GezinGen 1 (beta) by soneday (İlk Yerli Mobil WEB Browser)(Sekmeli,Firefox hesabı:)

Sponsorlu Bağlantılar

okeane3110c

okeane3110c

Üye
kardesım harbıden helal olsun yaa hep bunu kullanıcam süpersin bence patentini al :d: teşekkürlerr :)

Terzi38

Terzi38

Üye
Kardeş şu rar icindeki dosza bozuk diyor onu bi halletsende bizde denesek sertertıfikaladim ama yine bozuk diyor tel hacklı degil

--------------- Ekleme ---------------

Kardeş şu rar icindeki dosya bozuk diyor onu bi halletsende bizde denesek sertertıfikaladim ama yine bozuk diyor tel hacklı degil

Kardeş şu rar icindeki dosya bozuk diyor onu bi halletsende bizde denesek sertertıfikaladim ama yine bozuk diyor tel hacklı degil

mangdaşire

mangdaşire

Üye
dostum tamam çok güzel uygulama,hatta ilk türk web browseri oldugu için çok gurur duydum seninle ama tek sorun qt ile birlikte kurulması.qt ile degilde tek olarak kurulsa daha iyi olur.çünkü qt telefon hafızasında çok deli yer kaplıyor.tel hafızası şu anda 75 mb,qt kurarsam 65 e düşecek.bu yüzden kuramıyorum.ama yinede büyük başarı ilk mobil türk browseri.kuramıyorum ama yinede teşekkürler...:oke:

Mustafa1300

Mustafa1300

Üye
dostum tamam çok güzel uygulama,hatta ilk türk web browseri oldugu için çok gurur duydum seninle ama tek sorun qt ile birlikte kurulması.qt ile degilde tek olarak kurulsa daha iyi olur.çünkü qt telefon hafızasında çok deli yer kaplıyor.tel hafızası şu anda 75 mb,qt kurarsam 65 e düşecek.bu yüzden kuramıyorum.ama yinede büyük başarı ilk mobil türk browseri.kuramıyorum ama yinede teşekkürler...:oke:

program qt ile yazıldığı için qt siz çalışmaz

soneday aştın kendini helal sana ilk izlenimlerim çok güzel şunlar olursa süper olur

- web browsere kinetic scroll eklenirse süper olur mümkünse

- flash desteğinin yükseltilmesi mümkünse

- progress bar konursa süper olur sayfanın ne kadarının yüklendiğini görmemiz açısından mümkünse

geri kalan herşey süper

Jetlak

Üye
soner hocam seni burda görmek güzel tasarımı isteğe göre değiştiririz bana şikayet geldi fb taraftarı mısın diye :) (evet fenerliyim)

kim olduğumu anlamışsındır :)

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi

Qt'siz çalışması için direk olarak Carbide 'de yazmam gerekir program bu şimdilik çok zor,tam anlamıyla C++ bilgim yok,Qt programayla az kod çok iş oluyor...Şuanlık c++ bilgim Qtde buna yetiyor

ali.oren

ali.oren

Üye
kardes eline koluna saglikta qt 10mb kurulmuyor

aserin87

Üye
sertifika hatası veriyor

r@sim

r@sim

Üye
ememeyine sağlık deneriz

muslumreis

muslumreis

Üye
Arkadaşım emek verip programı yazmışsın. Ama sorunlarımızada çözüm bulsan iyi olur diye düşünüyorum...

savaronajointed

savaronajointed

Üye
soner helal olsun birader tebrik ederim seni böyle bir iki proğram daha yazmalısın bence

ekaymak

Üye
eline koluna sağlık kardeşim emeğin yeter

Terzi38

Terzi38

Üye
Valla kardeş cogu kisi deneyemedik çünkü 10 mb lik dosya bozuk diyor bunu bir düzelt de bizde deneyelim

Kardeş zar zor kurdum program ama aramak için google yazıyorum sayfa bulunamadı diyor nasıl çözeceğiz bunu

spaz

Üye
eline emegine saglik programda hatalar ve eksikler olabilir bunlari kapata bilirsin sonucta emek verip baslamissin bu işe tekrar emegine saglik devamini bekliyoruz

JohanGielen

JohanGielen

Üye
swı error 0 resource open locales.txt
error-10257
bu hataları veriyor qt 10m olanı kurulum sonunda.

aynen arkadaşlar bendede bu hata çıkıyor malesef browseri kullanamadım sorunu çözen varsa yardımcı olursa sevinirim teşekkürler

Terzi38

Terzi38

Üye
Dosya bozuk hatası alanlar xplore ile rar dan cıkarmayın freeunrar ile dosyayı cıkartın

MrBerk

Üye
dosya bozuk:ağlarım::ağlarım:

r@sim

r@sim

Üye
emeyin için teşekürler

JohanGielen

JohanGielen

Üye

kleriktime

Üye