GezinGen 1 (beta) by soneday (İlk Yerli Mobil WEB Browser)(Sekmeli,Firefox hesabı:)

Sponsorlu Bağlantılar

nereharme

nereharme

Üye
bu yazılımın çok acil geliştirilmeye ihtiyacı var eksikleri var tabi ama geliştirilirse bal kaymak olur. para verip alan da çok olur. bu yorumu şuan gezingenden yazıyorum

ofulanof

ofulanof

Üye
installer de bozuk dosya hatası programda sertifika hatası var...:S

Terzi38

Terzi38

Üye
Evet kardeş dosya bozuk diyor sertifikaladım yine bozuk diyor

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
Yorumların için teşekkürler arkadaşlar,sevindirdiniz beni :)

Sertifika hatası alanlar,telefonu hacklesinler
Dosya bozuk yada kurulumda hata alanlar; kullanıkları fw de sorun vardır

Uygulama gelişecektir,bu beta sürümü zaten,şuanda kullanıcı tafsiyeleri ve bugları gözlemliyorum,milletimize yaraşır yerli malı bir web browser yapmak amacım,başka projelerimde var.

Şimdilik sadece v5de çalışmaktadır,talep olursa 3rd desteği gelebilir

--------------- Ekleme ---------------

Yeni sürümü şekil almaya başladı,tasarımı bu şekil olacak;

Acid 3 testi;

GezinGen;

ofulanof

ofulanof

Üye
formda bir sürü hack yöntemi var ama ben nasıl yapılacağını çözemedim bide güvenli mi? Garantiyi falan etkiler mi o yüzden çok karasız kaldm. Bu konuda bilgisi olan varsa yardım etsin lütfen.

lonely_melih

Üye
bende yükledim fakay uygulamalarda simgesi yok nasıl acacam

Terzi38

Terzi38

Üye
Kardeş ben her hangi bi cwf yuklemedım bunu normal şekilde nasıl yükleriz diğerleri normal yükleniyor ama 10 mb lik dosya bozuk hatası veriyor

muslumreis

muslumreis

Üye
Gerçekten güzel birşey için çabalamışsın. Benim bir sorunum var. ben programı yüklerken SWI error ve sonrasında error -14 uyarısı alıyorum. Bu şekilde uyarı alınca java çalışmıyor. Bu sorunu nasıl giderebiliriz.

de_la_vega_66

de_la_vega_66

Üye
hemen deneyelim =) eline sağlık sonerim ;)

jayjay16

jayjay16

Üye
Teşekkürler dostum

fatihonk

Üye
Arkadaşım tel yükledim ama telefona simgesi gelmiyo tel n 95 cevap yazarsanız sevinirim

yükledim ama sorun simde gelmiyo

jakjek

Üye
DH'den kaptın ismi tabi.

EMRE0545

Üye
emeğine sağlık şu hotlife linkini eklenti olarak kaydeder misin ?

ceydonmez

ceydonmez

Üye
eline sağlık fakat videolari açmıyor veya ilerki zamanda açacak ise bence şu anda bunu paylaşmanın bir anlamı yok çünkü flash olmaya bir dünya tarayıcı var en stabili bence şu an opera,kısaca flashli video açan bir tarayıcı çıkmadı sürece bu tarz tarayıcıları foruma sunmak çok anlamsız farklı bir tarayıcı olduğunu düşünerekten bir çok insan gereksiz yere zaman kaybı yaşıyorlar.

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
eline sağlık fakat videolari açmıyor veya ilerki zamanda açacak ise bence şu anda bunu paylaşmanın bir anlamı yok çünkü flash olmaya bir dünya tarayıcı var en stabili bence şu an opera,kısaca flashli video açan bir tarayıcı çıkmadı sürece bu tarz tarayıcıları foruma sunmak çok anlamsız farklı bir tarayıcı olduğunu düşünerekten bir çok insan gereksiz yere zaman kaybı yaşıyorlar.

Çoluk çocuk gibi konuşmayın...
Çevrende kaç tane insan,telefonda flash player ile video izleyecek,küçük cihazda izlesen ne olur izlemesen ne olur.
Bunu yavur firmalar üretmedi,tek bir kişi tarafından ülkemizde gönülden üretilmiş bir tarayıcıdır.

O övdüğün Opera'nın ilk sürümü nasıldı? Bırak flashı resim açsa dua ederdik,o günleri bilmezsiniz siz.3650'a Opera ,NEtfront yüklerdik,resimleri iptal ederdik wap sitelerde,telefon kasmasın,donmasın,gprs'den fazla kontör girmesin diye,ozamanki ram durumuda 3.2mb'dı.
Siz hala flash diyosunuz,yemin ediyorum flash 26 destekli browser çıksa,2-3 video anca izleyeceksiniz okadar.

Sizinki sadece kasıntı,başka birşey değil.

Selametle.

KELGER

KELGER

Üye
kardeş sen onlara uyma yerli malının anlamını bilmiyorlar.
n97 de 3 dosyayı kurar ken ve kurduktan sonra hiç sorun çıkmadı.
herşey normal çalışıyor.

bide adamlar 10 mb lık operada video desteği veremiyor şunun dediğine bak

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
kardeş sen onlara uyma yerli malının anlamını bilmiyorlar.
n97 de 3 dosyayı kurar ken ve kurduktan sonra hiç sorun çıkmadı.
herşey normal çalışıyor.

bide adamlar 10 mb lık operada video desteği veremiyor şunun dediğine bak

Koskoca Opera Software ASA'nin yapamadığını ben nasıl yapayım...Biraz mantık yürütmenizi temenni ediyorum.

fatihonk

Üye
O kadar mesaj yazdım bir kişi bile ilgilenmedi diyorum uygulamayı yüklüyom ama telde simge gözükmüyo sorun nerede tel n 95 cevap

KELGER

KELGER

Üye
O kadar mesaj yazdım bir kişi bile ilgilenmedi diyorum uygulamayı yüklüyom ama telde simge gözükmüyo sorun nerede tel n 95 cevap

kardeş senin telefon os 9,4 mü ? yok
ozaman ne geziyon burada bide boş yer kaplıyon başlığı bi oku ondan sonra yorum yaz
ortalığı yorum doldurmuşsun boşuna.:angry:

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt