Galaxy W GT-I8150 Android 4.2.2 CyanogenMod 10.1 Alpha 2

Sponsorlu Bağlantılar

spazmol

spazmol

Üye
altına gerekli karnelleri de eklesene
Ek olarak bunlarda kullanabilirsiniz babında :)

Qubar12

Üye
Dogukan Surfer Subway Kasıyor Real Racıng Denedım Space On Your Devıce dedı Gerisi Guzel Ama Oyun Kasmaması Icın Program WArmı Seeder v7 demıs ama bulamadım ? :S

KordonCeLiL-dG-

KordonCeLiL-dG-

Üye
asphalt 7 durduruldu diyor giremedim bi türlü oyuna

Ali58_58

Ali58_58

Üye
ya arkadaşlar telefondan 2 kere indirdim yinede cyanogenmod yazıyor yeşil o dönerken birden duruyor rootboxtada aynısı olmuştu neden acaba xxlbl4 kullanıyorum diyemi acaba

- - - Eklendi - - -

ama aynı modemden indirdim

slvestre-99

Üye
ya arkadaşlar telefondan 2 kere indirdim yinede cyanogenmod yazıyor yeşil o dönerken birden duruyor rootboxtada aynısı olmuştu neden acaba xxlbl4 kullanıyorum diyemi acaba

yok hocam bende xxbl4 kullaniyorum bende hic bir sorun yok

KordonCeLiL-dG-

KordonCeLiL-dG-

Üye
ya beyler bendemi sorun var bilmiyorum böyle menu tuşu olsun geri tuşu olsun güc düğmesi olsun bastıktan 1-2 sn sonra algılıyor sanki

KordonCeLiL-dG-

KordonCeLiL-dG-

Üye
vallaha şaştım kaldım olmuyor arkadaş hayatımda o kadar rom yükledim modemden diyicem sorun ama çok saçma olur :D

Hocam ben ercan demirci hocamızın videosundaki gibi yaptım bir sıkıntı olmadı :D

Ali58_58

Ali58_58

Üye
neyse ne yapıyım başka bir modemden indiricem artık :D

slvestre-99

Üye
bendede şoyle bir sorun oldu pcden indirdikten sonra telefona attim usb le cwmden yukledim romu ali hocamin dedigi gibi oldu duruyor o yesil sey sonra wifi ile telden indirdim yukledim hic sorun cikmadi ama sorun ondan olabilirmi bilmiyorum

Ali58_58

Ali58_58

Üye
bendede şoyle bir sorun oldu pcden indirdikten sonra telefona attim usb le cwmden yukledim romu ali hocamin dedigi gibi oldu duruyor o yesil sey sonra wifi ile telden indirdim yukledim hic sorun cikmadi ama sorun ondan olabilirmi bilmiyorum
aynen ondan bence neyse ipi felan sildim modemi sıfırladım yani bakıyım yine deniyicem Allah büyüktür :D

slvestre-99

Üye
ben hep telden indirip kurarim bide oylesine pcden indiriyim dedim boyle oldu bazi forumdaki arksdaslardada hep pcden indirdikleri icin romlarda ve kernellerde sorun cikiyor telden indirin olur ozaman

blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
resim ekleyin beyler forumda paylaşcam hadi :) benim zamanım yok

gorkem.timur

gorkem.timur

Üye
Tebrikler başarılarının devamını dilerim, şimdi USB'yle takınca bilgisayar algılamıyor mu, bir de wifi çalışmıyor mu screenshot'ta wifi ağlarını görmüş de.

blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
Tebrikler başarılarının devamını dilerim, şimdi USB'yle takınca bilgisayar algılamıyor mu, bir de wifi çalışmıyor mu screenshot'ta wifi ağlarını görmüş de.
USB'yle takınca bilgisayar algılıyor onda sorun yok wifide çalışıyor

Ali58_58

Ali58_58

Üye
arkadaş yine olmadı nedir bu sorun neyse artık değişik modemden indiricm

gorkem.timur

gorkem.timur

Üye
Adreno kütüphaneleri güncel mi Qualcomm 4.2 için yeni yayınlamış ya?

alprnx

alprnx

Üye
antutu - quadrant stand - nenamark2 bana biraz diger romlara oranla düşük geldi.ama bi rom bu kadarmı sade rahat olur abi . galiba driverler güncel deil.ama çok stabil yag gibi akıyor tel

Üst Alt