Gt-s5620 Monte Firmware Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Trucks_One

Üye
    Konu Sahibi
Gt-s5620 Monte Firmware Yardım
Arkadaşlar Samsung Gt-s5620 monte göçtü ve telefonu normal güç tuşuna basıp açtığımda upload to data pc yazıyor.
Yani telefona firmware mi yüklemem gerekiyor. Eğer yükleyeceksem en son çıkmış firmware hangisidir. Sammobile'da bulamadım. Yalnız Türkçe dil destekli firmware olmalı.

Trucks_One

Üye
    Konu Sahibi

Hocam cevabınız için teşekkürler bir kaç saat önce aşağıdaki firmwareyi yüklemeye çalıştım ama multiloader port scan dediğiğm halde hiçbir şekilde telefonu görmüyor. Pc'de samsung kies, samsung modem driver vs. yüklü. Hatta telefonu bağlayıp download modunda açtığımda windows sürücü kısmı gelip yazılımı kuruyor ancak multiloader görmüyor. Windows 8.1 kullanıyorum sebebi bu olabilir mi?

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
sanmıyorum birde sürücüleri kaldırıp deneyin fakat aygıt yöneticisinden de kaldırın bilgisayar baştan kendisi kursun driverları

Trucks_One

Üye
    Konu Sahibi
Kies'ide mi kaldırayım?

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
gerek yok

Trucks_One

Üye
    Konu Sahibi

Hocam biraz önce multiloader telefonu gördü. Firmware için gerekli işlemleri yapıp downloada bastım. Sağ panelde ERR yazıyordu. Sonra telefonu çıkardım bir daha açılmadı. Güç tuşuna basılı tutuyorum hiçbir şey olmuyor.

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
telefonu bilgisayara bağlayın bilgisayardan ses geliyorsa bekleyin multiloader görebilir

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
kamera ve ses kısma tuşuna basarak bilgisayara bağla fakat güç tuşuna basma

Üst Alt