EliminSekizi00 v2.0 C6v20 |4x3/4x4/4x5 Tam Ekran Menü | Flash8 [STABİL-HATASIZ-HIZ]

Sponsorlu Bağlantılar

astroerol

astroerol

Üye
serör geçişleri cok yavaş neden acaba ?

astroerol

astroerol

Üye
fw attıktan sonra format atmak gerekiyormu hard format

2. cisi de başka fw gemek için v52 ye dönmek gerekiyormu acaba bilenler blgilendirebilirmi?

--------------- Ekleme ---------------

sensör dicektim kardeş pardon

--------------- Ekleme ---------------

bu konuda cevap verecek bir arkadasımız yokmu |-)

ben denedim youtube de ama güncelleme istiyor güncelleme yap diyorsun uyusmuyor diyor anlamadım??:bann:

halrahcal

Üye
kurdum güzel olmuş teşekkürler. fakat benim birkaç sorum olacak..
- favori kartvizit ekleyince ana ekrana eklenmiyor. ve favoride olduğu için rehberde de numaralar görünmüyor.
- uygulamalarda kendi yüklediğim oyun veya programların simgeleri iç içe giriyor..
- aylin abla'yı kurmak istiyorum. "yüklenemiyor. bu bir dahili bileşen" diye bi hata alıyorum.
- ss'lerde görünen yeşil renkli tema çok hoşuma gitti.. yazı fontuda ayrı bi hoşuma gittti. ama o tema görünmüyor. Petrol Blue diye kayıtlı bi tema var ama ona bir kez tıklayınca temalardan çıkıyor iki kere tıklasam hatalı tema diye bi hata alıyorum.

ayrıca sözlüksüz olmazz....
bu sorunlarıma cvp alabilirsem çok sevinecem...

Gokhan_6600

Gokhan_6600

Üye
Fw için teşekkürler belliki baya emek harcamışın ama bazı eksikler gözüme çarptı bildireyim dedim.

1.Telefonda orjinale göre bir kasma var efektten sanırım,
2.Fw'yi yükledikten sonra xm tuşu çalışıyor ancak hard formattan sonra çalışmıyor,
3.Araçlardan bağlantıya girmeye çalıştığımda atıyor ama üzerine gelip seçeneklerden aç dediğimde açıyor bazen böylede atıyor,
4.Tuş kilidi çalışmıyor, yandaki tuş kilidi tuşu,

Şimdilik gördüğüm ve aklıma gelen bunlar.

Not: Hiç bir program eklenti vs. kurmadan fw'yi yüklediğim gibi denedim. Kolay gele. :evet:

halrahcal

Üye
arkadaşlar videolardan bahsediyorsunuz ama ben internete bile giremiyorum ki ne wireless ne 3g nede wap 4x4'ü yükledim hiç wlan'a veya wap'a bağlanmıyor. 4x5'i yükledim şimdi wlan bağlanıyor ama web tarayıcısında adresi girdiğimde veya kısayola dokunduğumda atıyor. ayrıca wlan hiç kapanmıyor. bu hatalar bi tek bende mi var? kullanamıyorum başka fw'lere bakacam artık. eğer bildiğiniz bi çözüm varsa yardımcı olun. hem diğer fw'lere oranla bundaki bazı özellikler hep arayıp da bulamadığım özellikler.. yok çözümü yoksa eğer o zaman bildiğiniz yii bi fw varsa onu söyleyin.

cankys

Üye
nasıl kurucam bunu yarrdımcı olurmusunuz?

Freddy Krueger

Freddy Krueger

Üye
@Soneday kardeşim artık bir final sürümü yayınlarsın herhalde :oke:
Burada da, D.H.da da yazılan ufak tefek hatalar ve ricalar artık bir final sürümün gelmesini şart getirdi :ehe
Onuda yaparsan daha da bundan başka cfw yapmana gerek kalmaz diyeceğim ama sen daha iyisini de yaparsın :pc:

zeormayk40

Üye
gerçekten çok güzel fw olmuş hem hız bakımındanhem de görsellik 4*4 menü yükledim çok teşekkürler soneday :oke:

kilisli822

kilisli822

Üye
arkadaşlar videolardan bahsediyorsunuz ama ben internete bile giremiyorum ki ne wireless ne 3g nede wap 4x4'ü yükledim hiç wlan'a veya wap'a bağlanmıyor. 4x5'i yükledim şimdi wlan bağlanıyor ama web tarayıcısında adresi girdiğimde veya kısayola dokunduğumda atıyor. ayrıca wlan hiç kapanmıyor. bu hatalar bi tek bende mi var? kullanamıyorum başka fw'lere bakacam artık. eğer bildiğiniz bi çözüm varsa yardımcı olun. hem diğer fw'lere oranla bundaki bazı özellikler hep arayıp da bulamadığım özellikler.. yok çözümü yoksa eğer o zaman bildiğiniz yii bi fw varsa onu söyleyin.

