F480 Versiyon Güncelleme (F480XXHJ4) DENENMİŞTİR

Sponsorlu Bağlantılar

wild.cats

wild.cats

Üye
oke çok saol :D

--------------- Ekleme ---------------

abicim yha şunub i anlatsan videolu yada resimli kafam çok karıştı yapamadım sana zahmet !!

1oyun

1oyun

Üye
    Konu Sahibi
abicim yha şunub i anlatsan videolu yada resimli kafam çok karıştı yapamadım sana zahmet !!

Tamam Bu gece Senin İçin Yapacağım :)

wild.cats

wild.cats

Üye
çok çok teşekkürler :D

rerdem

rerdem

Üye
anladım saol da f480i için bu güncelleme olur mu?

Aman arkadaşlar dikkat F480 ve F480i dış görünüşleri aynı olmasına rağmen tamamen farklı telefonlardır. F480 in firmware'i F480i ye uymaz...

F480i'nin son versiyonu budur...
1oyun arkadaşımızın anlattığı yöntemle bunu yükleyebilirsin...

1oyun

1oyun

Üye
    Konu Sahibi
Anlatım Videolarını Buradan İzleyebilirsiniz.
1:
2 Devamı :

alpaslan123456

Üye
hocam yükledim eline Sağlık :)
da
Bu f480e f480i Modeli Atılabilirmi acaba ?

wild.cats

wild.cats

Üye
rerdemin verdiği versiyondan olmuyorrr yapamadım amss gibi bişi yok diğerlerinde ise hata veriyor !!!

benimtel sgh f480i - f480 versiyonunu yüklesem sorun olur mu ?

1oyun

1oyun

Üye
    Konu Sahibi
benimtel sgh f480i - f480 versiyonunu yüklesem sorun olur mu ?
Tavsiye Etmiyorum arkdaşlar her telefon için farklı versiyonlar mevcut

wild.cats

wild.cats

Üye
rerdemin verdiği f480i versiyonunu nasıl yapabilirim o zman ?

1oyun

1oyun

Üye
    Konu Sahibi
rerdemin verdiği f480i versiyonunu nasıl yapabilirim o zman ?
Aynı Yöntemle Sanıyorsam ama f480i hakkında pek bilgim yok malesef

rerdem

rerdem

Üye
Wild.cats senin için ufak bir araştırma yaptım... Çok emin olmamakla birlikte söylüyorum ki, f480 = qualcomm, f480i = broadcomm özellikli telefonlarmış. 1oyunun verdiği multiloader isimli program sadece qualcomm özellikli cihazlarda kullanılıyormuş... yani senin broadcomm özellikli cihazlara uygun firmware update programı bulman gerekiyor...

--------------- Ekleme ---------------

Wild.cats senin için ufak bir araştırma daha yaptım... :) broadcomm uyumlu telefonlaer için uygun programı buldum :)
Sen bunla yükliceksin...

:oke:

birumut_

Üye
Selam..Bende samsung f480 kullanıyorum ve f480i deki veryonu yüklemek istiyorum bana acil yardımcı olursanız sevinirim...sizin yaptığınız işlemde yazı değiştiriliyo ve tema yükleniyomu?

1oyun

1oyun

Üye
    Konu Sahibi
Selam..Bende samsung f480 kullanıyorum ve f480i deki veryonu yüklemek istiyorum bana acil yardımcı olursanız sevinirim...sizin yaptığınız işlemde yazı değiştiriliyo ve tema yükleniyomu?

F480i versiyonunu yüklemeni kessinlikle tavsiye etmiyorum f480 için olan versiyonları yüklemeni tavsiye ederim fakat eğer istersen Böyle Bişey Var F480 Pink Versiyon fakat Türkçe değildir.
Buradan Ayrıntılı şekilde bakabilirsin.
http://www.maxicep.com/samsung/f480-pink-versiyon-f48fxeid1-f480-widget-denenmistir-425750.html

djsega1

Üye
arkadaşlar benimde f480 telefonum var şebeke problemi var telefonda çekiyor gözüküyor ama telefon çekmiyor açıp kapatınca düzeliyor bir süre sonra tekrar aynı kafasına göre şebeke gidip geliyor bende f480jvıc2 versiyonunu yükledim yine aynı ve ek olarak kamera çalışmıyor artık lütfen yardım edin

1oyun

1oyun

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar benimde f480 telefonum var şebeke problemi var telefonda çekiyor gözüküyor ama telefon çekmiyor açıp kapatınca düzeliyor bir süre sonra tekrar aynı kafasına göre şebeke gidip geliyor bende f480jvıc2 versiyonunu yükledim yine aynı ve ek olarak kamera çalışmıyor artık lütfen yardım edin
Şebeke sorununu Bilmem ama kamera hatasını şu şekilde düzeltebilirsin
1: *#36#287
2: 2.seçeneği seç
3: Biraz bekle otomatik olarak bişeyler yükleyecek sonra düzelir
4: işlemler bittikten sonra telefonu kapatıp açın

djsega1

Üye
kamera sorununu bu yorumlardakigibi yapıp çözdüm. kameranın arkasındaki metal kapağı söktüm entegreye bastırdım düzeldi. ayrıyetten eski sürüm yükledim bakalım inşallah düzelir şebeke sorunuda şu anada problem yok gibi

wild.cats

wild.cats

Üye
benmde 3gli olan kamera çalışmıyorr vrdiğiniz yöntemle düzelir mi telefon modeli f480i de olur mu ?

1oyun

1oyun

Üye
    Konu Sahibi
benmde 3gli olan kamera çalışmıyorr vrdiğiniz yöntemle düzelir mi telefon modeli f480i de olur mu ?

Bilgim yok Malesef 480i telefonum olmadığından deniyemiyorum.

wild.cats

wild.cats

Üye
teşkküler..

chest

Üye
teşekkürler arkadaşlar. Bir sorunum daha var. Fotoğraf tuşuna bastığımda çalışmıyor ve camera filed yazıyor. ne yapabilirim. yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

Üst Alt