GT-S5620 MONTE Firmware update!

Sponsorlu Bağlantılar

byercn

Üye
arkadaşlar bende maps 3.0 yükledim ama java bellek hatası veriyor çalışmıyor eski sürümü yükledim 2.3.2 yi ama bu sefer ekranın kaydırma ilerleme özelliği kayboldu yön tuşlarıyla yapmaya çalışıyorum. anlamadığım tarafı bu 3.0 bende neden çalışmıyor

kütting

Üye
    Konu Sahibi
Sorunsuz google map 3.0.2

byercn

Üye
Teşekkür ederim arkadaşım ama demekki benim telefonda var bi sorun çünkü java bellek yok hatası veriyor

narkoze1

Üye
Arkdaşlar bu telefonda görev yöneticisinin var olduğunu biliyorum bi kaç kez kazara açılmıştı sonra azmettim geri tuşuna basılı tutunca task manager açılan bi firmwave bulmak için, nette dolaşan bütün firmwave leri telefona yükledim sırayla hiç birinde task manager diye bişi yok. google map ise Türkiye hariç bütün firmwave lerde zaten 3.0.2 ve sorunsuz çalışıyor. dün ankara başarıdan şerif beyle görüştüm bana yakın zamanda türkiye için bi firmwave çıkacağını söyledi ama ben gene görev yöneticisinin olacağına inanmıyorum.biraz biraz kandırılık gibi galiba. firmwave yükleme konusunda yada türkçeleştirme konusunda yardımcı olabilirim. Ben şu an S5620AJD3 kullanıyorum en güncel sürümdür kendisi tek kusuru O2 için hazırlanmış olması ama o da pek önemli değil ve TR desteği var. iyi çalışmalar.

ANiill

Üye
Peki nerden buldtun S5620AJD3 u bende denemek istiyorumda nasi bisi merak ettm .d

narkoze1

Üye

Bu adresten indirebilirsiniz... yükleme konusunda problem yaşarsanız yardımcı olabilirim.

OğuzcanAbi

Üye
:hmmm

narkoze1

Üye
:oke:

delirendeli

Üye
teşekkürler ben de denicem şu güncel sürümü

ANiill

Üye
Tirsiyorum aslnda bisey olurmu seninkine bisey olmadi ama benim sansima bisey olur xD yenilik olaraktan bir seyler varmi tavsiye edilecek yonu varmi garantidn cikyomu kafam cok karisik :s

nuri26

Üye
Beyler bu tefon belki sekil olarak guzel ama verdiginiz paraya yazik gidip 5800 alsaniz ozellik bolluguna tutulurdunuz x6 bile demiyorum cunku bi kamera 5mp ben bi 5800 kullanicisiyim ve kendi yaptigim fw ile nokia N86 8mp kamerali tefondan daha kaliteli resim cekiyorum ve iphondan daha kaliteli resim proogram internet kullaniyorum bunu nokia nin servisinde test ettik adamlar bana arklarinin 5800 rini yaptirir oldular. nokia da sinir yokkkkk sinir sizsinizzzzzz...... He gprs ucretsiz ve bissuru program var navigasyon icin bence artik paranizi bosa harcamayin.....

volkara1952

volkara1952

Üye
Arkadaşlar Samsung New PC Studio dan güncellemeyi yapan varmı ? Telefon henüz elime geçmedi deneyen var mı buradan güncellemeyi.

