En Güzel Masaüstü Yarışması - OYLAMA

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Metin MF

Metin MF

Üye
Konu güncel

- - - Eklendi - - -

Oylama ne zaman sonlanacak?

najanaja

najanaja

Üye
najanaja ben maxicepte ya konu açarım ya birine yardım ederim ya teşekkür ederim yada şaka yaparım. Hepsi bir şaka merak etme smiley olmayınca anlaşılmıyor ama incitmek için değil. moralini bozduysam özür dilerim. bir uyarıda aldık; artık donanım haber yolu bize gözüktü.

olabilir kardeş seninle daha önce hiç muhatap olmadım yanlış hatırlamıyosam hiçbi konuda karşılaşmadık o yüzden bilemem forumda neler yaptığını ve haklısın smiley ler çok şeyi ifade eder ben birine takıldığım zaman sonuna illaki gülücük eklerim yanlış anlaşılma olmasın espri yaptığım belli olsun diye bunu beni bilen bilir bu konuda sonunda gülücük yoksa cümlemin ciddiyim demektir. ama sen hadi orda yaptın burda benim önizlemeyi eklerken yine yazmışsın aynı şeyi benim bildiğim bi şaka bi kere yapılır üst üste aynı şey söyleniyosa o şakalıktan çıkar iş ciddiye döner herkesin önizlemesini ekliyosun benimkinde ramazan ı karıştırıyosun yine, beni kızdıran bu oldu hiç özür dileme özürlük bişey yok belki yanlış düşünüyorumdur ama bence özür ün bi anlamı yok biri başkasına yerin dibine soksun hertürlü küfür etsin sonra o adama özür dilesin ben bunu normal görmüyorum o yüzden özür gereksiz bişey bence :) ve ne olursa olsun şaka maksatlıda olsa kesinlikle hiç kimseye manyak diye hakaret içeren söz sarfetmeye hakkın yoktur. bu tarz sözlerin şakası olmaz mahallendeki çocukluk arkadaşına diyebilirsin ama dedim gibi burda kimse birbirini gerçek anlamda tanımıyor o yüzden buradaki hiçkimseye bu tarz şaka yapmaya hakkın yoktur.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
)):

gevhern

gevhern

Üye
bare biri bana 6 puan versinde rezil olmi daha puan alamadım :D :) :aha:

Metin MF

Metin MF

Üye
Konu güncel arkadaşlar oylarınızı bekliyoruz :)

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi

olabilir kardeş seninle daha önce hiç muhatap olmadım yanlış hatırlamıyosam hiçbi konuda karşılaşmadık o yüzden bilemem forumda neler yaptığını ve haklısın smiley ler çok şeyi ifade eder ben birine takıldığım zaman sonuna illaki gülücük eklerim yanlış anlaşılma olmasın espri yaptığım belli olsun diye bunu beni bilen bilir bu konuda sonunda gülücük yoksa cümlemin ciddiyim demektir. ama sen hadi orda yaptın burda benim önizlemeyi eklerken yine yazmışsın aynı şeyi benim bildiğim bi şaka bi kere yapılır üst üste aynı şey söyleniyosa o şakalıktan çıkar iş ciddiye döner herkesin önizlemesini ekliyosun benimkinde ramazan ı karıştırıyosun yine, beni kızdıran bu oldu hiç özür dileme özürlük bişey yok belki yanlış düşünüyorumdur ama bence özür ün bi anlamı yok biri başkasına yerin dibine soksun hertürlü küfür etsin sonra o adama özür dilesin ben bunu normal görmüyorum o yüzden özür gereksiz bişey bence :) ve ne olursa olsun şaka maksatlıda olsa kesinlikle hiç kimseye manyak diye hakaret içeren söz sarfetmeye hakkın yoktur. bu tarz sözlerin şakası olmaz mahallendeki çocukluk arkadaşına diyebilirsin ama dedim gibi burda kimse birbirini gerçek anlamda tanımıyor o yüzden buradaki hiçkimseye bu tarz şaka yapmaya hakkın yoktur.

ben hocama bile yüzüne karşı man*yak derim ama manyağıda aklını yitirmiş beyinsiz manasında da kullanmam; samimiyet için kullanırım (daha doğrusu kullanırdım; sayenizde artık kullanamayacağım gibi) . artık rahatça şaka yada herhangi bişi bile diyemiyorum; sağ olun. bekle beni chip online.

gevhern

gevhern

Üye
metin in kinden yapacaktım reklam vardı silemedim :D

- - - Eklendi - - -

sende bi donanım haber bi chip online diyon hangisi ? :aha:

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
Joker. 10 puan
veyseloglu 8 puan
sanalmevzi 6 puan

tempestshine

tempestshine

Üye
Hiç puan almam diye düşünmüştüm :o çok mutluyum :aha: :D

gevhern

gevhern

Üye
sendemi brütüs :)

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
metin in kinden yapacaktım reklam vardı silemedim :D

- - - Eklendi - - -

sende bi donanım haber bi chip online diyon hangisi ? :aha:

hiçbiri. maxidevam fakat yarışma bölümünü terk ediyorum.

Metin MF

Metin MF

Üye
1.Metin(76)
2.najanaja(48)
3.majorty(38)
4.veyseloglu(38)
5.tempestshine(34)
6.bill_(30)
7.Joker.(30)
8.sanalmevzi(18)

gevhern

gevhern

Üye
metin bare puan alamayanlarıda yaz somuru:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt