GezinGen 1 (beta) by soneday (İlk Yerli Mobil WEB Browser)(Sekmeli,Firefox hesabı:)

Sponsorlu Bağlantılar

djtevfik

djtevfik

Üye
kardeş madem flash geliştrilebiliyorsa geliştirsene kardeş Bu gidişle 5800 ımı satıp android e geçecem ve de flash7 destek diyosun ama you tube oynatmıyor

karizma2501

Üye
qt_installer yüklenmiyor dosya bozuk diyor neden

wolworin

wolworin

Üye
arkadaş nasıl yükledinde youtub oynatmıyordiyorsun program yüklenmiyorki

Del Rey

Del Rey

Üye
Teşekkürler. Grafik anlamında tam bir felaket, bunu söyleyebilirim. Ancak Türk yapımı olması, Qt olması hoşuma gitti.

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
soneday kayboldu galiba bu işleri bıraktımı ne :allalla:

n82-123

Üye
Helal olsun kardeşim.Şimdi indiriyorum.Deneyeceğim.Çalışmasa bile adı yeter

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
ben sadece gezingen_1b_by_soneday.sis‎ i kurdum sorunsuz çalıştı fakat 1-2 sorunum var
ilk önce görüşlerim
öncelikle pc tarayıcıları gibi çok hoşuma gitti özelikle türk yapımı olması şaşırtıcı
sorunlarım
-facebooka girince javascript çalışamadı son verilsinmi benzeri bi hata alıyorum
-dikey ekran olmaması(bu bnm için fazla önemli diil)
-indirme yapmıyor indirme linkine basınca sayfa bulunamadı diyor
-hotfile a girdim regular download butonuna bastım çalışmadı
bu kadar birde flash 7 yi açarsan sevinirim flash 7 ile neler yapabiliriz?
ama helal olsun acayip hoşuma gitti süper bir tarayıcı eğer yukardaki sorunlar kalkarsa operadan dahada değerli bir tarayıcı olur (en azından bnm için)Özellikle faceye girdiğimde mesaj yazma kısmının boyutunu ayarlayabilmek çok hoşuma gitti teşekkürler paylaşım için :oke:

Dark_Skill

Dark_Skill

Üye
soneday androide geçti

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
tühh ya bize böyle güzel programları şimdi kim yapacak :D

Silinen Üye 321934

Silinen Üye 321934

Kapalı Hesap
telefon hafızasına yüklemen gerek programı

furkan5800

furkan5800

Üye
saol

mangdaşire

mangdaşire

Üye
şimdi yükledim müthiş olmuş.operayı video indirmek,bunu normal dolaşmalar için kullanacagım.yalnız en büyük eksikligi erişim noktası ayarlayamamak.bu sorun düzeltilirse çok süper olur.eline saglık.:)

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
Android Forever arkadaşlar :)

mangdaşire

mangdaşire

Üye
symbian için tek ümit soneday abimiz bile androide geçtigine göre,artık symbiandan hayır gelmez.:oke:

By_torque

By_torque

Üye
soneday gerçekten söylenecek kelime yok arkadaşım...s60v5 in kralı yahu:d:

nalcam22

nalcam22

Üye
adam akıllı bizim gibi sürünmüo

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Android içinde isteriz :D

BANLI

BANLI

Üye
kardeş talep olursa s60 3rd için de yaparım diyordun hiç talep eden olmamış ben talep ediyorum ayrıca s60 5rd deki sorunları da bu programda düzeltme imkanın varsa çok süper bir program olur böyle bir programın türk birisi tarafından yazılması beni gururlandirdi çalışmalarının devamını diliyorum :oke:

Üst Alt