[rom] [ics/cm9] Wonderlight +ayar Paketi 3(versiyon 4 + Multimod )

Sponsorlu Bağlantılar

mustafa938

mustafa938

Üye
Telefon bayburt kullandığımız uygulamalar paris :D

• Beğen
Tepkiler: -Emre

ilteberaksoy

ilteberaksoy

Üye
:D aynen

mustafa938

mustafa938

Üye
:D

T.serdar

Üye
Arkadaslar tarayiciyi sildim bir kac uygulamayi sildimde geri dondurmek icin romu tekrar flashliyimmi? Hangi islemleri yapmam lazim biri yardim etsin :)

ilteberaksoy

ilteberaksoy

Üye
Romu tekrar flashla kardeşim.

T.serdar

Üye
Direk bir islem yapmadan dimi bide kurulu uygulamalar silinirmi?

ilteberaksoy

ilteberaksoy

Üye
Silinir. İşlemleri yap tabi wipe cache falan ama 1. sayfada yazdigi gibi.

drag10

drag10

Üye
arkadaşlar 4. versiyonda hepsini kurduktan sonra başlatıcı kendini resetleyip duruyor ne yapmam gerekiyor ?

-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar 4. versiyonda hepsini kurduktan sonra başlatıcı kendini resetleyip duruyor ne yapmam gerekiyor ?

2 başlatıcı birlkte çalışmıyor. bir tanesini kaldır miui hata veriyorsa ayarlardan verilerini temizle ( üst listeyi sola çekersen tüm uygulamalar bölümü var )
Direk bir islem yapmadan dimi bide kurulu uygulamalar silinirmi?

gappsı da flashla

T.serdar

Üye
2 başlatıcı birlkte çalışmıyor. bir tanesini kaldır miui hata veriyorsa ayarlardan verilerini temizle ( üst listeyi sola çekersen tüm uygulamalar bölümü var )

gappsı da flashla
Saolasin kardesim

• Beğen
mustafa938

mustafa938

Üye
V5 cikmayacak mi ??

wonderall

Üye
kurulabilir mi ki buna?

• Beğen
-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
Hayır bu Kernel eski ve linaro değil

• Beğen
Tepkiler: wonderall

wonderall

Üye
an error occured in mihome launcher. launcher will restart. deyip duruyorekranda ne yapmam lazım? miui yi kaldırayım dedim telefon hata verip çalışmayı durdurdu. 2. yükleyişimde farklı bi şey yaptım sanırım aynı sorun olmadı. abi hız falan mükemmelde uygulamalara erişim yok wifi yi algılamıyor ne yaptıysam açamadım parola istemiyor. ayarlardan parolamı bile girdim yine olmadı. bi uygulama kısayolu eklicem ekrana ekleyemiyorum. bunlara cevap bulabilirsem bundan daha iyi rom bulamam sanırım çok ince tasarlamışsın ellerine sağlık.

Son düzenleme:
  • Beğen
-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
O kerneli veya 2.6 ile başlayan başka bir kerneli kurarsan Wifi çalışmaz onun dışında Wifi sorunsuz. Ayarlardan launcher verilerini temizleme ya da wonder pack yükleme :)

• Beğen
Tepkiler: wonderall ve WMuharremW
Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
beyler version 4'ün android sürümü kaç bunun bide deneyen varsa kurmalımıyımYokmu version 4 ün androir sürümünü bulan ya

Son düzenleme:
-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
cm9 zaten ics 4.0.4

-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
miui ayarlarından miui lockerı kapat

Üst Alt