GT-S5620 MONTE Firmware update!

Sponsorlu Bağlantılar

eacikalin

Üye
Ben de yaptım olmadı maalesef

emptiness

Üye
10 dk önce istanbul samsung dan aradılar arkadaşlar... bayaa bi sinirli geçti konuşmam... en az 4 ay önce yaptığım şikayete şimdi döndüler bana... neyse aldığım bilgide (TÜRKÇE) güncel bir FİRMWARE YOK!!! bu hususa dikkat edelim... çalışmaların sürdüğünü söylediler... ama belirli bir zaman dilimi yok malesef... yani emin olun ki böyle geldi böyle gider demek bu... artık beklemekten yoruldum gerçekten... umudum da kalmadı... siz de beklemeyin derim.... umarım yararlı bir kaç bilgi vermişimdir... iyi akşamlar...

comex

Üye
Merhaba Arkadaşlar Belki İlginizi Çeker Diye Yazıyorum. Dün Gece Monte'me FirmWare Yükledim. bu Linkteki Mayıs 2010 Güncellemesini Yükledim. Neler Değişti Diye Merak Edenlere Google Maps 3.0.2 Kurulu Geldi. uTalk Diye Bir Program Geldi Palringo'nun Yerine Sanırım. ve Daha Önceden Program veya Oyun Yüklediğimde Verdiği Java Hatası.Bellek Yok. Uyarısı Artık Gelmiyor Neredeyse Tüm Uygulama ve Oyunlar Rahatlıkla Yüklenebiliyor. Daha İncelemedim Tam Olarak Yeni Eklenen Başka Şeyler Varsa Tekrar Yazacağım....

Bu Arada Türkçe Dil Desteğinin Olmadığını Söylemeyi Unuttum. İngilizce Kullanırım Diyenler İçin Önerebilirim.

MyDownLoaD

MyDownLoaD

Üye
task manegar geldimi?

sErDArcAAn

sErDArcAAn

Üye
S5620JPJB4 S5620XBJC1 S5620XXJF2XDJF2Combe sürümlerinin hepsini yükledim ayrı ayrı. 2 sorum olucak
1-Hiçbirinde mobile tv diye birşey gelmedi menüme .
2-Route 66 yine eski orjinal firmwaremde oLdugu gibi kurmuyor.
Bilgisi olan varsa teşekkürler.

ANiill

Üye
Ben pes ettim arkadaşlar .D ne olacaksa zaten olur dimi .D

Andelib06

Üye
Arkadaşlar monte de sadece kaporta güzelliği var başka da bir özellik yok. Açıkçası nokia 5800 almadığıma pişmanım. Bi navigasyon yüklemek için aramadığım yer kalmadı. Samsung, telpa,navking.. cevap navking bizim yazılımızı var ama samsungun versiyon güncellemesi yapması lazım diyorlar. smasungu arıyorum böyle bir çalışmammız yok diyorlar....Açıkçası bu cihazı satıyorum arkadaşlar toplamda 2 ay kullandım ve 300 TL ye vereceğim.

badrap

Üye
herkese merhaba. ben jabra 2035 bluetooth kulaklık aldım ancak cihaz kulaklığı bulamıyor. kullannan var mı jabranın bu modelini. yardım ederseneiz sevinirim.

comex

Üye
Arkadaşlar Task Manager Gelmedi Uğraştım Ama Gelen Giden Yok. Ama Google Maps 3.0.2de ufakta olsa kaydırarak konumlama yapıyor.

ANiill

Üye
önemli bişey değil zaten task managere taktınız haa açın açabildiğinz kadar widget her 3 ekrana Google da saatlerce dolanın veya indir me yaparken duvar kağıdı değiştirin bende öyle çıkmışdı

metex

Üye
comex arkadaşım firmware yükledikten sonra QWERTY klavye nve dosya yönetici geldimi ??

didyou

Üye
Arkadaşlar zaten GPS in uydu üzerinden güncellenmesini beklemeyin.İnternet üzerinden güncellenir ama uydu üzerinden kullanılır.Uydu üzerinden güncellenmez çünkü navigasyon aygıtı değil.

comex

Üye
comex arkadaşım firmware yükledikten sonra QWERTY klavye nve dosya yönetici geldimi ??

Valla Dediğim Gibi Gelen Giden Birşey Yok. Klavye Eskisi Gibi Dosya Yöneticisi Dediğini Tam Anlayamadım. Şuan'a Kadar Versiyon Değişiminde İşe Yarar Tek Şey Ne Yüklersem Yüklim Herşeyin Açılması. Önceden Bazı Uygulama veya Oyunlarda Bellek Hatası Veriyordu. Bekliyorum Yeni Bir Versiyon Çıkar Belki Diye. Bakalım Onda Ne gibi Değişiklikler Olacak.

--------------- Ekleme ---------------

Birde İlgilenen Arkadaşlara Soruyorum Route 66 Yüklenebiliyor Deniyordu Çok Uğraştım Ama Bi Gelişme Olmadı... Yardımcı Olabilecek Arkadaşları Bekliyorum.

tangodevrede

Üye
Samsung Gt-S5620 monteye route 66 navigasyon yükleme aşagıdaki linkten görebilirsiniz

Samsung Monte (GT-S5620) cep telefonu için SAMSUNG LBS

How to enable navigation on your Samsung Monte (GT-S5620)?

Step 1
Please go to the local Samsung Service Centre and have your phone firmware upgraded.

Step 2
After the firmware was upgraded, the “Navigasyon” icon will appear in the menu of the phone.