Ufak tefek sorunları olsada kullandığım en iyi cfw bence.
Yeni fw yüklerken hafıza kartını biçimlendir yada pc'den içindeki sistem dosyalarını sil (sys, system gibi...). Ve telefonada fw yüklemeden önce ve yükledikten sonra hard format at...

mkryvz

mkryvz

Üye
Evet başarılı bir çalışma olmuş ancak içindeki imza yığınından bıkıp usanmazsak tabi :D
CFW hazırlayan arkadaşlar belki kendilerine göre haklıdırlar, ancak ben şahsen beğendiğim CFW'nin içindeki bütün imzaları (yada her nediyorsanız) tek tek silip düzeltmekten yoruldum. Neden böyle birşeye ihtiyaç duyulur bir türlü anlamıyorum.
Şimdi ben bu yorumu yaptım ya hemen bana "yüklemek zorunda değilsin arkadaşım" gibisinden yorumlar yapmayın. CFW'nin başarılı olduğunu söyledim zaten. Sadece şu imza işinin fazla abartılmasından hoşlanmıyorum. Kaldı ki beğendiğim CFW'leri soran herkesle paylaşıyorum.
Daha az imzalı CFW'lerini görüp denemek dileğiyle, başarılarının devamını dilerim.

rsm39

rsm39

Üye
cfwyi kurdum hızı bayagı iyi 5800 için iyi ama kullanim acısından eksikleri var benim giremediklerim sadece videolar ve ayarlardaki baglanti bunun dısında dinimiz ve eliminsekizi programlarının cıkısı yok reklamı sadece buysa koymasında sakınca yok emek var cunku

anyy_ra

Üye
dostum eline saglık. ama benim bu fw hakkında ki yorum malesef iyi değil. ayarlardan bağlantılara girmek istediğinde giriş yapmıyor ve otomatikmen bir üst menüye atıyor 4-5 denede anca giriyorsun. haritalarda oturum acmak istediğinde yine dışarı atıyor, telefonun sağ üst köşesinde bulunan orjınal kısa yollar calışmıyor. sisteme güncelleme yapamıyorsun. 4X4 menü için bunlar gecerli. ha hata bende mi diye sordum kendime cfw yi iki kez kurdum malesef souc aynı.

elkusta

elkusta

Üye
dostum eline sağlık kusura bakma bende oyunları çalıştıramadım oyun kuruluyor ama çalışmıyor 4-5 yükledim önerini bekliyorum kolay gelsin diğerlerinde sorun görmedim.

yalandunya3535

Üye
merhaba

1 ci sorum bu" " şekilde yazılar olmuyor nasıl yapacagım...

2 ci sorum ThinkChange AutoInstaller
E:\ThinkChange\E\ telefonun içinde hafıza kartında bunu"E:\ThinkChange\E\ " yazdıgımda \\ bu işaretleri kabul etmiyor nasıl yapacagım ?
FW yi yükledim hiç bir sorun teşekkür ederim sadece resimdeki gözuken tema ve yazıları nasıl aynısını yapacagım anlatırmısın şimdiden teşekkür ederim...

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
Evet başarılı bir çalışma olmuş ancak içindeki imza yığınından bıkıp usanmazsak tabi :D
CFW hazırlayan arkadaşlar belki kendilerine göre haklıdırlar, ancak ben şahsen beğendiğim CFW'nin içindeki bütün imzaları (yada her nediyorsanız) tek tek silip düzeltmekten yoruldum. Neden böyle birşeye ihtiyaç duyulur bir türlü anlamıyorum.
Şimdi ben bu yorumu yaptım ya hemen bana "yüklemek zorunda değilsin arkadaşım" gibisinden yorumlar yapmayın. CFW'nin başarılı olduğunu söyledim zaten. Sadece şu imza işinin fazla abartılmasından hoşlanmıyorum. Kaldı ki beğendiğim CFW'leri soran herkesle paylaşıyorum.
Daha az imzalı CFW'lerini görüp denemek dileğiyle, başarılarının devamını dilerim.

FW'deki tek imza bluetooth adıdır :)

merhaba

1 ci sorum bu" " şekilde yazılar olmuyor nasıl yapacagım...

2 ci sorum ThinkChange AutoInstaller
E:\ThinkChange\E\ telefonun içinde hafıza kartında bunu"E:\ThinkChange\E\ " yazdıgımda \\ bu işaretleri kabul etmiyor nasıl yapacagım ?
FW yi yükledim hiç bir sorun teşekkür ederim sadece resimdeki gözuken tema ve yazıları nasıl aynısını yapacagım anlatırmısın şimdiden teşekkür ederim...

Tema bu
O yazı şekli ise fonttur,fontu kaybettim bilmiyorum
Programlarını E:\ThinkChange\E dizinine at,autoinstalleri aç,kuruluma başla de bukadar

yalandunya3535

Üye
Programlarını E:\ThinkChange\E dizinine at,autoinstalleri aç,kuruluma başla de bukadar

bu dosya yok ve dosyayı kendım yaratmaya kalktıgımda / \ vb işaretler kullanılamaz diyor lütfen biri bana yardım etsin allah razıası için :(

AlpReis

AlpReis

Üye
:hmmm

Üst Alt