F480 Versiyon Güncelleme (F480XXHJ4) DENENMİŞTİR

Sponsorlu Bağlantılar

zorbey27

zorbey27

Üye
biri sunun işletim sistemini yazsin kafayi yicem 1 oyun yükleyemedim jar dosyalarini desteklemio :S

djsega1

Üye
f480 şebeke sorunum vardı telefon çekiyor gözüküyor ama bana ulaşamıyorlardı açıp kapatınca düzeliyordu 5.sayfada arkadaşın verdiği kodlardanotomatik ağa bağlan off kodunu kodladım o günden beridir sorun yok şebeke problemi beninkine benzeyenler denesin belki düzelir

_ßu$é_

Üye
Yaa ben bluetooth la oyun attm ama dosya tipi desteklenmiyor dedi ne yapmaLıyım ?? :hmmm

TALHA ULTRASLAN

TALHA ULTRASLAN

Üye
Kardes Simdi bu güncelleme yapnca arayüz deiscek mi ???

1oyun

1oyun

Üye
    Konu Sahibi
menüler değişmiyor arkdaşlar arayüzde değişme yok widgetler geliyor bu özellikte pink versiyonu yüklersen font ve yazı arkasında olan mavi rengi değiştirme özelliği geliyor fakat oda ingilizce. Ama eğer istersen HUGO BOSSS versiyonu var onunla arayüz tamamen değişiyor.

TALHA ULTRASLAN

TALHA ULTRASLAN

Üye
Hugo Boss Yine bu sekilde mi yükleniyor bide link verr misn

1oyun

1oyun

Üye
    Konu Sahibi
Hugo Boss versiyonunu hiç denemedim internetten araştırma yaparsan bulabilirsin fakat türkçe olanı bulman biraz zor.
Senin İçin biraz araştırma yaptım versiyonu burada bulabilirsin yükleme şekli aynı:

TALHA ULTRASLAN

TALHA ULTRASLAN

Üye
Bu Türkçe mi?

--------------- Ekleme ---------------

kardes biraz fazla soru sordm ama simi girdim yanls dedi sebeke kilidi istio sebeke kilidi ne ?? bilio msn

1oyun

1oyun

Üye
    Konu Sahibi
Senin İçin Türkçesini Buldum Buyur Buradan Alabilirsin.

TALHA ULTRASLAN

TALHA ULTRASLAN

Üye
saol tesekkr ederm

Kardes bu hugo boss u begenmedm nasi kaldircam bilio msn_??

Kardes Bn bi yerde bi samsng f480 grdm arayüzü cok gzldi o sürümü güncelleyebilr miyz ?

zorzi00

zorzi00

Üye
abi ordaki pink linkine girdim kkırık rapidde :S ama buldum ben :=) :naughty:

1oyun

1oyun

Üye
    Konu Sahibi

sanalhamsi

Üye
tesekkurler

TALHA ULTRASLAN

TALHA ULTRASLAN

Üye
Eyw krdes bide tele oyun yükledim bazı oyunlarda Java.long.Out memory die bi hata verio yardmcı olrsan sevnrm smdiden tesekkrler

Sürümü aradm blmadm ama bu Samsung F480 TouchWizin arayüzüymüs bnu bulabilr misn

kelaynak21

Üye
kamera problemi için *#36#287 tuşladım hiçbirşey olmadı. eksik rakam mı var. bir de bende "f480" var. donma sorunu için "f480 tocco" veya "F480 HUGO BOSS" yazılım yüklesem olur mu?

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Tesekkurler

snoopy2933

Üye
öncelikle herkese slm lar bende f480 tel var hugo boss sürümü yükledim süper hızlı ve güzel bir sürüm burdan indirip yükleyin sonra bana teşekkür edersiniz gerçekten güzel bi sürüm ayrıca verdiğim sitede f480 bütün sürümleri mevcuttur...

Comet1

Üye
f480 şebeke sorunum vardı telefon çekiyor gözüküyor ama bana ulaşamıyorlardı açıp kapatınca düzeliyordu 5.sayfada arkadaşın verdiği kodlardanotomatik ağa bağlan off kodunu kodladım o günden beridir sorun yok şebeke problemi beninkine benzeyenler denesin belki düzelir

Dostum, bende de tam olarak aynı sorun var. Dediğini yaptım umarım çözülür :hmmm, seninki hala problemsiz çalışıyor mu?

Üst Alt