Htc "android" telefonlarında bootloader root ve rom ile sorular sorabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
İlk başta fastboot dosyasını indirdiniz mi? Eğer indirdiyseniz o neredeyse o e-posta ile gelen dosyayı oraya atın. Komut dosyasını orada açıp en son verdiği kodu yazın. Boatloder kilidi gelecektir.

silivriserdar

silivriserdar

Üye
İlk başta fastboot dosyasını indirdiniz mi? Eğer indirdiyseniz o neredeyse o e-posta ile gelen dosyayı oraya atın. Komut dosyasını orada açıp en son verdiği kodu yazın. Boatloder kilidi gelecektir.
Hazır paket vardı başka yerden indirdim ama yarın tekrar indireceğim orginal sitesinden o bulunduğu yerde komut dosyasını nasıl açarım. Shift + mouse sağ tık herhalde

0MG90

0MG90

Üye
  • Beğen
Tepkiler: silivriserdar
0MG90

0MG90

Üye
Yarın tekrar deneyeceğim. Eğer müsait olursanız bana yardımcı olabilirmisiNiz? Teamwear ile bir tek bu noktada kaldım.
Öğlen çok aktif olamıyorum. Dediğim gibi fastboot neredeyse indirdiğiniz dosyayı da oraya atıp komut dosyasını orada açın. HTC'nin verdiği kodu yazın olur.

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Öğlen çok aktif olamıyorum. Dediğim gibi fastboot neredeyse indirdiğiniz dosyayı da oraya atıp komut dosyasını orada açın. HTC'nin verdiği kodu yazın olur.
Tamam teşekkürler.

dingil34,5

dingil34,5

Üye
Tamam teşekkürler.
telefonu bootloader menüde açıp fastboot seçeneğini seçtikten sonra usb kablosunu takın ve bilgisayara bağlayın sonra bilgisayardan fastboot dosyalarının olduğu dosyaya shift+sağ click komut penceresini burda aç dedikten sonra dosyanın adını x.bin olarak kabul edersek (bendeki Unlock_code.bin)
fastboot flash unlocktoken x.bin
fastboot flash unlocktoken Unlock_code.bin (eğer sizde de dosya adı aynı ise direk kopyala yapıştır yapabilirsiniz)
kodunu girer girmez ekrana seçenek gelmesi gerek ordan ses tuşuyla yese gelip power tuşuna basarsanız telefon yeniden başlayacaktır ve tekrar fastboot menüsünü açtığınızda üstte unlocked yazıyor ise hallolmuştur

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Telefon cwm moddan çıkmıyor.

Solmaz67

Üye
Selam arkadaşlar htc one x telefonumun bootloader kilidini kırdım ama recovery moduna girdiğimde dokunmatik yada ses tusları islem görmüyor

ua_mustafa_20

Üye
HTC SENSATION 4G (T-
MOBILE) bunu nasıl root yaparız ?

neset6606

Üye
Slm kardeş htc Desire 820 recovery girmiyor neden orjinal rom da yukleyemiyorum

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Slm kardeş htc Desire 820 recovery girmiyor neden orjinal rom da yukleyemiyorum
öncelikle bu site aracılığı ile bootloader kaldıracaksın sonra ona cwm recovery kuracaksın ve recovery açılacak htc cihazlarında recovery kurulu gelmez ve cihazda değişiklik yapmaya kilitlidir bu yol ile açarsan istediğin gibi recovery kullanırsın

ua_mustafa_20

Üye
öncelikle bu site aracılığı ile bootloader kaldıracaksın sonra ona cwm recovery kuracaksın ve recovery açılacak htc cihazlarında recovery kurulu gelmez ve cihazda değişiklik yapmaya kilitlidir bu yol ile açarsan istediğin gibi recovery kullanırsın
o kilidi kaldırmam için neler gerekli ve ne yapmalıyım detaylı anlatabilir misin programlar başka yerde varsa link verebilir misin

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
o kilidi kaldırmam için neler gerekli ve ne yapmalıyım detaylı anlatabilir misin programlar başka yerde varsa link verebilir misin
attığım siteden kaldırılıyor kilit siteden modelini seçiyorsun zaten orda yazıyor ama istersen internetten videolu htc desire 820 bootloader kilidi kaldırma vb araştırırsan detaylı olarak anlatımını bulabilirsin

neset6606

Üye
Kardeş herşeyi yapıyorum ilk sefer yaptığımda s_off s_yes gelmişti ekrana ben off yerine yes yaptım tel kapanıp acıldı fabrika ayarlarına geri döndü tekrar bootloader dosyasını maile gönderip kurmak istedim tekrar bootloader kilidi ekrana gelmedi gelmediği gibide recovery girmedi

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Kardeş herşeyi yapıyorum ilk sefer yaptığımda s_off s_yes gelmişti ekrana ben off yerine yes yaptım tel kapanıp acıldı fabrika ayarlarına geri döndü tekrar bootloader dosyasını maile gönderip kurmak istedim tekrar bootloader kilidi ekrana gelmedi gelmediği gibide recovery girmedi
ekranda yukarıda off filan yazıyor mu

ua_mustafa_20

Üye
evet of ta hâlâ
o inecek programları falan bulamıyorum :-(

neset6606

Üye
S-on yazıyor

Üst Alt