Google'a bişeyler oluyor:Gmail sayfası WP için guncellendi

• 10 Eylül 2013
  • 765 Okunma
  • 20 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

Geçtiğimiz Mart ayında Google Gmail sayfasını mobil cihazlara göre yeniden tasarlanmış haliyle guncellemişti.

Fakat o dönemde Windows Phone cihazlar için herhangi bir çalışma yapılmamış ve Windows Phone cihazlar eski html5 tabanlı yapıyı kullanıyordu. Bugün resmi Gmail bloğundan yapılan duyuruyla Windows Phone cihazlar için de Gmail sayfasının güncellendiği açıklandı.

Son dönemde Microsoft'la sorunlar yaşayan Google'ın Windows Phone cephesine yönelik bir hamle yapması ise akıllara bazı soru işaretlerini getirdi.

Yazan: papakudioflu
    n000k, Esendağlı ve m542tf bunu beğendi.
  2. bu google da az değil arkadaş :D

3. Çok büyük bir adım değil ama tıpış tıpış yola gelecek bizim çocuk başka yolu yok :D:D

4. uygulaması yohmidir :D

5. hah şöle bide chrome versin :D

6. Demek ki sadece zaman gerekiyor.

7. sen ne diyon ya

8. hahaha 2 Tl istiyor uygulaması için ahhh bee Google güldürdü beni akşam akşam :))

9. Bu WP ozgu degil bence fazla sevinmeye gerek yok... Bu arada sadece ''yuuuuuuhhhhhh'' diyorum parali oyle sey mi olur ya...? :@

10. Aynı ve değişik bir çok uygulamanın hem ücretli hem de ücretsiz versiyonları mevcut. Mağazadan "Gmail" diye aratın beğendiğinizi kurun.

11. Sanırım arkadaşın bahsettiği resmi uygulama :D Bunu kurmuştum zamanında sarmadı, onun yerine bizim telefonun e-posta entegrasyonuna Gmail'i atarım daha iyi.

12. Wp içinde entegre gmail varken ne başka bir uygulama nede web ara yüzüne gerek duymuyorum.
    Yine de güzel gelişme...

n000k bunu beğendi.

13. doğru söylüyorsun

14. Güzel teşekkürler bilgi için :)

15. bencede bir mail için ayrı bir uygulamaya gerek yok telefondaki özellik yetiyor bana.Ama Youtube'a hala erişim kapalı Microsoft hala sesini çıkaramıyor mu?Sessizce günler geçiyor

n000k bunu beğendi.
  16. Wphone mail sistemi gerçekten güzel. Outlook gmail ve şirket mailimi birlikte kullanıyorum ve şimdiye kadar ne ekleri açmakta nede mailleri okumak yanıtlamak ta sorun yaşamadım. Özellikle Office dosyaları için Wp tek.

17. Kesinlikle:oke:

18. çok gereksiz harbiden bide 2 tl demişler hahaha :kıskıs:

19. Gerçekten telefonun içindeki yerleşik mail uygulaması çok iyi. Ben iki hotmail bir gmail bir mynet kurdum takır takır çalışıyor. Ne mailleri okumakta, ne ekleri açmakta hiçbir sorun yaşamadım. Böyle ikincil uygulamalar kurmaya hiç gerek yok. Gmailin resmi uygulaması çıksada ben indirip kullanacağımı hiç zannetmiyorum.

Yüklüyor...
20/09/2018 - 13:27