geL vatandaŞ geL TAZE bM_c5-03 CFW_21.0.03 si By_bM_TÜRKÇEEEE :D

Sponsorlu Bağlantılar

Whiteheat

Üye
dostum olmadı ya ben yapamadım yada uyum sağlamadı diyebilirim
Hangi program ve yöntemle deniyorsunuz?
Bir de telefona her seferinde yeniden mi cfw'yi atıyorsunuz yoksa başka bir yöntemle mi deniyorsunuz?

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
Nfe ile ryapıyorum dostum evet her seferinde yeniden cfw atılarak test edilio

negaTive*

negaTive*

Üye
arkadaşlar şöyle bir sorunum var telefonla görüşme yaparken menüye giremiyorum hiç bir işlem yapamıyorum bu nedendir?

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
menü tuşuna uzun bas menüyü seç girebiliyorsun dostum

negaTive*

negaTive*

Üye
EmreSntrk

EmreSntrk

Üye
tùrkce karakterlerini desteklemesini nasil saglayabiliriz

vedatvedat

vedatvedat

Üye
Türkce karekterde sadece ç harfini göremiyoruz ingilizce kullanmaya razıyım ama bu ç harfi yüzünden vazgeçtim font dosyasını degiştiriyorum ama olmuyor denemedigim yol kalmadı bir türlü yapamadım ç harfi yok onun yerine = var bunu düzenleyecek biri yok galiba.

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
dostum öyle olacağını bende biliyorumda ekran kararıyor tamamen kapatma tuşuna basarsam geliyor ve ozaman görüşme sonlanıyor :)
menüye çıft tıkla giriyo dostum

----------Eklendi @ 00:21:42 ---------- Yazıldı @ 00:19:17 ----------

Türkce karekterde sadece ç harfini göremiyoruz ingilizce kullanmaya razıyım ama bu ç harfi yüzünden vazgeçtim font dosyasını degiştiriyorum ama olmuyor denemedigim yol kalmadı bir türlü yapamadım ç harfi yok onun yerine = var bunu düzenleyecek biri yok galiba.

çe ve
t9 konusu canımı sıkıyo bi türlü düzeltemiyorum benim yaptığım Türkçelertirme orjinal Cfw den aldığım Tr DİL DOSYASINI bu Cfw ye upload etmek oldu cidden yönetimini bilsem yapcam site modetorleri destekelrinizi bekliyorum bi el atsak....

sessiz16

Üye
onu bunu bilmem arkadaşlar bir ç harfi icin kim nederse desin ben okadar takip ettim v21 cfw yoktu ellerine kollarına saglık ufak tefek hatalar olacak daha iyisi yapılana kadar en mükembeli bu süper kendi adıma eyvallah........................................................:DDDDDDDDDDDDDD

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
onu bunu bilmem arkadaşlar bir ç harfi icin kim nederse desin ben okadar takip ettim v21 cfw yoktu ellerine kollarına saglık ufak tefek hatalar olacak daha iyisi yapılana kadar en mükembeli bu süper kendi adıma eyvallah........................................................ :DDDDDDDDDDDDDD
Dostum çok saol işini görüyosa mutluyum :oke:

sessiz16

Üye
Masterthone kardeşim dünden beri kullanıyorum cfw yi görtügüm hataları yazayım ( ş harfi , telefonla konuşurken menüye girememe , titreşim çalışmıyor ) benim için sorunmu degil düzeltilir diye düşünüyorum vaktim yok esasında kendim denemek isterim modlamayı ama vakit yok dedigim gibi ellerin dert görmesin

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
Masterthone kardeşim dünden beri kullanıyorum cfw yi görtügüm hataları yazayım ( ş harfi , telefonla konuşurken menüye girememe , titreşim çalışmıyor ) benim için sorunmu degil düzeltilir diye düşünüyorum vaktim yok esasında kendim denemek isterim modlamayı ama vakit yok dedigim gibi ellerin dert görmesin
titreşim çalışmıyor sorunu şöyle düzelio ana ekran temalarından kısayol çubuğunu seçin sonra profil düzenlemelerinden titreşimi açın.. sonra ev ekranı temalarından istediğinizi seçin düzeliyo kardeşim.. Telde konusurken menü ye çift tıkla oda çalışıo tek sorun ş ve ç harfi ve T9 Onuda yapamadım daha bu konuda yardım bekliyorum modatörlerden geri kalanı için pek bi sıkıntı yok sanırım cfw gayet güzel ve hızlı

negaTive*

negaTive*

Üye
görüşme yapılırken telefonun menüye girmemesi nedeniyle tekrar orjinal yazılımını yükledim :(

c_z55

c_z55

Üye
teşekkürler. eline sağlık. küçük ç harfleri yerine 3 çizgi çıkıyor sadece. başka problem göremedim şimdilik

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
t_yilmaz983

t_yilmaz983

Üye
sen denedinmi fw yi ben yükledim menüdeyken seçenekler yazısında ç yerine ust uste 3 cubuk var (matematikte denktir işareti )

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
sen denedinmi fw yi ben yükledim menüdeyken seçenekler yazısında ç yerine ust uste 3 cubuk var (matematikte denktir işareti )
şaun kendİ Cfw Mİ kullanıyorum zaten ş ve ç harfleri dışnda bir sorun yok dostum

srserikrs

srserikrs

Üye
teşekkürler

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
indirdim yükliyorum şimdi :) tşkrler

jeandark1713

jeandark1713

Üye
mükemmelmiş doğrusu