Haber Galaxy S III Android 4.4 güncellemesi KitKatı alır

Sponsorlu Bağlantılar

The Shadow

The Shadow

Üye
Arkadaşlar eğer sizde ace 2 kullansaydınız 4.3 güncellemesinin S3 için süper olduğunu düşünürdünüz:ehe
Beni biliyosan :D Zaten aldığımda öyle hissetmiştim :D 3 güncelleme alınca "vay bee" demiştim :ehe

• Beğen
Tepkiler: Portagas

MaxipmaN

Üye
4.3 kasıyor diyenler sıfırlasa telefonu bi yine de düzelmedi mi ram sorun sanırım note2de 1gbdan aşağı inmiyor

The Shadow

The Shadow

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Portagas ve MaxipmaN
The Shadow

The Shadow

Üye
peki 4.3ü neden sevmiyorlar
Eski sürümlerle karşılaştırdığın zaman ramde çok fark olmasada arayüzler sistemi daha çok yormaya başlamış. Ve bloatwareler giderek artıyor. Bu kimsenin hoşuna gitmez.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
The Shadow

The Shadow

Üye
Bence rom gayet güzel.Telefonun kastığını hiç hatırlamıyorum.
Sen ne ara s3 aldın yaw :D Farketmemişim hayırlı olsun :D 1 kişi daha vardı forumda ace 2 yi satıp s3 e geçen :) Sayımız giderek artıyor :ehe

• Beğen
Tepkiler: Kontrol ve Portagas

MaxipmaN

Üye
Eski sürümlerle karşılaştırdığın zaman ramde çok fark olmasada arayüzler sistemi daha çok yormaya başlamış. Ve bloatwareler giderek artıyor. Bu kimsenin hoşuna gitmez.
yani sistem gereksiz mi dolmaya başladı

• Beğen
Tepkiler: Portagas
The Shadow

The Shadow

Üye
yani sistem gereksiz mi dolmaya başladı
Sayılır. 4.1.2 tr romunda atıyorum 20 bloatware varsa burada belki 22-23 tane var ve daha büyük uygulamalar. Çok etki etmiyor ama telefonu günlük iş için kullananların pek hoşuna gitmiyor.

• Beğen
Portagas

Portagas

Üye
Sen ne ara s3 aldın yaw :D Farketmemişim hayırlı olsun :D 1 kişi daha vardı forumda ace 2 yi satıp s3 e geçen :) Sayımız giderek artıyor :ehe
Teşekkürler kardeşim:)
Telefonu alalı 1 ay falan oldu:D

• Beğen
Tepkiler: The Shadow

ciwano0114

Üye
Sadece 4x3 klavye olmadığı icin 4.3 ü tercih etmiyorum

• Beğen

ciwano0114

Üye
Orjinal klavye dışında hepsin de eksiklik var

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu

AdemOyuklu

Üye
    Konu Sahibi
s3 kullanırken samsung özellikle 4.4.2 kitkat güncelmesi gelirken note 3 veya s4 klavyesinin gelmesi için mail attım samsung türkiyeye yazdım . telefonla arandım şikayetlerimi dile getirdim ha ne kadar dikkate alınır ne kadar alınmaz bilmiyorum ama .

kitkat gelmeyecek diye s3 ila s4 takas ettik :)

ciwano0114

Üye
S3 icin kitjat bilinmezligini koruyor. Mayis ayi icerisin de gelir diyorlar bakalim. Klavye bir tel icin olmazsa olmazlardan .

AdemOyuklu

Üye
    Konu Sahibi
yani kaç tane klavye kullandım kaçtane ben sayısını unuttum :) ama hiç birine de ısınmadım :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
s3 kullanırken samsung özellikle 4.4.2 kitkat güncelmesi gelirken note 3 veya s4 klavyesinin gelmesi için mail attım samsung türkiyeye yazdım . telefonla arandım şikayetlerimi dile getirdim ha ne kadar dikkate alınır ne kadar alınmaz bilmiyorum ama .

kitkat gelmeyecek diye s3 ila s4 takas ettik :)
Orjinal klavye dışında hepsin de eksiklik var
S3 icin kitjat bilinmezligini koruyor. Mayis ayi icerisin de gelir diyorlar bakalim. Klavye bir tel icin olmazsa olmazlardan .
S3 ün en güncel stock klavyesini biri arabilir mi??merak ettim :D

The Shadow

The Shadow

Üye
Bence sorunsuz :oke: Denemenizi öneririm :)

• Beğen
Tepkiler: mesut0114

Üst Alt