Htc "android" telefonlarında bootloader root ve rom ile sorular sorabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

ISMAYILIM

ISMAYILIM

Üye
Çok Teşekkür Ederim Arkadaşım.Allah Ne Muradın varsa versin!Emeğine Sağlık!....:alkis:biggrin::anlas::bud::sukur:

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle

orcunyilmaz07

orcunyilmaz07

Üye
mesaj da atabilirsiniz yardımlarım sonucu yapamayan arkadaşlara teamwiewer ile bilgisayarına baglanıp özellikle yardımcı olacagım :)
Merhabalar benim isteğim resimdeki M7 için varsa 5.0 rom yoksa stabil olarak çalışan bir rom

orcunyilmaz07

orcunyilmaz07

Üye
Recovery den flasliyoruz değil mi

kelooo

Üye
Merhaba bu gün bir desire820 aldım ama nasıl root yapabilirim framaroot olmuyor towelroot olmuyor bilgisayar olmadan nasıl yapabilirim

hycn_75

Üye
htc one desıre 500 boot kılıdını kaldırıp tlf ıcındekı bazı uygulamarı sıldım ....
ama tlf guncellemesı geldı fakat dosyayı yukledıgımız halde kapanıp ıslemı yaparken yuklemeyı kabul etmıyor..
ne yapmam lazım bu konuda bana yardımcı olurmusunuz

veya yenıdne orjınal rom u nasıl bulabılrı ve yukleyebılırım
yardımcı olurmusunuz bu konuda

hakoes

Üye
Merhaba arkadaşlar ben 4 ay önce Vodafoneden HTC DESIRE 816 aldım sora bır program yüklemek ıcın telefonumu rootladım ama son çıkan güncellemeler ıcın tekrar rootlu telefonumu orjınal halıne cevırıyım derken telefon açılış ekranında htc yazısında kaldı açılmıyor kapalı durumda ıken telefonu şarza yada bılgısayara bağlayınca direk fastboot modunda acılıyo benım asıl sorunum bende htc dev sıtesınden aldığım unlock.code var cmd ıle komut verıyorum ve telefon unlockbootloader kısmına gelıyo ve orda ıkı tane seçenek var bırıncı seçenek unlock yapmak ıstıyorum gıbı bırsey dıgerı hayır ıstemıyorum gıbı ben unlock yapmak ıstıyorum secenegını secıyorum sora telefon açılıp kapanması lazım unlock ıcın ama olmuyor kırmızı bır yazı cıkıyo ıngılızce olarak (This build is for developert
Do not distribute outside of htc without htc s written permission
Failure to comply way lead to legal action) ve oyle kalıyo dıger secenegı secınce telefon tekrar bastan başlıyor ve açılış ekranında htc yazısında kalıyo ve unlock yapamadığım için telefona hiçbir şey yükleyemiyorum iki haftadır internette aradım ve bu konu hakkında bir şey bulamadım eger bu olayın çözümünü bilen varsa lütfen bana nasıl yapacağımı analatabilirmi böyle bir sorunla karşılaşan oldumu hiç

nizamialem

Üye
mesaj da atabilirsiniz yardımlarım sonucu yapamayan arkadaşlara teamwiewer ile bilgisayarına baglanıp özellikle yardımcı olacagım :)
Burhan kardeş meraba.bende Htc one M7 var.onu rootlayıp Unlocked yapıp Twrp Recovery .img ve ElementalX yükleyip ekrana çift tıklamayla uyandırma özelliği yaptım.Ancak şimdi telefonu garantiye göndermem gerekiyor,orjinal haline getirmem gerek bana yardımcı olabilirmisin nasıl yaparız imkanın varsa uzaktan yardımla yapabilirsin.Cihaz S-ON , Unlocked , Android 5.02 , sense 6. Şimdiden Teşekkür ederim.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Burhan kardeş meraba.bende Htc one M7 var.onu rootlayıp Unlocked yapıp Twrp Recovery .img ve ElementalX yükleyip ekrana çift tıklamayla uyandırma özelliği yaptım.Ancak şimdi telefonu garantiye göndermem gerekiyor,orjinal haline getirmem gerek bana yardımcı olabilirmisin nasıl yaparız imkanın varsa uzaktan yardımla yapabilirsin.Cihaz S-ON , Unlocked , Android 5.02 , sense 6. Şimdiden Teşekkür ederim.
biraz uzun iş ama one m7 locked yapma vb internette ararsan kolayca bulabilirsin bnce

celilcemre

celilcemre

Üye
htc desire 500 format attım. Wilan, bulutout çalışmamaya başladı. Bir daha attım. Daha kötü oldu. 5-6 kez attım. Artık yazıda kalıyor. Lütfen yardım edin.