How to acquire content using ROUTE 66 Sync?

Use the free ROUTE 66 Sync PC application to easily manage, update and customise the content on your Samsung Monte (GT-S5620).
To install ROUTE 66 Sync and to acquire content, you have to carry out the following steps:
Kurulum aşamaları

1) İndirmeyi başlatmak için bağlantıya tıklayın.
2) Dosyaları PC’ye kaydedin.
3) Dosyaları PC’nize kaydettikten sonra, çalıştırmak için dosyaya çift tıklayın.
4) Sihirbaz tamamlanana kadar talimatları takip edin.
5) PC’nizde ROUTE 66 Sync başladı.
6) Cihazı bilgisayarınızın USB girişine bağlayın ve cihazda “Toplu kayıt” modu seçin. You can do this by going to “Menu > Ayarlar > Telefon ayarları > PC bağlantısı” and by subsequently selecting “Yığın bellek > Kaydet”.
7) In ROUTE 66 Sync, select "Mağaza > ROUTE 66 Mağazası". İhtiyacınız olan ürünleri tanımlayın ve alışveriş sepetine ekleyin.
8) Tüm ürünler alışveriş sepetinde olduğunda, “Kontrol” öğesini seçin. Kredi kartı ayrıntılarınızı girin ve “Gönder” öğesini seçin.
NB: içerik önce PC’ye indirilir ardından telefona aktarılır.
9) Telefonun PC ile olan bağlantısını kesin.
10) Ana menüdeki “Navigasyon” öğesini seçerek telefon üzerinde dolaşmaya başlayın.

Yasal Not

Yanlış yüklemelerden doğabilecek sorunlarda ROUTE 66 sorumluluk kabul etmez.

avmehmet

Üye
Samsung Gt-S5620 monteye route 66 navigasyon yükleme aşagıdaki linkten görebilirsiniz

Step 1
Please go to the local Samsung Service Centre and have your phone firmware upgraded.

Step 2
After the firmware was upgraded, the “Navigasyon” icon will appear in the menu of the phone.

Use the free ROUTE 66 Sync PC application to easily manage, update and customise the content on your Samsung Monte (GT-S5620).
To install ROUTE 66 Sync and to acquire content, you have to carry out the following steps:
Kurulum aşamaları

3) Dosyaları PC’nize kaydettikten sonra, çalıştırmak için dosyaya çift tıklayın.
6) Cihazı bilgisayarınızın USB girişine bağlayın ve cihazda “Toplu kayıt” modu seçin. You can do this by going to “Menu > Ayarlar > Telefon ayarları > PC bağlantısı” and by subsequently selecting “Yığın bellek > Kaydet”.
7) In ROUTE 66 Sync, select "Mağaza > ROUTE 66 Mağazası". İhtiyacınız olan ürünleri tanımlayın ve alışveriş sepetine ekleyin.
8) Tüm ürünler alışveriş sepetinde olduğunda, “Kontrol” öğesini seçin. Kredi kartı ayrıntılarınızı girin ve “Gönder” öğesini seçin.
10) Ana menüdeki “Navigasyon” öğesini seçerek telefon üzerinde dolaşmaya başlayın.

Yasal Not

tangodevrede arkadaşım anladığım kadarıyla sizde monte kullanıyorsunuz, peki bu yükleme talimatlarıyla siz yükleme yapabildiniz mi. zira ben aynı adımları yapmama rağmen yükleme yapamadım, servislerde yeni firmware çıkmamış halen...

aydinli1975

Üye
harika bir yorum...

han051

Üye

Step 1

Step 2

Kurulum aşamaları

Yasal Not

ARkadaşım bunun ücretsiz olanı yok mu yada crackli olanı falan. O kadar para verdik bide buna mı para vercez.

omer490

omer490

Üye
Arkadaşlar perşembe günü samsung Türkiyeyi aradım ne olacak bu işin sonu diye yazılım yetersiz.vs. herkesin ortak şikayetlerinden bahsettim.ciddi bir müşteri menuniyetsizligi oldugunu beklentileri yazılımssal olarak veremedigini.avrupa versiyonlarından farklı olduğunu iyi bir dille ifade ettim. Şimdilik bir veriyonun yok dediler. ama bu yonde cok talep oldugunuda solediler ve Google map 3 versiyonuyla ilgili bir çalışma olduğunu kısa bir süre sonra yetkili servislerden yukleme yapılacağını ifade ettiler, bu iyi bir haber, Ancak şöle bir saçmalıkda var cihaza yukledigimiz herhangi bir yazlım msn e-buddy dahil garanti dışında bırakıyormuş cihazı. gitmeden once silmek gerek. bu konunda sacma oldugunu soledim ya teldeki arkadaş sacmaladı yada gercek bole. yazılım degil bayan program dedim.bunları turkcellden dahi yukleyebiliyosunuz dememe rağmen aynı şeyi tekrarladı.ilgilililere duyurulur

madbuzaa

Üye
Selam..Telefonu bir hafta önce aldım..Dün birşeyler yüklerken task managere ben de de çıktı..açık uygulamaların hepsini kapat dedim...Daha da karşılaşmadık :D

avmehmet

Üye
Samsung Türkiye google maps 3.0 versiyonunu daha yenimi yükleyecek. ben yaklaşık 3-4 ay önce türkçesini yukledim ve kullanıyorum. isteyenler mail atarlarsa gönderebilirim. bu arada task manager nedir nasıl yuklenır acaba...

Üst Alt