GezinGen 1 (beta) by soneday (İlk Yerli Mobil WEB Browser)(Sekmeli,Firefox hesabı:)

Sponsorlu Bağlantılar

ismailbahadır

ismailbahadır

Üye
teşekkürler

SHaX

Üye
Soneday Diğer insanlar Nasıl karşılar bilmem fakat emeğine ellerine sağlık. başarılı bir çalışma olmuş. türk milletinin bu tür faydalı alanlarda başarı göstermesi benide şahsen gugurlandırıyor başarılarının devamını dilerim. umarım v2 yide aramızda görebiliriz.

oleytoo

oleytoo

Üye
kardeşim helal olsun çok saol bidaki versiyona da işallah flash versiyonunuda yükseltirsi

puyenugre

Üye
sertıfıka hatası verıyor kardes nasıl halledebılırım yardımcı olabılırmısın tel nokıa97

ramazan3362

Üye
çok harikasın :D ama flash desteğini son sürüm yap ve program daha stabil olsun hazır kodlar kullandığından (5800 için de yetersiz ram olduğundan) flash desteği 9 dan ileriye gidemek umarım bi çözüm bulursun

Kontrol

Kontrol

Üye
N81e olmaz demi =/ yüklemedim uymuyor diye ama yine de teşekkürler kardeşim..

cankars

Üye
nokia e71 de serfıtıka hatası veriyor gezingen

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
2. sürümü ne zaman gelcek

yuopo

Üye
5800 da calıstıramadım acılıyor link yaziyorum git basamıyorum ama
opda dan aldıgım sertifika programı ile sertifikaladım ama genede olmuyor

amomo

Üye
Helal olsun !!!allah daha iyilerini nasip etsin..............

gomla1

Üye
kardeş bn yüklüyorum yüklendi dio 5800 da ama simge yok nerden girecez ?

padisah_58

padisah_58

Üye
kardeşim ellerine sağlık 1 ay gibi kısa sürede böyle bir tarayıcı güzel olmuş. ancak baya geliştirmen gerek.. hep destek tam destek sana.... sen eleştirileri ders olarak gör ve geliştirmeye bak kendini. eleştriler seni yıldırmamalı aksine azimlendirmelidir. destekçininiz kardeşim. içini rahat tut..

-efşan

-efşan

Üye
Arkadaşım eline sağlık gerçekten helal olsun sana teşekkür ederim başarılarının devamını bekliyoruz

Bogard

Bogard

Üye
öncelikle eline emeğine sağlık, yalnız kullanamadım çünkü açılış ekranındaki butonlardan sadece kapatma butonu çalışıyor nedendir acep?

snadboy

Üye

Bilip bilmeden konuşma einstein, bu tamamen farklı bir webkit platformudur...Sıfırdan yazdığım web karneline dayanmaktadır ve QWebkit üzerinde çalışan framework sayesinde çalışmaktadır..Eğerki,telefonun kendi browseri olsaydı youtube videolarını açardı =)

Ve,bu tamamen geliştirilebilir açık kaynak uygulamasıdır,eğerki gezingen için bir sdk geliştirebilirsem,c++ bilenler her türlü plugini yapabilirler fakat,uğraşmaya değmez sizin gibi düz düşünenler ve çoluk çocuklar olduğu sürece kimse desteklemeyecektir.
Ya geç bu işleri edison :) telefonun browserı ya da değil sen html'i parse edebilmek, yorumlatabilmek veya javascripti işleyebilmek adına tek bir satır kod yazdın mı onu söyle bana? Haliyle yazmadın ve anlattığın gibi qt içinde gelen webkit tabanlı hazır bir engine kullandın ve belki üzerinde birkaç geliştirme yaptın. Arayüz yazmış demiştim aslında onu da yazmadın. Yine Qt sağolsun paintte resim çizer gibi arayüz tasarladın. Evet en mantıklısını da yaptın ben de olsam öyle yapardım. Amerikayı yeniden keşfetmenin alemi var mı, hayır. Chrome bile webkit kullanıyor. Ama senden farkı adamlar bunu her yerde dile getiryor. Sen niye programı tanıtırken bunlardan bahsetmiyorsun? Neden 'arkadaşlar o kadar abartmayın ben mucit falan değilim altı üstü hazır birkaç şeyi iki satır kod ile birbirine bağlıyoruz uğraşsanız siz de yapabilirsiniz' demiyorsun? Üstüne üstlük bi de sıfırdan yazdım ayağı yapıyorsun :) Neyse hevesini kırmayım. Bizim milleti de iyi gazladın valla vatan millet sakarya uçmuş ortalık. Bol şanslar ;)

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
Ya geç bu işleri edison :) telefonun browserı ya da değil sen html'i parse edebilmek, yorumlatabilmek veya javascripti işleyebilmek adına tek bir satır kod yazdın mı onu söyle bana? Haliyle yazmadın ve anlattığın gibi qt içinde gelen webkit tabanlı hazır bir engine kullandın ve belki üzerinde birkaç geliştirme yaptın. Arayüz yazmış demiştim aslında onu da yazmadın. Yine Qt sağolsun paintte resim çizer gibi arayüz tasarladın. Evet en mantıklısını da yaptın ben de olsam öyle yapardım. Amerikayı yeniden keşfetmenin alemi var mı, hayır. Chrome bile webkit kullanıyor. Ama senden farkı adamlar bunu her yerde dile getiryor. Sen niye programı tanıtırken bunlardan bahsetmiyorsun? Neden 'arkadaşlar o kadar abartmayın ben mucit falan değilim altı üstü hazır birkaç şeyi iki satır kod ile birbirine bağlıyoruz uğraşsanız siz de yapabilirsiniz' demiyorsun? Üstüne üstlük bi de sıfırdan yazdım ayağı yapıyorsun :) Neyse hevesini kırmayım. Bizim milleti de iyi gazladın valla vatan millet sakarya uçmuş ortalık. Bol şanslar ;)

Yaş kaç?

KELGER

KELGER

Üye
kardeş tamamda adam zaten Qt tabanlı olduğunu belirtmiş.bide sen denede görelim.kaç gün dayanabileceksin

----------Eklendi @ 17:03:16 ---------- Yazıldı @ 17:00:52 ----------

:off:

_DeAtH-NoTe_

_DeAtH-NoTe_

Üye
Deneyelim bakalım :)

ankara rüzgarı

ankara rüzgarı

Üye
Güzel Paylaşım çok süper yapmışsın Bunun video izleme desteği olanınıda bekliyoruz Emeğine sağlık
Maxicep'in gururusun kim tutar seni ::yuru

~ angLr ^^

~ angLr ^^

Üye
Guzel paylasim !! :spr

Üst Alt