Galaxy S3 i9300 Galaxy S6 Experience ROM V5 - S6 Rom For S3 [GT-I9300][4.4.4][OTA]

Sponsorlu Bağlantılar

mertarslang

mertarslang

Üye
Görüntulu aramacalisiyormu.

yunusemre168

yunusemre168

Üye
    Konu Sahibi
Hala şu soruyu sormayın :D 4.4.4 romlarda çalışmıyor

baskahmet

baskahmet

Üye
Bu romun klavye aldım s4 mini a5 roma attım çalışmadı
Bu rom da kk neden çalışmadı acaba :hmmm
Lib dosyalarınıda almıştım

yunusemre168

yunusemre168

Üye
    Konu Sahibi
Tabi ki çalışmaz 4.4.4 olmasından değil cihazlar farklı

baskahmet

baskahmet

Üye
Klavye ile cihaz alakası olmaması lazım ama neyse s5 klavyede idare ediyoruz :)

mertarslang

mertarslang

Üye
Hala şu soruyu sormayın :D 4.4.4 romlarda çalışmıyor
Çalışmadığını biliyorum ama belki bir allahin kulu yolunu bulmuşturda fixlemistir diye düşündüm. Ben DN4 ve Blekota N4 v4.4 memnundum sırf bunun için değiştirdim.

yunusemre168

yunusemre168

Üye
    Konu Sahibi
2.1

Ota düzeltildi
Daha az ram harcayan setttings hazırlandı
Dana az ram harcayan tw hazırlandı
Performans geliştirildi
Ram kullanımı azaltıldı

Şimdilik bunlar eklendi

KubilayBzk

KubilayBzk

Üye
Kilit ekranında whatsaap bildirimi falan gözüküyor mu yoksa sadece mesaj ve cevapsız arama için mi kilit ekranı ?

omurkomur1973

Üye
merhaba..samsung galaxy note pro 12.2 tabletim için yurtdışında yayınlanan lollipop güncellemesini kurmak istiyorum..destek verebilecek biri var mı( istanbulda) - ücretiyle?

batuopoz97

batuopoz97

Üye
Malesef daha gelişmesi lazım klavyesi ve bildirim çubuğu çok güzel onun dışında çok şarj yiyor internet durduruldu hatası geliyor en hafif şeyde yeni sekme açtığımda hızlı erişimdeyken yukarı bişey yazdığımda aramıyor illaki googledan aramak lazım splanner yani takvim yok not defteri yok bunu yazarken anladım ki klavye de hafif yavaş ve arayüz hantal yani çok bekliyorum bunlar düzeltilirse kullanılabilir

yunusemre168

yunusemre168

Üye
    Konu Sahibi
Hatalarin cogunu yasamiyorum. V2 performans olarak v1den yavas olsa da boyle degil. Ayrica v2.1 ile rom performansi arttirilacak. Batarya icin batarya kalibre edebilirsiniz. Splanner ve not defteri rom lite oldugu icin yok. Isterdeniz baska romlardan alip kullanabilirsiniz

yunusemre168

yunusemre168

Üye
    Konu Sahibi
V3 hazır. İnşallah yarın paylaşırım. V3 ile performans arttırıldı ve ram kullanımı azaltıldı

byadanali

byadanali

Üye
görüntülü arama yok sanırım..

yunusemre168

yunusemre168

Üye
    Konu Sahibi
V3 Eklendi

byadanali

byadanali

Üye
Hocam görüntülü arama normal aramaya çeviriyor v3 de düzeldimi acaba ?

gokokoko

Üye
kardeş indiriyoruz indiriyoruz boşa. her türlü yolu denedim kurulduktan sonra reebottan sonra ekran gelmiyor siyah ekreanda kalıyor öyle. nir bende böyle olmuyor kaç kişide olmuş bu sorunu çözemedinmi halen

yetisemre

yetisemre

Üye
kardeş v3 yazmışşsın ben indirdim v2 yazıyor

yunusemre168

yunusemre168

Üye
    Konu Sahibi
Kusura bakmayın hata olmuş v3 eklendi

yetisemre

yetisemre

Üye