EliminSekizi00 v2.0 C6v20 |4x3/4x4/4x5 Tam Ekran Menü | Flash8 [STABİL-HATASIZ-HIZ]

Sponsorlu Bağlantılar

lord_keles

lord_keles

Üye
soner arkadas ben anlayamadim simdi bu avi ve mkv videolarida oynata bilecekmi yanlismi goryorum :)

BarisOlsun

BarisOlsun

Üye
deniyorum bakalım nasıl olsun soneday...

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
4x4 menü eklenmiştir,4x3 upload aşamasında

--------------- Ekleme ---------------

4x3 menü tamamlandı

chucky43

chucky43

Üye
şuan işe gidiyorum.Eve gelir gelmez yüklücem başarılarının devamını dilerim....

baronsavas

baronsavas

Üye
yükleyemedim ben yardımcı olurmusunuz :S

Newpronik

Üye
Soner kardeşim tam olarak hataları söylüyorum ilgilenebilirsen ;
1. Bağlantılardan atıyor
2.gps te wifi yüklü değil
3.xpress tuşu ilk formatta çalışıyor telefonu kapatıp açtıktan sonra bir daha çalışmadı yeni tema yükledim değiştirdim falan çalıştıramadım
4.qtstore yeni versiyonu çıkmış onu dahil edersen yüklenmiyor dahili bileşen hatası alınıyor (1.0.3)
5. Rompacker 2.5 versiyonu çıktı eğer hata yoksa onuda dahil edebilirmisin
6. C6 nin .42 versiyonu paylaşılmıştı en son onuda eklersen sanırım tadından yenmez bu fw :D
7. 1.0 ve 1.1 versiyondaki tema gayet hoş ve güzel yeşil olan onu neden çıkarttın acaba linkini ekleyebilirmisin ?
8. Mesajlardaki Sohbet programını menuye ekleme şansınız varmı acaba ev ekranına simgesini koyamıyorum ?
9. DzMusicKey Çalışmıyor phyton ile yazılmıştır diye düşünüp son pyton güncellemesini yüklememe rahmen açılmadı diğer phyton programları sorunsuz çalışıyor
10. Muzik Çaları kapatınca menuye atıyor
kolay gelsin benim gördüğüm hatalar bunlar dek geldikçe eklerim teşekkürler

yunus_81_duzce

Üye
ya bu indirdiğimiz dosyaları tele nasıl kuruyoruz ben daha yeniyim de anlamıyorum pek baştan sona kadar hangi programlar gerekli bi yazarsanız ben de yararlanacam... bi zahmet

PriZm

PriZm

Üye
XpressMusic tuşu çalışmıyor...
ilk açılıştada çalışmadı format attım(3 defa) gene çalışmadı kapatıp açtım (5 defa...) gene çalışmadı...:off::vur:vur
(versiyon 2.0 yüklü)

kilisli822

kilisli822

Üye
üstad sağolasın...
akşam deniyicem v2.0ı
şimdiden tşk...

ibalaban83

Üye
Soner kardeşim tam olarak hataları söylüyorum ilgilenebilirsen ;
1. Bağlantılardan atıyor
2.gps te wifi yüklü değil
3.xpress tuşu ilk formatta çalışıyor telefonu kapatıp açtıktan sonra bir daha çalışmadı yeni tema yükledim değiştirdim falan çalıştıramadım
4.qtstore yeni versiyonu çıkmış onu dahil edersen yüklenmiyor dahili bileşen hatası alınıyor (1.0.3)
5. Rompacker 2.5 versiyonu çıktı eğer hata yoksa onuda dahil edebilirmisin
6. C6 nin .42 versiyonu paylaşılmıştı en son onuda eklersen sanırım tadından yenmez bu fw :D
7. 1.0 ve 1.1 versiyondaki tema gayet hoş ve güzel yeşil olan onu neden çıkarttın acaba linkini ekleyebilirmisin ?
8. Mesajlardaki Sohbet programını menuye ekleme şansınız varmı acaba ev ekranına simgesini koyamıyorum ?
9. DzMusicKey Çalışmıyor phyton ile yazılmıştır diye düşünüp son pyton güncellemesini yüklememe rahmen açılmadı diğer phyton programları sorunsuz çalışıyor
kolay gelsin benim gördüğüm hatalar bunlar dek geldikçe eklerim teşekkürler