Misafir

merhaba arkadaşlar.. htc one m9 telefonumun bootloder kilidini açtım, team win recovery'de yükledim. buraya kadar herşey normal. fakat xda sitesinden ne kadar custom rom bulup yüklediysem hepsi hatalı, ya da bi yerlerde bişeyi yanlış yapıyorum. bu durumdan dolayı tlfu eski haline döndürmeyi denedim fakat asıl zulüm gerçekten buymuş :) bir türlü yapamadım. delirme aşamasına geldim. bu konuda yardımcı olabilir misiniz lütfen. saygılar..

sercan0564

Üye
selamun aleyküm bi sorum olacak
cihazım htc m7 unlocked ve s-off ama recovery mod açılmıyor yeni rom yükleyemiyorum yardımcı olursanız sevinirim

dingil34,5

dingil34,5

Üye
htc one x cihazım var içindeki yazılım gitti root atarken cwm 5.8 yüklüydü şimdi cm11 romu yüklemek istiyorum 5.8le yüklenmiyo eğer cwm 6yı flashlarsam yükleniyo ama açılmıyo çünkü cwm 6yı flashladıktan sonra cm 11 boot.img flashlanmıyor flashlarsam cwm 5.8e geri dönüyo ruuyu denedim onda da hata alıyorum çözümü bilen var mı acaba ?

0MG90

0MG90

Üye
htc one x cihazım var içindeki yazılım gitti root atarken cwm 5.8 yüklüydü şimdi cm11 romu yüklemek istiyorum 5.8le yüklenmiyo eğer cwm 6yı flashlarsam yükleniyo ama açılmıyo çünkü cwm 6yı flashladıktan sonra cm 11 boot.img flashlanmıyor flashlarsam cwm 5.8e geri dönüyo ruuyu denedim onda da hata alıyorum çözümü bilen var mı acaba ?
Bootloaderı açıp root atarsan RUU çalışmaz. İkisini de kapaman lazım onun için. Diğer kısımları bilmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: dingil34,5
dingil34,5

dingil34,5

Üye
Bootloaderı açıp root atarsan RUU çalışmaz. İkisini de kapaman lazım onun için. Diğer kısımları bilmiyorum.
kilidi kapatıp denedim zaten belli bi kısmı yükleniyo ilk 1 hata aldım ruuda onu aştım sürüm çok eskiymiş ama 2. hatayı aşamadım yine de teşekkür ederim ruudan ümidim zaten pek yok da bakalım artık yine de çok teşekkür ederim ilgin için

0MG90

0MG90

Üye
kilidi kapatıp denedim zaten belli bi kısmı yükleniyo ilk 1 hata aldım ruuda onu aştım sürüm çok eskiymiş ama 2. hatayı aşamadım yine de teşekkür ederim ruudan ümidim zaten pek yok da bakalım artık yine de çok teşekkür ederim ilgin için
Rica ederim:)

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar
silivriserdar

silivriserdar

Üye
Arkadaşlar Yardıma ihtiyacım var. HTC dsr 500 var elimde unlock yapmak için uğraşıyorum. HeRşeYi Yaptım ama son kısımda HTC sitesinden gelen bin dosyasını komut dosyası ile yolunu gösteriyorum ama error veriyor. Unkown error veriyor. Yardım edecek birisi varmı?

0MG90

0MG90

Üye
Arkadaşlar Yardıma ihtiyacım var. HTC dsr 500 var elimde unlock yapmak için uğraşıyorum. HeRşeYi Yaptım ama son kısımda HTC sitesinden gelen bin dosyasını komut dosyası ile yolunu gösteriyorum ama error veriyor. Unkown error veriyor. Yardım edecek birisi varmı?
O dosyayı indirdiniz mi? E-posta ile gelen.

Üst Alt