Htc "android" telefonlarında bootloader root ve rom ile sorular sorabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

burhankoxp22

Üye
    Konu Sahibi
mesaj da atabilirsiniz yardımlarım sonucu yapamayan arkadaşlara teamwiewer ile bilgisayarına baglanıp özellikle yardımcı olacagım :)

• Beğen
Tepkiler: Nirvana92, orcunyilmaz07, ISMAYILIM ve 3 diğerleri

erhan1232

Üye
meraba arkdaşım sana sormak istedim cyanagen mod tel acılmyır unlok s-off ve rootlu cihazım calsırıyordu coktu galiba cyanagenmod yeni romda yukleyemeıyorum rom manager recovery modu engellemiş nasıl yapıcam anlatırmsın recovery moddaa bi secenege gırıyorum arkada rom manager sımgesı cıkıyor ve hıc bırse yapmıyor şimdidien tşk

burhankoxp22

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım rom manager recovery yi kısıtlamış telefonu bootloader de aç ve recoveryi tekrar yükle sonra full wipe yaptıktan sonra romu yükle telefonun modelini söyleseydin recoveryi link olarak verirdim " " burdan bulabilirsin recoveryi

• Beğen
Tepkiler: theottomandg ve fegas159
nsren

nsren

Üye
Htc one için var mı yapacak birşeyin :-) ben beceremedim. Farklı rom yuklenebilecek hale getirmek istiyorum. Samsung olsa her türlü hallederim de iste

burhankoxp22

Üye
    Konu Sahibi
htc one için yapabilecegim birşey var tabiki samsung gibi degil brick olma ihtimali %1 bile degil :) bootloader kilidini kaldırdın mı ?haberin olsun bootloader kilidini kaldırınca garanti dısı oluyor ve geri eski haline getiremezsin

• Beğen
nsren

nsren

Üye
Kilidi kaldiramadim zaten. Yoksa gerisi kolay. Garanti çok önemli değil zaten.

burhankoxp22

Üye
    Konu Sahibi
:) anlaşıldı kardeşim o yapılan olaylar sana zor gibi geldi heralde :)internette bir çok kez gösterilmiş ama yinede yapamadıgına göre istersen ben yapayım sana özelden mesaj gönderiyorum onu okursan hallederiz

• Beğen
nsren

nsren

Üye
Burdan da yazayım harbi ilgi için teşekkürler :-) teknik servis gibi oldu :-)

burhankoxp22

Üye
    Konu Sahibi
evet zaten telefon tamircisiyim

• Beğen
Tepkiler: fegas159
nsren

nsren

Üye
tekrar teşekkur edrim. yardım isteyen arkadaşlar,teknik servisi çok uzzakta aramayın :):):biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::alkis:tşk:

fegas159

Üye
Öncelikle merhaba. Ben HTC Wildfire kullanıyorum ve RAM'im yetmiyor bununla ilgili swapper adlı bir uygulama buldum yorumlara baktım kullananlar memnun fakat uygulama root istiyor. Ben root atmayı bilmiyorum HTC Wilfire ile ilgili fazla konu yok anlayan birisi anlatabilir mi? (Telefonumla ilgili tüm sorumluluk bana aittir) İyi forumlar dilerim.
Öncelikle merhaba. Ben HTC Wildfire kullanıyorum ve RAM'im yetmiyor bununla ilgili swapper adlı bir uygulama buldum yorumlara baktım kullananlar memnun fakat uygulama root istiyor. Ben root atmayı bilmiyorum HTC Wilfire ile ilgili fazla konu yok anlayan birisi anlatabilir mi? (Telefonumla ilgili tüm sorumluluk bana aittir) İyi forumlar dilerim.
Verdiğiniz cevaplara yarın 5de bakabilirim sorularınızı yanıtsız bırakırsam kusura bakmayın.

burhankoxp22

Üye
    Konu Sahibi
hallederiz hocam ama bu program ile olacak tam bir iş degil class 10 hafıza kartınız varmı ?yada ben root yapayım gerisi size kalmışarkadaşım htc samsung gibi değil boot kilidini tüm telefonlarında aynı hiç denedin mi

• Beğen

fegas159

Üye
Hafıza kartım var fakat class 10 mu bilmiyorum biz bi root atalımda :D

burhankoxp22

Üye
    Konu Sahibi
tamamdır arkadaşım mesaj gönderdim gelen kutunu kontrol et dün bir abimizin htc one m7 telefonu bootloader kilidini kırdım ve recovery yükledim sadece kendi istedigi romu kurmak kaldı. o kendi bilecegi bir iş oldugundan dolayı müdahale edemem iyi forumlarkardeş bekliyorum forum da fazla bekleyememfegas arkadaşımın htc wildfire telefonu bootloader kilidi kaldırıldı ve root yapıldı herkeze iyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: fegas159

fegas159

Üye
burhankoxp22 çok teşekkür ederim telefonum canavar gibi oldu gerçekten bazılarının para ile yaptığı işleri bir teşekküre yapıyorsun htc teknik servis ekibinden daha kibardın çok teşekkürler

burhankoxp22

Üye
    Konu Sahibi
kimisi para ile yapar kimi bir teşekküre önemli olan ne için yaptıgındır. :)evet arkadaşlar başka yardımcı olabilecegim birşey varmı 2009 üzeri windows yüklü telefonlarınıza android yüklerim

• Beğen
Tepkiler: diefck ve theottomandg

smtcn123

Üye
HTC Desire X orjinal jb 4.1.1 rom dosyası var mıdır?

fegas159

Üye
burhan bide rom istiyarum lütfen bu konuda uzman nadir insanlar var

burhankoxp22

Üye
    Konu Sahibi
fegar arkadaşım rom var ama android versiyonu çok degişmeyecektir. söyledigim gibi 2.3.7 var senin versiyon ile arasında fazla bir fark yok yükleyebilirdim ama biliyorsun sonra sıkıntı çıkaracak bir rom onun için kurmadım
şimdi smtcn arkadaşımızın orjinal rom istedi orjinal rom var ama htc dagıtımı degil zip şeklinde yükleniyor recovery menüsü ile yükleme yapılabilir bu verecegim link: buradan indirebilirsin bu paket desire x telefondan hiçbir oynama yapılmadan zip şeklinde yedek alınarak yapılmıştır. htc dagıtımı stock rom daha sunulmamıştır.bu arada hatırlatmak isterim rom içerisinde root ve busybox destegi vardır

• Beğen
Tepkiler: diefck ve theottomandg
major38

major38

Üye
Benim telefona rom root hepsinden lazım bitane rom dosyası var onu yüklemek istiyorum ve bu konularla aram pek iyi değil yardım edecek arkadaş arıyorum :blink:

Üst Alt