek.Şimdiden Teşekkür ederim.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Merhaba arkadasım bende HTC desire HD var.Çok takılıyor android sürümünü yükseltmek için neler yapmam lazım.Yardımcı olursanız sevinirim.Android lolipopa yükselebilirmi acaba.Yada hızlanması ve takılmaması için ne yapmak gerek.Şimdiden Teşekkür ederim.
öncelikle bootloader kilidini kırmalısın (bu tek sorun olan şey) sonra cwm yükleyip cm12 rom kurarsan bütün sorunların ortadan kalkar eğer oyun da oynayacağım diyorsan dediğim rom yardımıyla işlemciyi de hızlandırırsın ve sonuç :biggrin:

• Beğen
Tepkiler: ISMAYILIM
ISMAYILIM

ISMAYILIM

Üye
Androidde acemiyim botloader,cwm, cm12 rom bana yabancı,nerden bulabilirim.acemiyim,kusuruma bakma arkadaşım biraz hazıra konmak istiyormuş gibi gelmesin size,link verebilirseniz sevinirim.Lütfen Rica ediyorum arkadaşım.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Androidde acemiyim botloader,cwm, cm12 rom bana yabancı,nerden bulabilirim.acemiyim,kusuruma bakma arkadaşım biraz hazıra konmak istiyormuş gibi gelmesin size,link verebilirseniz sevinirim.Lütfen Rica ediyorum arkadaşım.
öncelikle burdan telefonunu seçip bootloader kilidini kırmalısın sonra ztn cwm yi bulmak kolay sonra burdaki romu cwm ile telefona kuracaksınız yapamazsan ztn nette birsürü videosu vardır az bir araştırmayla çözersin işi ;)

• Beğen
Tepkiler: ISMAYILIM

Üst Alt