Google'a bişeyler oluyor:Gmail sayfası WP için guncellendi

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Google'a bişeyler oluyor:Gmail sayfası WP için guncellendi

Geçtiğimiz Mart ayında Google Gmail sayfasını mobil cihazlara göre yeniden tasarlanmış haliyle guncellemişti.

Fakat o dönemde Windows Phone cihazlar için herhangi bir çalışma yapılmamış ve Windows Phone cihazlar eski html5 tabanlı yapıyı kullanıyordu. Bugün resmi Gmail bloğundan yapılan duyuruyla Windows Phone cihazlar için de Gmail sayfasının güncellendiği açıklandı.

Son dönemde Microsoft'la sorunlar yaşayan Google'ın Windows Phone cephesine yönelik bir hamle yapması ise akıllara bazı soru işaretlerini getirdi.

• Beğen
Tepkiler: n000k, Esendağlı ve m542tf

mesutcinik

mesutcinik

Üye
bu google da az değil arkadaş :D

ÖEY

ÖEY

Üye
Çok büyük bir adım değil ama tıpış tıpış yola gelecek bizim çocuk başka yolu yok :D:D

tapatalk

tapatalk

Üye
uygulaması yohmidir :D

turbocore35

turbocore35

Üye
hah şöle bide chrome versin :D

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Demek ki sadece zaman gerekiyor.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
uygulamasını merak edenlere gelsin:)

blackss

Üye
hahaha 2 Tl istiyor uygulaması için ahhh bee Google güldürdü beni akşam akşam :))

goktas19

goktas19

Üye
Bu WP ozgu degil bence fazla sevinmeye gerek yok... Bu arada sadece ''yuuuuuuhhhhhh'' diyorum parali oyle sey mi olur ya...? :@

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Aynı ve değişik bir çok uygulamanın hem ücretli hem de ücretsiz versiyonları mevcut. Mağazadan "Gmail" diye aratın beğendiğinizi kurun.

PureFood

PureFood

Üye
Sanırım arkadaşın bahsettiği resmi uygulama :D Bunu kurmuştum zamanında sarmadı, onun yerine bizim telefonun e-posta entegrasyonuna Gmail'i atarım daha iyi.

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Wp içinde entegre gmail varken ne başka bir uygulama nede web ara yüzüne gerek duymuyorum.
Yine de güzel gelişme...

• Beğen
Tepkiler: n000k
KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
Güzel teşekkürler bilgi için :)

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
bencede bir mail için ayrı bir uygulamaya gerek yok telefondaki özellik yetiyor bana.Ama Youtube'a hala erişim kapalı Microsoft hala sesini çıkaramıyor mu?Sessizce günler geçiyor

• Beğen
Tepkiler: n000k
tanercoskun

tanercoskun

Üye
Wphone mail sistemi gerçekten güzel. Outlook gmail ve şirket mailimi birlikte kullanıyorum ve şimdiye kadar ne ekleri açmakta nede mailleri okumak yanıtlamak ta sorun yaşamadım. Özellikle Office dosyaları için Wp tek.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Kesinlikle:oke:

mesutcinik

mesutcinik

Üye
çok gereksiz harbiden bide 2 tl demişler hahaha :kıskıs:

ÖEY

ÖEY

Üye
Gerçekten telefonun içindeki yerleşik mail uygulaması çok iyi. Ben iki hotmail bir gmail bir mynet kurdum takır takır çalışıyor. Ne mailleri okumakta, ne ekleri açmakta hiçbir sorun yaşamadım. Böyle ikincil uygulamalar kurmaya hiç gerek yok. Gmailin resmi uygulaması çıksada ben indirip kullanacağımı hiç zannetmiyorum.