temayı değiştir bağlantı menü sorunu çözülür kardeş

ellerine sağlık en güzel çalışan fw benim için tek sorun ovi maps yeni sürüm olmaması ve yenisinide yüklemiyor bu sorunu çözebilirmisin acaba

manyak_adam

manyak_adam

Üye
selamlar yukledım denedım kaldırdım bundan sonra orjınal kullanacagım vede kendım bır fw yapacagım emegı gecen kardesıme cok tesekkurler son ıkı gundur 5 6 degısık fw denedım ama hız var programlar calısmıyor programlar calısıyor kasıyor bende orjınale donme kararı aldım ama takıp edecegım kolay gelsın

Newpronik

Üye
temayı değiştir bağlantı menü sorunu çözülür kardeş

ellerine sağlık en güzel çalışan fw benim için tek sorun ovi maps yeni sürüm olmaması ve yenisinide yüklemiyor bu sorunu çözebilirmisin acaba

şuan xm tuşu çalışıyor ilginç :D tema ile alakası olduğunu zannetmiyorum yeni temalar yükledim sürekli bağlantılardan atıyor

coke019-23

coke019-23

Üye
bende anladım ki orjinalden başkası koskocaman YALAN yahu ovide senkrozisyon sorunu çıkarmayan fw YOK

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
bu fw yi nasıl kurucaz benim ilk fw kuruşum olacak ta içinden 3 tane dosya çıktı
lütfen bir adrese yönlendirin

ceydonmez

ceydonmez

Üye
paylaşım ıcın emeğine sağılık,CW yukleme konusunda tecrubem yoktur,acaba burada kı cw yi hangi programlarla nasıl yuklerım bu konuda yardımcı olurmusunuz

emretwoolf

emretwoolf

Üye
yaw kurmak içinde yardım istemeyin artık. 2 eliniz var dimi gerçi 1 bile yeter ayıptır
tıkla

BarisOlsun

BarisOlsun

Üye
bence phnt'nin n8 final fw si süper türkçe yapıp yükleyin arkadaşlar,tmm soneday arkadaşda çok iyi yapmış ama görüntü olarak hala insanın hoşuna gitmeyen yanları var mesela kimse kullanmayacağı bir programı telefonunda bulundurmak istemez dayatmaları var yani tabi yüklemek zorunda değilsin diyebilir ama sen fw yi kendin için yapıyorsan buraya yükleme bence boşu boşuna kimse Allah Razı Olsun demekdikten sonra ne yapayım diye düşünürüm ben yapsaydım eğer...

hız konusunda iyi,phnt kadar nokıanın orjinalliğine yakın kalsaymış keşke
webdeki yer imleri ise iyi olmuş 0.facebook felan diğerleri
menü düzeni olmamış phntnin son filan şu gibi olsa süper olcak javası felan üzerinde yüklü olsun mesela ve bağlantılar açılmıyor menüye atıyor...
4x4 menü büyük hoş olmuş ve widget var yükleniyor diyen onuda ortadan kaldırırsan tadından yenmez diyorum ama şu yaptığın FW üzerinde bunları yapma verdiğim link üzerinde yap ve keylock,btswicth,accel ve phone touhc programları çok gerekli bence kalmalı çünkü bazen yan tuş kilit tuşu sorun çıkardğında ekrandan bazı şeyleri kullanma şansı oluyor neyse emeğin için Teşekkürler bunları yaparsan yükleyebilirim diyorum denedim yorum yaptım ;) kolay gelsin...

kadirkurtyesil

kadirkurtyesil

Üye
kurdum diğerlerinden pek farkı yok bağlantıdan atıyor xm tusu calıstı bılmıyorum ses komutları çalışmıyor

Charade

Charade

Üye
Hocam mesaj saatlerinde sorun varmi gene :D

ceydonmez

ceydonmez

Üye
facebookta veya baska herhangi bir sitede videoları acıyor mu ( ayrıca işletim sistemim WİN7 jaf kurulumu olmuyor )

Üst Alt