Galaxy S4 i9500 [ROM] [5.0.1] Norma N4/S6 Port V15 [10/06/2015]

Sponsorlu Bağlantılar

kaduri899

Üye
Nasıl hata veriyo built.propu bir metin düzenleyiciyle aç sm-.. Yazan yeri GT-I9500 diye değiştir kaydet yeniden başlat düzelicwk
tamm oldu teşekkür ederim.ben diğer built.prop programını indirmişim

Engin.1974

Engin.1974

Üye
Arkadasin dedigi gibi ota lari yani guncellemeleri yukle duzelecektir eger sikinti dewam ederse wipe islemlerini yap romu sfirdan kur uzerine hemen ota lari flasla reboot et duzelir
Sagolun usta sıkıntı gitmiş durumda
Bir sorum daha olcak auraro setting kurcaladım sanırım bi yerde yanlışlık yaptım ki arama sırasında otomatik ses kaydı yapıyordu şuan yapmıyor hangi ayarı düzeltmem gerekiyor?

Metin137

Metin137

Üye
İn coming ve out coming record diyw iki seçenek var ilki gelen aramalarda ikincisi giden aramalrda ses kaydı yapar

Engin.1974

Engin.1974

Üye
Sağol usta senden öğreneceğim çok şey var tanırım kurma konusunda sizin kadar bu işlerin ehli değilim.
İn coming ve out coming record diyw iki seçenek var ilki gelen aramalarda ikincisi giden aramalrda ses kaydı yapar
Usta Auraro Setting içinde Call advanted setting tamamı işaretli zaten ama yine kayıt yapmıyor Sen voice kaldırmıştım bir alakası olurmu?

Metin137

Metin137

Üye
Denemediğim için bilmiyorum bu şekilde çalışması lazım
Bu rom telefonu çok ısıtmaya başlafı aynı sorunu yaşayan var mı

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
Sağol usta senden öğreneceğim çok şey var tanırım kurma konusunda sizin kadar bu işlerin ehli değilim.

Usta Auraro Setting içinde Call advanted setting tamamı işaretli zaten ama yine kayıt yapmıyor Sen voice kaldırmıştım bir alakası olurmu?
ayarlardan uygulama yonetıcısıne gır hepsı sekmesınden aurora settıgs ı bul onbellek temızle verıyı sıl telı yenıden baslat sonra aurora settıg e gır call advanced settıngs e gır ıncomıng automatıc recordıng ve outgoıng automatıc recordıng tıkla ve telı yenıden baslat
Denemediğim için bilmiyorum bu şekilde çalışması lazım
Bu rom telefonu çok ısıtmaya başlafı aynı sorunu yaşayan var mı
evet tel ısını yor ozellıkle nette aslında sadece bu romla alakalı degıl hemen hemen tum lollı popromlar boyle ozellıklede kurulum yaparken ıslemcıden ates cıkıyor agır bır fırmware tabanına sahıp ondan galıba benım fıkrım bu

Metin137

Metin137

Üye
Prism rom kullanırken böyle bi sorun yoktu

Engin.1974

Engin.1974

Üye
cunkı o romda bırcok bılesen cıkarılmıs vıdget ler bıle yok

Bu romu ilk kurduğumda bi sorun yoktu yanlız bu versiyonu yani 8.2 ye geçtikten sonra telefon kapanıp açılıyor son iki gün içinde sık sık olmaya başladı acaba sadece bende mi oluyor merak ettim yoksa işlemci mi kaldırmıyor cevap verirseniz memnun olurum.

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
Bu romu ilk kurduğumda bi sorun yoktu yanlız bu versiyonu yani 8.2 ye geçtikten sonra telefon kapanıp açılıyor son iki gün içinde sık sık olmaya başladı acaba sadece bende mi oluyor merak ettim yoksa işlemci mi kaldırmıyor cevap verirseniz memnun olurum.
Islemci kaldirmamasi soz konus degil ama isletim sisteminde hatalar olmus olabilir romu sifirdan kurmani tavsiye ederim

kaduri89

Üye
Şarj konusunda skinti yaşıyorum bazen %2 düşüyor mesela %70 de neti açıyorum facebook giriyorum 5dk demeden %68 olmuş 69u görmüyorum bile.bu konuda bi çözümü olan varmi.bazen 4.4.2ye dönmeyi düşünüyorum bu yüzden

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
Şarj konusunda skinti yaşıyorum bazen %2 düşüyor mesela %70 de neti açıyorum facebook giriyorum 5dk demeden %68 olmuş 69u görmüyorum bile.bu konuda bi çözümü olan varmi.bazen 4.4.2ye dönmeyi düşünüyorum bu yüzden
Ayni sikintiyi bende yasiyorum lolipop kit kata gore daha agir bir yazilim gorsel olarak daha hoz ama sarj konusunda sikinti doguryor bu durum xda sitesinde s4 bolumunde lolipop touchwiz uyumlu 1 2 kernel gelistirmis arkadaslar istersen bi dene faydasini gorursun kardesjm

kaduri89

Üye
Ayni sikintiyi bende yasiyorum lolipop kit kata gore daha agir bir yazilim gorsel olarak daha hoz ama sarj konusunda sikinti doguryor bu durum xda sitesinde s4 bolumunde lolipop touchwiz uyumlu 1 2 kernel gelistirmis arkadaslar istersen bi dene faydasini gorursun kardesjm
Kardeşim şu an o sitedeym 4.8 4.9 5.1 5.2 diye 4 farkli versiyon paylaşmislar.hepsini kurcakmiyim bunlarin bilgin varmi

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
Engin.1974

Engin.1974

Üye
Islemci kaldirmamasi soz konus degil ama isletim sisteminde hatalar olmus olabilir romu sifirdan kurmani tavsiye ederim
Usta romu dediğin gibi sıfırdan kurdum fakat yine aynı şekilde kapanıp açılıyor acaba başka bi çözümü varmı?

kaduri899

Üye
Kardeşim telefon reset atiyor arada.neden böyle yapiyo acaba

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
sıstem dosyaların da sıkıntı olmus olabılır romu sıfından kurmanı onerırım

joker.lg

joker.lg

Üye
v15 i deneyen oldu mu ?? nasıl