GezinGen 1 (beta) by soneday (İlk Yerli Mobil WEB Browser)(Sekmeli,Firefox hesabı:)

Sponsorlu Bağlantılar

oguz95

Üye
kardeş ben bu dosyaları direk telefondan indirsem kurabilir miyim?

--------------- Ekleme ---------------

kardeş indirdim gezingeni kuracaktım sertifika hatası verdi bu sorunu hackleme dışında nasıl çözebilirim?

kekeleme

Üye
arkadaşım öncelikle teşekkürler programı kurdum açtım ama ne tür bağlantı yapacamı sormuyor wifimi wapmı internetmi şuan wapla girmeye çalıstım olmadı eger internetle giriosa onu deneyim şimdiden tesekkrüeler

oguz95

Üye
senin telefonun hackli mi kardes?

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye

oguz95

Üye
biz sertifika için imei numarasınımı veriyoruz eğer veriyorsak sonradan herhangi bi sakatlık çıkar mı?:)

Repeal

Repeal

Üye
oğuz rahat ol abi çıkmaz. Opda bu konuda en güvenilir sitelerden. Senin yerine Symbian vakfına başvuruyor. tek geliri reklamlar. IMEI numaranı satmaz kimseciklere, reklamdan zengin oluyorlar. Ayrıca ben önce hack yapayım dedim sonra sertifika aldım. hack yapmak o kadar da güzel birşey değil. Yazılım Geliştiricisi sertifikası alıyorsun zaten. Sertifika bilgilerinde yazıyor...

oguz95

Üye
kardeş bilgi için sağol:) ama aklımı kurcalayan bir soru var ben sertifika alırsam telefonun garantiden çıkma gibi bir durumu var mı? 1.5 aylık daha:)

sertifikalamanın avantajları/dezavantajları varmıdır?

Deleted.

Üye
herşey tamamda gezingende sertifika hatası veriyor ne yapacağım? telefonum hacksiz...

oguz95

Üye
rica etsem opda sitesinde üyeliği olup program imzalayıcısı olan arkadaşlar programı signed yapıp ".sis" şeklinde link koyar mısınız?şimdiden teşekkür ederim..Saygılar:)

hasman

Üye
yerli bir çivi bile çakılsa destek veririm,hemen kurup denemeye başlıyorum.Tebrik ederim

Nokia E71 de kurdum ama çalışmadı.....

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
yerli bir çivi bile çakılsa destek veririm,hemen kurup denemeye başlıyorum.Tebrik ederim

Nokia E71 de kurdum ama çalışmadı.....

Burası v5 bölümü,talep olursa 3rd içinde yapacağım.

kosovalı_61

Üye
sertifika hatası diyor

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
öncelikle böyle bir program için çok teşekkür ederim senin gibi arkadaşlar çoğalsa keşke ben senin cfw de çok sıkıntı çekmiştim ama bu emeğine saygısızlık edemem ya peki flash desteği qt sayesinde yükseltilebilirmi ?

m3l3nq

Üye
5800 da seltifika hatası veriooo :S

snadboy

Üye
gördüğüm kadarıyla ortada telefonun kendi browserı çalışıyor gömülü olarak :) bu yüzden telefonun browserında ne görebiliyorsanız bunda da onu görürsünüz arkadaşlar flash 10.1 falan beklemeyin. arkadaş yeni bir browser yazmamış sadece arayüz yapmış diyebiliriz. zaten browser yazmak böyle basit bi iş değil. ama yine de ellerine sağlık en azından tablar iyi olmuş

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
gördüğüm kadarıyla ortada telefonun kendi browserı çalışıyor gömülü olarak :) bu yüzden telefonun browserında ne görebiliyorsanız bunda da onu görürsünüz arkadaşlar flash 10.1 falan beklemeyin. arkadaş yeni bir browser yazmamış sadece arayüz yapmış diyebiliriz. zaten browser yazmak böyle basit bi iş değil. ama yine de ellerine sağlık en azından tablar iyi olmuş

Bilip bilmeden konuşma einstein, bu tamamen farklı bir webkit platformudur...Sıfırdan yazdığım web karneline dayanmaktadır ve QWebkit üzerinde çalışan framework sayesinde çalışmaktadır..Eğerki,telefonun kendi browseri olsaydı youtube videolarını açardı =)

Ve,bu tamamen geliştirilebilir açık kaynak uygulamasıdır,eğerki gezingen için bir sdk geliştirebilirsem,c++ bilenler her türlü plugini yapabilirler fakat,uğraşmaya değmez sizin gibi düz düşünenler ve çoluk çocuklar olduğu sürece kimse desteklemeyecektir.

AlpReis

AlpReis

Üye
Emeğine sağlık kardeş, eleştiriler bazen acımasız olabilir, ama sen işine bak, eleştiriler seni bıktırmasın kamçılasın, çalışmalarını kesinlikle devamını bekliyoruz. Bende indirip deneyeceğim, Yerli olsun çamurdan olsun. O KADAR.....Daha iyisini yapacak babayiğit varsa çıksın yapsın da onu kullanalım.

SokeLee

Üye
hey allah'ım yüklerken depo hafızasını seçmeme rağmen telefon hafızasına kurdu ve kurarken yeterli hafıza yok dedi
telefon hafızasından programı kaldırmaya çalışıyorum yine yeterli hafıza yok diyor kafayı yemek üzereyim bi yardım et !!!!

birfidan

Üye
kardeşim ellerin dert görmesin sonuçta 1 ay ugraşmışsın güzel olmuş soneday kardeşim 5800 da ygs hesaplama programı yapabime şansın var mı ...

Üst Alt