TEKRAR - En Güzel Masaüstü Yarışması

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

majorty

Üye
oylama başlasın :)

Joker.

Joker.

Üye
İhşallah diyer yarışma oylaması gibi olmaz :zzz:
Puanlı oylama olsun

najanaja

najanaja

Üye

najanaja abi bilgisayar ne böyle ya :oha:
:) kardeşim beni öğrenmiş olman lazım artık görselliğe ve dizayna özen gösteririm hem telde hem pc de. görselliği deiştirdim oylama bitsin yeni masaüstümü temamı klasörlerimi ikonlarımı hepsini gösterecem merak etme :)

Joker.

Joker.

Üye

:) kardeşim beni öğrenmiş olman lazım artık görselliğe ve dizayna özen gösteririm hem telde hem pc de. görselliği deiştirdim oylama bitsin yeni masaüstümü temamı klasörlerimi ikonlarımı hepsini gösterecem merak etme :)

Abi o w7 mi ?

gevhern

gevhern

Üye
benim resmim kaldırılmış neden ?

- - - Eklendi - - -

pardon şimdi gördüm k.bakmayın oylamaya kaç kişi kaldı

majorty

Üye
10 ya da 11 olduk.
oylama başlaması lazım

tempestshine

tempestshine

Üye

öğrendim öğrenmesine de bu kadarını beklemiyordum :D

• Beğen
Tepkiler: najanaja
tempestshine

tempestshine

Üye
Benim babamın pc de win7 ve win8 var ama bu güzelliği göremedim ben :hmmm onun ekranı kısayollar :D

najanaja

najanaja

Üye
Benim babamın pc de win7 ve win8 var ama bu güzelliği göremedim ben :hmmm onun ekranı kısayollar :D

win8 denemedim hiç bilmiyorum ama kullansam onada işkence yapardım kesin :) win7 ultimate memnunum vistada böleydi yani benim için sistem farketmez her türlü bulurum yolumu :) benim ekranda da war kısayollar sonuçta onlar olmadan pc nin hiçbiyerine ulaşamam :) tabi benimkiler masaüstünde deil masaüstünü temiz kısayolsuz sewerim ekranın üstünde gördüğün içe girip çıkan dock war bide ekranın altında gizli war o normalde hiç görünmez sanki orda deilmiş gibi sadece mouse yi üzerine götürümnce gösterir kendini :) şu oylama biterse heryerini gösterecem şu an heryeri modifiye pc nin açılış sesi, animasyonu açılış ekran resmi başlat düğmesi bi klasör açınca üstte ileri geri butonlarının olduğu yer o kısmı hiçbi temayla deiştiremezsin. mouse oku vb. heryeri bambaşka yani :)

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Oylamaya falan eklemeyin beni niye ekledim ben de bilmiyorum

najanaja

najanaja

Üye
çok uzun ve karışık iş kardeş orada çalışan en az 5 pro war artı pro dışında ek dosyalarla modifiye war. ben o hale getirene kadar çok uğraştım ama şimdi işin uzmanı oldum o kadar uğraştırmıyo artık böle şeyler beni :)

- - - Eklendi - - -

Oylamaya falan eklemeyin beni niye ekledim ben de bilmiyorum
duwar kağıdı iyiymiş. buldum ama arkası çok beyaz ben biraz oynıyım onun üstünde.

tempestshine

tempestshine

Üye
Bu ekranlarla yarışamam.Siz win7 ben hala xp :züü:

najanaja

najanaja

Üye
Bu ekranlarla yarışamam.Siz win7 ben hala xp :züü:

niye? win7 kaldırmıyomu pc ayrıca emin ol xp olması önemli deil zamanında xp de kullandım ama şu anki ekranımı aratmayacak durumdaydı dediğim gibi sistem önemli deil her sistemi kendince güzelleştirebilirsin yeter ki iste :) ben xp yi bile ne hallere getirmiştim o zamanlar ama hiç sewmediğim bi sistem sonra vistaya geçtim çok güzeldi bi senedir falan win7 kullanıyorum bundan daha da memnunum :) belki ilerde win8 denerim benim tek üşendiğim nokta bi sürü pro kuruyorum pc ye onları baştan kurmayı ve ayarlar yapmayı üşeniyorum o yüzden pek geçesim gelmiyo şimdi tam oturtmuşum sistemi gerek yok :)

Joker.

Joker.

Üye
Abi o saat yazısı çok manyak onu nasıl yaptın

- - - Eklendi - - -

Görsellik için prolar önerir misin abi

najanaja

najanaja

Üye
KESİNLİKLE YARIŞMAYA DAHİL DEİLDİR LÜTFEN OY KULLANMAYIN.

Bu yeni masaüstü.

Bunlarda geri kalan yerler.

Metin MF

Metin MF

Üye
Kardeş kontenjan dolmadıysa ben de atmak istiyorum yarın

Metin MF

Metin MF

Üye
Beni de alır mısınız yarışmaya :)

• Beğen
Tepkiler: viktoreznov
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt