Galaxy W GT-I8150 Android 4.2.2 CyanogenMod 10.1 Alpha 2

Sponsorlu Bağlantılar

cambaX

Üye
doğukan kardeşim eline sağlık öncelikle uzun zamandır bekliyorduk ama bi kaç sorun olduğu için arkadaşlarda denemiyor sanırım o sorunlar giderildikten sonra yükleyecekler diye düşünüyorum, bende onlar arasındayım :D

szrmms

szrmms

Üye
romu yükledikten sonra yoon kernel falan yükleyebilir miyiz?

szrmms

szrmms

Üye
peki yanında yapabileceğimiz işlemler var mı lazerdroid vs. varsa yazabilir misin ? bu arada rom için çok sağol :D

Jok3rxl

Üye
Şuan internet paketim olmadığı için yükleyemiyorum rom'u. Şansa yarın akşam yenilenicek. O zaman deneyebilirim ki iyi bir tester olduğumu düşünüyorum Microsoft'a benim kadar hata raporu yollayan bir insan daha yoktur heralde. Sınavdan sonra gerekli çalışmalara başlayıp farklı bir 4.2.2 versiyonu için bu sürümü base almayı planlıyorum tabi yeterince stabil olması durum da ki şuan yeterince iyi olduğunu düşünüyorum geliştirmek çok kolay. Hele ki 3.0 kernel'ine geçmişken devamının daha kolay geleceğini umuyorum. Tabi işleri biraz daha basitten ele alırsak custom kernel için de çalışmalara başlayabiliriz. El ele verirsek orijinalinden daha iyi bir sürüm dahi yapabiliriz. :D

ismailnayir

Kapalı Hesap
s plus tan portlamışsın sanırım
kernel ait
onun yardımlarını almışsın
arkadaşa bi dediğim yok ama senin bu işlerden anladığını sanmıyorum
bi önceki konunu da pek beğenmemiştim.
bu işin devamını getireceini pek düşünmüyorum
bugları düzelteceğini sanmıyorum
şahis yorumum,

alprnx

alprnx

Üye
Yok mu benden başka böyle bir sorunu olan?

reyiz bende hiç donma takılma felan yok.yanı internette dolaşırken ne bılım mesajlaşırken feln yag gibi akıyor.eger oyunda donuor veya takılıor dıorsan o ayrı mesela sonuçta telefonun kapasitesi belli

• Beğen
Tepkiler: caneira07
blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
kernel ait
şahis yorumum,

çok boş konuşuyorsun forumdan atılman gerekiyor.

sıfırdan yapıldı s plustan falan portlama gibi bişe söz konusu bile değil ayrıca portlanmazda zaten işten anlamayan sensin senin gibi boş insanlar yüzünden kimse uğraşmıyor bu işlerle

• Beğen
Tepkiler: KordonCeLiL-dG-, caneira07 ve alprnx
HCK42

HCK42

Üye
Xda da gezerken gordum ve hemen yukledim bluetooth vsync haric kamera felan oldukca stabil cm10 a gore daha akici hemen yukleyin begenmesseniz geri donersiniz oldukca hos ve yapan
blackcat farkkettiyseniz Türk

Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
reyiz bende hiç donma takılma felan yok.yanı internette dolaşırken ne bılım mesajlaşırken feln yag gibi akıyor.eger oyunda donuor veya takılıor dıorsan o ayrı mesela sonuçta telefonun kapasitesi belli
Yok normal menüde, internette gezerken falan oluyor. Bir daha olursa Cm9'a geri döneceğim veya Cm10'a da geçebilirim. :ağlarım:

• Beğen
Tepkiler: alprnx

slvestre-99

Üye
kernel ait
şahis yorumum,

delimisin divanemisinbirsey bilmiyorsan konusma guzelse yukle guzel degilse yukleme bos bos konusma bende senin gibi dusunmuyorum bu test surumunden buralara kadar geldi kamera wifi sorununu cozdu dogukan adama tesekkur edeceginize adama haksizlik yapiyorsunuz ayrica xistance ne demis bak

? Ben bir sey yapmadim ki. Sadece nasil yapilacagini soyledim. devami var mesajin

• Beğen
Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
Xda da gezerken gordum ve hemen yukledim bluetooth vsync haric kamera felan oldukca stabil cm10 a gore daha akici hemen yukleyin begenmesseniz geri donersiniz oldukca hos ve yapan
blackcat farkkettiyseniz Türk
Blackcat = dogukangncti :ehe

• Beğen
Tepkiler: alprnx ve blackcat67

ahmetalp1

Üye
cm9 yerine buna gececegim simdi teşekkür ederim ancak lazeoid mi neydi :) o ve kernel yani kısaca performansı arttıracak yan ekler modlar vsvs hangilerini yüklemeyim buraya zahmet olmazsa paylasırmısın en iyi olanlarını sd wap olayınıda bunda icinde geliyor demisler o nasıl oluyor anlamadım.Tekrardan teşekkürler bu arada helal olsun :)

blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
Direk rom'u yükleyin akıcılığı görün hissedin zaten üstüne mod falan kurmak istemezsiniz :D

• Beğen
Tepkiler: alprnx ve ahmetalp1

ahmetalp1

Üye
h.kartı yer degişimine falan gerek yok yani :) gerci ayın 24üne az kaldı son kez restleyim icine fazla bişey yüklemeyecegim sınavdan sonra ins.O zamana kadarda stabil olur ekleri cıkar diye düşünüyorum :)

slvestre-99

Üye
arkadaslar seeder v7 kurun telefon harika oluyor

roma.gelecek olursak 1 gun kullandim detayli anlatayim neler oldu
Rom.cok kullanisli telefon elastik gibi yag gibi hizi performansi iyi nenamark2 den 39 fps aldim şok oldum ama 1defalik sonra 34 35 fln aldim oyun performansi harika seeder v7 ile nova 3 asphalt 7 t.run subwy surf kasmadan oynadim suan bence cm9 rc6 dan daha hizli Birisi arama.yaparken telefon direk caliyor donma yapmiyor onceden kasiyordu Birde goruntu kalitesi daha iyi gibi geldi bunda internet hizinda degisen bisey yok ayni VE en onemlisi sarj !!!! sarjini araliksiz en dusuk parlaklikta nete girdim wifi acik oyunlar oynadim 4 saatte gitti rc6 da 2 saatte btiyordu
BU ROMUN ARTİLARİ BUNLAR

EKSİLERİDE BAZİ BUGLARİN DUZELTİLMESİ LAZİM VE CALİSMAYAN OZELLİKLER
O ozelliklerde calisirsa tam not veririm

• Beğen
blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
Simdi gordum Usta Torch uygulamasini koymamissin eklersen :)

torch için güncelleme bekliceksinz şu ara hiç uğraşamam 24 marttan sonra anca markette cep feneri var onu indirip kullanabilirsiniz :)

Üst Alt