narkoze1

Üye
Arkadaşlar tel hiç bi şekilde güncelleme yapmaz TR için güncel sürüm yok çünkü.sadece avrupa için var onun içinde de TR desteği yok. ben denedim hatta butun güncellemeleri yükledim hepsine baktım nasıllar diye. zaten yeni sürüm gelince eskisinden çok farklı olmayacak sadece menu arka planları renkli ve google map 3.0.2 yüklü olacak tabi bide masa üstü araçlarının sayısı da artabilir. hele ki görev yöneticisi falan dersek yanlış telefon almışız diye düşünüyorum artık çünkü dış piyasada S5620B diye bi tel var. yeni gördüm. adı da monte değil. denediğim fw lerin hiç biri 10 dakikadan önce map de konumlama yapamadı ki hareket halindeyken aracın içinde hiç yapmadı. bide yeni fw de route 66 gibi bi program vereceklerini hiç sanmıyorum bize. 2 gün önce arkadaşın htc touch 2 ile konumlama yarışması yaptık uzak ara o kazandı ki wm olduğundan route66 da kumuştuk canavar gibi çalıştı. fw garantiyi bozarmı derseniz başarı ile görüştüm adam aynen bu şekilde bişey olursa telefonun boot ile oynanırsa direk garanti kapsamında kalır dedi. "başarı ankara şerif bey" Asla telefondan beklediğimi alamadım 450 liraya almıştım ama şimdi çok pişmanım gidip iphone almayı düşünüyorum yada WM 6.1 olan bi tel istiyorum. ileri kullanıcılar yada telden fazla beklentisi olanlar için asla tavsiye etmiyorum. iyi çalışmalar.

ANiill

Üye
Beyler bu tefon belki sekil olarak guzel ama verdiginiz paraya yazik gidip 5800 alsaniz ozellik bolluguna tutulurdunuz x6 bile demiyorum cunku bi kamera 5mp ben bi 5800 kullanicisiyim ve kendi yaptigim fw ile nokia N86 8mp kamerali tefondan daha kaliteli resim cekiyorum ve iphondan daha kaliteli resim proogram internet kullaniyorum bunu nokia nin servisinde test ettik adamlar bana arklarinin 5800 rini yaptirir oldular. nokia da sinir yokkkkk sinir sizsinizzzzzz...... He gprs ucretsiz ve bissuru program var navigasyon icin bence artik paranizi bosa harcamayin.....

BenPişmanmıyım 515 Lira Verdiğim İçin Hayır Kullanmasını
Bilirseniz Çok Güzel Bir Telefon O Kadar Özelliğede .:Fw Olmayı Versin Sorun MU Ki Bu Bence Değil 5800 Aldınız Monteyi Kötülediniz Başıınız Göğe Mİ Erdi Ayrıca nokia da sinir yokkkkk sinir sizsinizzzzzz..... Burada Ne demek istedin anlam veremedim kim sinir yapıyorki gayet cooluz :) insan kıskandıını çekemezmiş derler demek 5800 Monteyi çekemiyor ki bu kadar yorum altında kalıyo değil mi? :evet:

kütting

Üye
    Konu Sahibi
@narkoze1

kullandığınız fw sürümünde sözlükte TR desteği var mı?

agul43

Üye
A101'den 375TL'ye aldığım "Mavimobile" garantili samsung monte telefonda googlemaps 3.0.2 yüklü olarak geldi. GPS ile 2500-4000mt hatayla yerimi tespit etti, fakat normal gps programı gibi birşey değil. Sadece harita üzerinde yerinizi tespit ediyor. GPS'in verdiği konum bilgileri de pek sağlıklı değil. Rakım 10 iken 80-90 gibi değerler veriyor. Belki uygun bir navigasyon programı bulunsa belkide iş yapar...
Samsungdan daha fazla destek ve güncelleme bekliyoruz. (tabi beleş programlarda :naughty: )

narkoze1

Üye
hayır yok t9 tr var ama sözlük tr değil.

emptiness

Üye
artık firmware çıksa çok iyi olacak :) sinirlenmeye başlıyorum :| sinirlendim bile :@

eydartgrafik

eydartgrafik

Üye

arkadaşım sen körmüsün banamı öyle geliyo. her iki telefonda java destekli telefonlar. her iki telefondada sınır yok eğerki bi yazılımcıysan herşeyi yapabilirsin. noki 5800 monteden bi avantajı var oda takoz olarak kullanabilirsin. yokuşta araba parkettiğinde arka lastiğine takoz niyetine koyabilirsin. bi ortama girdiğinde gayet şık zarif ve çekici duran monte.. bu görülmez bi gerçek.. diğer önemli bi fark ise 5800 da gezinirken anandan emdiğin süt burnundan geliyo.. tam dokunmatik değil.. fakat monte öylemi.. kullananlar çok iyi bilir. sırf dokunmatiğine hasta olursun. ben 5800 kullanırken satıp monte alan biriyim.. bence önce monteyi eline al kullan sonra yorum yap ;)

Üst Alt