DELIGHT BELLE FP2 V1.4 -RM-807(808 PUREVIEW)--BY HUELLIF--FREAKS_R_US

Sponsorlu Bağlantılar

okin

okin

Üye
    Konu Sahibi
DELIGHT BELLE FP2 V1.4 -RM-807(808 PUREVIEW)--BY HUELLIF--FREAKS_R_US
arkadslar buyrun delıght belle son surum cfw...ıyı kullanımlar..ekran goruntusu ve dıl dosya paketlerı +ındırme lınk ı asagı da...ONEMLI UYARI---ASLA DIL DOSYALARINI BASKA CFW ILE KULLANMAYIN CIHAZINIZ COKER..eger delıght 1.3 yada 1.2 yukluyse telde sadece udayı phoenıx te sılıp uda olmadan update sofware ıle flaslayın ..hıc bır bılgınız ve uygulamanız sılınmez....
Değişiklikler 808 Delight v1.4:

Değişiklikler:
- kaldırıldı Nokia Hava ve Hava Widget
- ekledi kaldır Kayıt sesi yama
- ekledi tam dosya sistemi X-Plore ve tam yazma erişimi için okuma erişimi: Özel \ \
- Resim görüntüleyici çalışır: \ private \ klasörler
- meşale mod, artık güç tasarrufu modunda lock tuşu ile meşale etkinleştirebilirsiniz
- çok daha hızlı lock tuşu ile / devre dışı meşale etkin sağlar ROMPatcher için EvenFaster yamaAdded:- bhavin192 tarafından özel klavye deri (eğer orijinal dönebilirsiniz Lokum App aracılığıyla tek)- N8 Photo Editor (hala galeriden FP2 editörü erişebilirsiniz)- N8 Video Editor (hala galeriden FP2 editörü erişebilirsiniz)- s60v5 den Unit Converter- Bilgisi GPS uygulaması s60v5 den- Delight SMS ThemerDüzeltmeler:- e-posta aracı yazı Delight stil beyaz- Widget yazı Delight stil beyaz Nottemizlenmiş sisregistry -- iChris701 tarafından Sysap 1.4, şimdi özgün yazılımlar olduğu gibi SSL sertifika pop-up gösterecektirGüncel:in Organizatör & GPS Bilgiler Unit Converter göstermek için Menumatrix - Navigasyon- 1.3.0 Delight Hakkında GüncelWidget derileri: Mahindar yeni- DLNA büyük ve küçük- WLAN büyük ve küçük- VPN geçiş- Operatör- Kronometre- FMTX küçük- AynaTemalar:- Delight tema güncellendi- For "Evolve Qt 3.0 eklendi SLAYER33 tarafından FP2 "temasıEtkileri:- Smooth Hell V4 olarak Allstar12345 tarafındanDelight App v1.3.0Eklenenler:- manuel kaydırma ayarları Selector'e- manuel ışık ayarları Selector'e- Selector'e FM Verici RDS etiket seçici- FP2 klavye cilt Seçici- Credtis sayfaDiğer :- Performans improvments- Bazı düzeltmeler- rearenged kodu- tarayıcı fixer anında çalışıyorgüncelleştirmek nasıl?Eğer v1.0/v1.1 parladı eğer):- "Update Software" üzerinden ve UDA olmadan flaş- çalıştırmak yanıp sonra app "Updater" seçeneğini, kendi kendine başlayacak:R...
fixed Widget skins by
- DLNA big & small
- WIFI big & small
- Fmtxbig &small
- VPN toggle widget
- mirror widget
- operator widget

Eğer yoksabunu kullanmak istiyorsanız, o zaman sadece geri değiştirmek için Çözümleyici / Seçici / konuşma cilt seçici kullanabilirsiniz
Not:
Bu Belle FP2 113.010.1508, ürün koduna dayalı tamamen yeni bir CFW olduğunu
059G1Z6
huellif ve freaxs_r_us tarafından pişirilir
.
Özel'in bu CFW içinde:
Tam Yanıp sönen sonra, telefonunuz size farklı gösteren kez yeniden başlayacaktır
bildirimleri.Onun çalışma yapalım. yeniden başlattıktan sonra, tüm gitmek için ayarlanır.

? Bu ne demek
Basit cevap, uda tüm dosyalar ROFS vardır ve C kopyalanan UDA formu, boş:. \ ilk açılışta veya hardreset sonra
=> kısa bir süre dedi bu CFW tamamen hardreset ısrarlı olduğunu.Dosya yöneticisi + Delight Yedekleme ve Geri Yükleme ile halindeyken bir 3 Parmak Sıfırla aracılığıyla size telefon "reflash" olabilir.

