Tüm telefonlara root atma kesin cözüm %100 garanti 2015

Sponsorlu Bağlantılar

cancan200

cancan200

Üye
    Konu Sahibi
Tüm telefonlara root atma kesin cözüm %100 garanti 2015

casper vıa v8c ve tüm telefonlara root atma kesin cözüm %100 garanti 2015

öncelikle herkeze merhaba biliyorsunuz artık andiroid kitkat sürümlerinde root atma zor oluyor bir cogumuz bu sorunla karşılaşıyor

bende sizin gibi forumlarda cok aradım ozamanları bende general mobil vardı araştırmama rahmen biraz zorda olsa bulmuştum programı ve rootlamıstım ama telefonumu degiştikden sonra kullandım programın işe yaramadını gördüm bende yeni almış oldum casper vıa v8c rootlama için günlerce forumlarda araştırdım onlarca program denedim tamamen fiyasko cıkıyordu ve araştırırken bir sitede bir program buldum programın ismi iroot yada mgyun diye googlede aratın çıkar ben burdan sitenin direk linkini veriyorum aramamanız için buraya girdinizde download tıklayıp programı bilgisayara indiriyoruz pc kurdukdan sonra programı acıyoruz actımızda connect yazan yere tıklamadan önce telefonumuzu bilgisayarımıza usb yerine takıyoruz gerceyi taktınız anda kendisi connect yapacaktır unutmadan telefonuzdan hata ayıklama modu etkin yapmamız lazım etkin yaptıktan sonra program connect tıklıyoruz ve telefonumuzla bağlantı kurduktan sonra root yazısı çıkacak root yazana tıklayın ve telefonunuza gelen bütün izinleri onaylayın onaylama işleminden sonra bekliyoruz hiç bir seye dokunmayın telefonunuz kapanıp açılacaktır en sonunda işlem bittinde rootlandını size söyleyecektir. Google play supersu uygulamasını indirip kullana bilirsiniz.

NOT: yeni aldiğınız telefonda yada kullanmiş olduğunuz telefonda ayarlar menüsünde (gelişmiş secenek) yoksa bunun icin yapmanız gereken casper v8c veya diyer modellerde gelişmiş seçenekleri devreye sokmak için telefonunuzdan (ayarlara) tıklayın (telefon hakkında) yazana tıklayın en altda yazan (derleme numarasına) 7 kere tıkladınızda gelişmiş seçenekler aktif olacaktır oradan usb hata ayıklama modu etkin yapa bilirsiniz bir teşekkür etmeniz yeterlidir arkadaşlar...

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
paylaşım için teşekkürler bi kaç denedim ama başarısız olmuştum bende farklı yöntemlere başvurdum daha rahat hallettim

kecik.tr

kecik.tr

Üye
ben yurt dışından telefon getittirecem adı lenovo s660 max buna root atarmı daha denemedim çünkü gelmedi daha

baba14957

Üye
bunu yapmak için bilgisayarda internet gerekiyor mu ??

yesilyol22

yesilyol22

Üye
Selamun aleyküm arkadaşlar ben casper via v5 telefonuma root atmak istiyorum fakat olmuyor

Ali ihsan Furat

Ali ihsan Furat

Üye
Selamun aleyküm arkadaşlar ben casper via v5 telefonuma root atmak istiyorum fakat olmuyor
Kardeşim bu programı dene ben teknik servise götürdügümde bu program ile bilgisayardan root atma işlemini yapıyorları telefonum casper via v8c

hospiti

hospiti

Üye
deneyeceğim teşekkürler

yesilyol22

yesilyol22

Üye
Anladım kardeşim

Üst Alt