Samsung s5620 firmware Attım Telefon Açılmıyor.Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

.BlueTR

.BlueTR

Üye
teelfonun brick olmuş androiddede bu ekranına aynısı brick olunca çıkıyodu ama android programları montenin bricki çözmez.senin evde yapabileceğin bişey yok.anca box la.

canburak18

Üye
teelfonun brick olmuş androiddede bu ekranına aynısı brick olunca çıkıyodu ama android programları montenin bricki çözmez.senin evde yapabileceğin bişey yok.anca box la.
Kardeşim Box Dediğin Olay ne Oluyor. :(

ayyon

Üye
telefonla bilgisayar arasına bağlanan bi kutu var. onunla yüklüyolar yazılımı. tamirci yapabilir ancak. ama fazla para verme.

demoes12

Üye
kardeş istersen burdan tekrar yap upgrade i bndede acılmıyordu tekrar yaptım oldu

sefabektas25

Üye
kardeş aynısı bana oldu teknik servisler 1 günde yapıyorlar ücret felanda almıyorlar haberin olsun :)

tig3r09

Üye
Arkadaşlar bendeki samsung monteye firmware yüklemiştim bi sorun olmadı ve teli android modda kullandım ama daha sonra iphone modunda yükleyim dedim ama bu sefer tel açılışında alttaki mavi çubuk yarım kalıyo ve açılmıyo bu durumda ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz?

metinoktaybeyaz

Üye
bendede spot monte var. Debug screen diye bir şey vardı onu hight yaptım tlf. Kapandı açılmıyor. Açılınca upload data to pc diye bir şey çıkıyor. Ne olur yardım edin kafayı yiyecem. Bilgisayar win7 profynl. Hr şey var ama olmuyor neden acaba? Bilen varsa bir yardım edin ne olurrr...

DestroyeR525

Üye
telefonunu download moduna al kısma tuşu+kamera tuşu+telefon açma tuşu sonra kendi firmware ni yeniden telefonuna yüklececeksin büyük bi ihtimal programı telefonuna download ederken bi yanlışlık yapmışsındır dediğim gibi ve doğru şekilde yap çalışır bunu telefoncuya götürürsen 50 tl dir dediğim gibi yap :oke:

şirin6845

Üye
spt'de com portu seçin bota gelin bot programı geldiğinde jv'yse JV XX--xx'se XX basın write basın bot signal geldiğinde uart takın bittiğinde işlem tamam

Üst Alt