Htc "android" telefonlarında bootloader root ve rom ile sorular sorabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

kartal555

kartal555

Üye
evo 3d telefonumun hboot 1.53 fakat 1.49 indirmek istiyorum fakat cihaz s-on lu nasıl yapabilirim acaba ?

Julı

Üye
Arkadaşım bir şey sorabilir miyim ?? HTC One S telefonum var hangi romu yükleyeceğimi bilmiyorum yardım eder misin :)

chun02

chun02

Üye
Kardeşim HTC ONE 4.3 e güncelledim ama bazı sorunları nedeniyle tekrar 4.2.2 romuna dönmek istiyorum nasıl dönerim anlatırsan cok sevınırım

genzu

genzu

Üye
slm daha öncede yazmıştım bir cevap alamadımhtc desire s cyanogenmod 4.3.1 yüklü orjinal roma geri dönmek istiyorum bir çok siteye baktım ama nafile faydalı bir çözüm göremedim yardımcı olursan sevinirim

MERRA94

Üye
kardeşim selamünaleyküm yeni rom yüklemek için goldcard ile hbootu önce 1.0.1 yapmam gerekiyor buda goldcard ile oluyormuş ama maalesef goldcard sitesi revskills.de kapanmış ve aktif hale getiremiyorum ne yapmam lazım

chun02

chun02

Üye
Soru sorabilirsiniz demişsin ama cevap vermiyorsun

byMeMo32

Üye
selam arkadaşlar iyi günler ben htc one x kullanıcısıyım roomlamak istiyorum ama bir türlü beceremedim bi bana yazabilirmisinz nerden nasıl atacagım cok ihtiyacım var bu rooma

yusufmba

Üye
htc sensation xe var root yapamıyorum lütfen yardım eder misin

forrock123

forrock123

Üye
Hocam merhabalar . Ben root işlerini bilmiyorum ve telefonum bağımsız olmasını istiyorum . htc desire 601 kullanıyorum root hakkında hiçbir fikrim yok yardımcı olurmusunuz ? :)

duvak

duvak

Üye
telefonun modelini google den aratarak root işlemi bulabilirsin ama önce bootloader kilidini açman lazım, htc dev sitesinden adımları izleyerek bunu yapabilirsin

forrock123

forrock123

Üye
Htc dev sitesinde desire 601 modeli yokki.

0MG90

0MG90

Üye
Other device seçeneğini sececeksin yoksa

bursam16

Üye
s.a arkadaşlar sizden yardım istiyorum htc sensation bootlader kilidini açıcam htc dev sitesine kodları yolluyorum ya ardından htc dev sitesinden bana mail geliyo unlock code bın diye . işte ben bu dosyayı açamıyorum bende media player olarak açıyor bunu bu kodu nasıl açıcam yardım edin lütfen

virus19

virus19

Üye
s.a arkadaşlar sizden yardım istiyorum htc sensation bootlader kilidini açıcam htc dev sitesine kodları yolluyorum ya ardından htc dev sitesinden bana mail geliyo unlock code bın diye . işte ben bu dosyayı açamıyorum bende media player olarak açıyor bunu bu kodu nasıl açıcam yardım edin lütfen
Sen onu açmıcaksın hocam bilgisayarının hardiskine android diye klasör oluşturdun dimi o klasörün içine atacaksın cmd ekranını açacaksın cmd ekranına
fastboot flash unlocktoken Unlock_code.bin
kodunu gireceksin.

bursam16

Üye
Iyide media player olarak.iniyor .sorun.orda ben.onu android klasorune atsammda gene acilmaz.ki cmd ekranina yaziyorum olmuyor yani.cmd ekraninda unlock code.bin.dosyasini.bulmuyor.anladn :)

virus19

virus19

Üye
Iyide media player olarak.iniyor .sorun.orda ben.onu android klasorune atsammda gene acilmaz.ki cmd ekranina yaziyorum olmuyor yani.cmd ekraninda unlock code.bin.dosyasini.bulmuyor.anladn :)
Başka bir pc de denermisin indirmeyi hocam?

bursam16

Üye
Indirdim ordada vcl media pleyer ilr iniyor :)) cok.garip bisi acaba bin dosyasi acmak.icin.bi.program mi indiricem

virus19

virus19

Üye
Indirdim ordada vcl media pleyer ilr iniyor :)) cok.garip bisi acaba bin dosyasi acmak.icin.bi.program mi indiricem
Çok garip aynı işlemleri ben yaptım ama bahsettiğin şekilde inmedi ve o dosyayı açmak için uğraşmıcaksın telefona flashlıcaksın o yüzden açmak için bir programa ihtiyacın yok dostum.

Üst Alt