bM_c5-03 CFW_21.0.03 si By_bM_TÜRKÇEEEE :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
bM_c5-03 CFW_21.0.03 si By_bM_TÜRKÇEEEE :D
Arkadaşlar cfw yi Phonex le yüklüyoruz fakat biraz farklı Phonex le cfw yi açıp SırasıyLA şUNLARI YAPıN:

ÖNCE : fİLE menüsünden Producta tıklıyoruz buradan RM697 yi seçiyoruz

VE ardından üst menüden yine Flashin butonuna tıklayıp Firmware UpTDATE yi seçiyoruz..

SOnrA : gELEN MEnüden pHOnexin product içinde bulunan RM dosyamızı seçiyoruz (tabi bunların hepsinden önce indirdiğimiz Rm697 Klasorünü PhONExin içindeki Product Klasörüne atıyoruz)

vE: DeAD Phone Usb Flashing KUtusunu tıklayıp ardından alt sekmeden optiONS u tıklıyoruz..

bu kısıM ÖNEMLİ : GELEN MENÜDEN RM dosya içini görüyoruz buradan C5-03_SW_MC007_42_2G_4.0.fpsx ve
RM-697_21.0.003_prd.rofs2.V03 delete tusuyla siliyoruz ve ardından ADD tuşuna basıp
RM-697_21.0.003_prd.rofs2_ReBuilt.V03 i ekliyoruz yalnız burada tyP ı PPM
uSE-CASE İdE Backup/restore ve ve Refurbish olarak işaretliyoruz... sonra oK deyiP çıkıyoruz..

VE SON KISIM REFURBİSH E tıklayıp flashlıyoruz :) ve mükemller CFW miz artık bizle :)
(CFW atarken sim kartınızı ve hafıza kartınızı çıkartın ArkadaşLar)

Cfw atma sırasında hata verip yeniden başlarsa korkmayın yeniden deneyin demeyin pili çıkartım takın cfw başarıyla yüklenmiş yani Cfw atıtırken 100 de 100 olsun sonra tele nokia yazısı gelio mavi ekranda onu gördün mü sonuc tamam hata versede sonuc kesin pili çıkarıp takıp güle güle kullanın :D bendede öyle oluyo çünkü önemli olan su cfw sırasında dosya aktarımının 100 de 100 tele aktarılması normalde atabilir teli kendide resetleyebilir program ilk dil İngilizce dil seceneklerinden Türkçeyi seçin ve keyfinize bakIN inanın çok memnunuM kENDim kullanmasam bu kadar uğraşıp siteye atmazdım..

peki hiç sorun yokmu diyeceksiniz evet tek bi sorun var T9 yok türkçe seceneği için ama bütün türkçe karakterler var yazmada hiçte sorun olmuyo mesajlarda ve emin olun telefon hızdan uçuyo :D Şimdi gelelim neler kazandık bu Cwf İle forumda daha öncede paylaşmıştım ama kimse yardımcı olmadı Cfw yi Türkçeye çavirmem için bende kendim yaptıM...
İŞT BU... :

Kendi MASa Üstümüzü DÜZENLİYORUZ BURDAN ARKADAŞLAR... bu ve bunu gibi bir çok tema var içinde ve hepsi EV Ekranı temaları içinDE.. EV EKARANI ayarlarından keyfimiz hangisini isterse onu seçiyoruz..
​ÖZELLİKLER :
​Otomatik yükleme
BTSwich
Kilit
UIDView
Ücretsiz unrar
jbaktaskmanager1.41 Vi
Y-Browser
NetworkSwich
basit sakinleştirici etkisi
sütun pil Simge
Icon arka plan
ve en önemlisi Navibar Belle RAM BELLEĞİNİZİ DAHİ KONTROL EDİP gereksiz uygulamaları kontrol edebilirsiniz

ve en önemlisi SERTİFİKA SAÇMALIĞI YOK ARTIK ARKADAŞLAR DİLEDİĞİNİ YÜKLE :)
​BU ARADA LİNK :) :

C.

vedatvedat

vedatvedat

Üye
Bu şekilde ben de kullanıyorum T9 yok bir sevmedigim özelligi de arama sırasında ekranı açıp kapatması oldukca sorunlu tuşları açınca yani arama sırasında oradakiler tam görünmüyor ve tuşları açınca da arama kaydı görünüyor.

EmreSntrk

EmreSntrk

Üye
Kurdum bunu oldukça abartılcak kadar bi hızı yok gibi. Türkçe ama mesajlasırken türkce karakterleri desteklemiyor galiba ve ç harfinde sorun var. telefon hafizası 69mb olarak geliyor. ev ekranı oldukça mevcut herseyi iyi dil sorun sadece

ULTIMATE93

ULTIMATE93

Üye
kurdum ve çok beğendim setifikadanda kurtuldum ohhhhh beeeee ev ekranları müthiş yapanada yardım edenede teşekkürler

EmreSntrk

EmreSntrk

Üye
mesajlasırken ı harfi yok swype kurdum türkçe olanı ondada cıkmadı ı harfi turkce karakterleri desteklemesi için ne yapmalıyız?

Mücahit G

Mücahit G

Üye
:tşk:

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi

Avunyali

Üye
arkadaşım bunu yaparsanız garantisi bozulabilir.Ilk alanlar veya garantisi olanlar böyle bir şeye kalkışmasın

devil1903

devil1903

Üye
arkadaşım bunu yaparsanız garantisi bozulabilir.Ilk alanlar veya garantisi olanlar böyle bir şeye kalkışmasın
Tekrar orjinal FW'ye dönerlerse garantisine birşey olmaz. Normalde telefonu hacklemekte garantiyi bozuyor ama ben birçok kez hackledim ve cfw'de yükledim telefonumu 6 ay önce aldım ve garanti süreci halen devam etmekte. Tek dikkat etmeleri gereken nokta garantiye götürürken orjinal FW'yi tekrar yüklemeleri.

Avunyali

Üye
bence uğraşmamaları orjinal sürümü daha güvenli :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt