Htc "android" telefonlarında bootloader root ve rom ile sorular sorabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

neset6606

Üye
Malesef olmuyor

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
arkadaşım merhaba htc one m7 cihazıma root attım kaldırmak istiyorum bir türlü beceremedim yardımcı olur musun

batuuboysan

batuuboysan

Üye
Stock ROM yüklerken ne oldu anlamadım ama tel açılınca sadece beyaz ekran HTC yazısı ve geri ve home tuşu ile kaldı ne yapmalıyım lütfen yardım edin.

sado_27

sado_27

Üye
htc desıre 300 var bıtane elımde recovery ıle resetlerken kırmızı bır yazı geldı telefon tıtreyıp tekrar acılıyor kırmızı yazı gıtmıyor telefona orjınal romu nasıl atarım nerden bulurum karde yardımcı olurmusun

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Stock ROM yüklerken ne oldu anlamadım ama tel açılınca sadece beyaz ekran HTC yazısı ve geri ve home tuşu ile kaldı ne yapmalıyım lütfen yardım edin.
rom tam yüklenememiş veya bir hata olmuştur yeniden yüklemeyi dene
htc desıre 300 var bıtane elımde recovery ıle resetlerken kırmızı bır yazı geldı telefon tıtreyıp tekrar acılıyor kırmızı yazı gıtmıyor telefona orjınal romu nasıl atarım nerden bulurum karde yardımcı olurmusun
recovery e basınca mı kırmızı yazı geliyor yoksa recoverydeyken mi

• Beğen
Tepkiler: batuuboysan
sado_27

sado_27

Üye
rom veya cvm yuklemedım rehbere gırınce gerı atıyordu bende format atayım dedım recovery den attım ama bıdaha açamadım

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
rom veya cvm yuklemedım rehbere gırınce gerı atıyordu bende format atayım dedım recovery den attım ama bıdaha açamadım
cwm benzeri recoveryleri yüklemediysen telefonun kendi recoverysi yoktur genelde fastboot ile sıfırlamışsınızdır ve sıfılama işleminde herhangi bir hata olduysa telefonun şarjı filan bittiyse batarya sorun yaptıysa vb yarıda kaldıysa telefonunuz hard brick veya soft brick olmuştur
soft brick oldu iste cwm yükleyip yeni rom yüklemeyi deneyin hard brick ise geçmiş olsun tel düzelmez
garantisi var ise hiç düşünmeyin garantiye yollayın

batuuboysan

batuuboysan

Üye
Ben rom u tekrar yuklemeye calistim ama sistem gormuyor artik
Ne yapmam gerek

uzun46

Üye
Merhabalar bende htc desire 500 var son zamanlar ekran kilidi hatası verip duruyor format attım olmadı sorun yazılımsal sanırsam yardımcı olabilir misin s off u açıp rom yüklemem gerek sanırım bu konuda bana yardımcı olursan çok mutlu olurum :) teamviewer dan yardım edebilirsen daha bir güzel olacak :) :)

celilcemre

celilcemre

Üye
Bende de bir tane var çöpe gitti. Olmuyor. Yada yapılamıyor.

celilcemre

celilcemre

Üye
Yedekleme hatası. Malesef bakup durdu

lazye

lazye

Üye
Hocam Bir Soru Soracam bende htc one v varda bootlader kilidi kaldırıp rom ve root nasıl atarım ya en kısa yoldan pc w10 bide bnm bunun nasıl yapabilirim şimdiden teşekkürler :)

uzun46

Üye
Yedekleme hatası. Malesef bakup durdu
bende de kilit ekrsnı duvar kağıdı durduruldu diye bir hata veriyor sürekli üstelik tuş kilidi açıp kapatma esnasında ekrana kilit ekranı kısmı gelmiyor ve o alanda sadece duvar kağıdı görünüyor. yelefonu kullanabilmek için pencereyi aşağı indirip oradan da ayarlara tıklayıp normal ana ekrana veya uygulamalara girebiliyorum

celilcemre

celilcemre

Üye
Yazılımı bir arkadaş attı. 15 gün çalıştı. Sonra yine aynı oldu. Wifi çalısmadı. Fabrika ayarlarına döndüm. Olmadı. Sinirden ekranı kırdım. 500 tl gitti. Sonunda vazgeçtim. İnşallah seninki düzelir.

uzun46

Üye
Yazılımı bir arkadaş attı. 15 gün çalıştı. Sonra yine aynı oldu. Wifi çalısmadı. Fabrika ayarlarına döndüm. Olmadı. Sinirden ekranı kırdım. 500 tl gitti. Sonunda vazgeçtim. İnşallah seninki düzelir.
inşallah düzelir hocam ya öğrencilik halleri bu olmazsa ben de telefonsuz kalacam

radyofon

Üye
HTC One M7 için en son olan 7.19.401.151 ROM' a ve RUU dosyasına img dosyasına ihtiyacım var. Fakat bulamıyorum.

Üst Alt