- Menüsünden, Araçlar, Xtra'lar örneğin MiniCMD fırlatıcı bizim Yedekleme ve geri yükleme çözüm, SSS ve diğer özellikleri içerir Delight App bulacaksınız.Bu inbuild belgelerine sahiptir.
C: Flaş minimum 600MB sonra sürücü
RAM: 288MB - 290MB
Flaş Nasıl:
Lokum v1.0/v1.1/v1.2/v1.3 gelirken:
. "Update Software" üzerinden ve Uda olmadan yanıp
ilk önyükleme Updater uygulaması başlayacaktır sonra.
son CFW sürümü sonra tüm sürümlerini seçin.
Eğer v1.2 v1.3 seçim olsaydı örneğin sadece
size v1.1 v1 seçim olsaydı .2 ve v1.3
Bir yenilemek olmadan tüm değişiklikleri zevk ve sürücü C kaybetme yapabilirsiniz: \

Sen Delight v1.0/v1.1/v1.2/v1.3 önce kullanmak vermedi?
Eğer bütün CFW yenilemek zorunda değil, biz çok bir güncelleştirme flaş kalkmayın iç bölme boy........INDIRME LINK I---http://n8delight.blogspot.com.tr/2014/02/808-delight-v14.html..............DIL DOSYALARI----http://n8delight.blogspot.com.tr/2014/02/808-delight-v14.html....

+ dosyaları çince & hk çince yazma
dünyada seçkin tam Tayvan Çince FP2 firmware
daha sonra gelecek Üzgünüz, hiçbir endişe!

- yazma Tayvan, Çin + FMTX çalışma dosyaları ile
- iki ek yazı dosyaları var Tayvanlı, Hongkong

•50 fars / Farsça- durdurulan Farsça desteği
hasta ve çalışmalarımızı çalarak insanların yorgun ve iddia Ama kendi gibi.
absolutly saat binlerce saygı bu projeye koymak.

(= İngilizce ve Hintçe dosyaları yazma)

INDIRME LINK I YENILENDI BURADA...... DIL PAKETI BURADA... DIL DOSYALARI UZERINE TIKLAYIP HEMEN INDIREBILIRSINIZ....DIL PAKETLERINI SADECE BIR TANESINI KULLANABILIRSINIZ ..FLASHLAMA DAN ROFS2 ILE DEGISTIRIN...ORJINAL CFW DE SADECE INGILIZCE VARDIR BILGINIZE ....ROFS 2 YI DEGISTIRIP FLASH LADIGINIZDA TURKCE VE INGILIZCE HEM DIL HEM YAZMA DILI OLACAK CIHAZINIZDA ...IYI KULLANIMLAR DILERIM ..SAYGILARIMLA....

HL_Rockk

HL_Rockk

Üye
Şimdi indirdim exe uzantılı dosyaları nasıl açacam hacıBenim cihaza nedense olmadı

oscartiger

oscartiger

Üye
deneyen var mı acaba? ne gibi artıları ve eksileri var? özellikle stabilite ve pil tüketimi konusunda.

HL_Rockk

HL_Rockk

Üye
Pil normal iyi ve stabil efektler güzel olmuş kullanıyorum sorun yok

• Beğen
Tepkiler: oscartiger
infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
alıntımı yaptın yazılar çok saçma okunuyor çeviri olmuş peki bu modu yükleyen varmı?

melosank33

Üye
Bizzat indirdim denedim herşeyi eksiksiz ama olmadı telefon şuan açılmıyor ://///// bir saattir onunla uğraşıyorum konuyla ilgilenirmisin alıntı yapmışssın belli bari linkleri kendi pc ne indir düzenle öyle ekle yabancı siteden bir halt olmayacak çok karışık.

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
arkadaşlar bu fw,yi yüklemeyin eleman alıntı yapmış kendi bile bilmiyor ne olduğunu melosank33 arkadaşın telefonu çuvallamış kim soracak bunun hesabını şimdi mod arkadaşlar konuyu kilitleyin başkalarının,da telefonu ölmesin

anılbaran

anılbaran

Üye
Öncelikle direk paylaşan arkadaşa yüklenmemek gerekiyor.Belki arkadaşımız bir hata yaptı ondan açılmamış olabiilr vey abaşka bir şekilde kurmak gerekebilir.Bunu bilmeden konuya işlem yapmam doğru olmaz.

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
o zaman ölçüp biçip konuyu eklesin başkalarının zararını nasıl verecek bilmiyen birisi konu eklemesin benim düşüncem bu doğrudur belkide yükleyen kişi hatasıda olabilir istisnalar kaideyi bozmaz

melosank33

Üye
Beyler lütfen biri bana yardım etsin yaa Nokia 808 telefonum var iki gündür uğraşıyorum bir türlü yapmadım telefon sadece nokia yazısına kadar açılıyor sürekli bağlanıp bağlantı kesiliyor bir türlü atamıyorum biri bana acil yardım etsin sinirimden kırıp parçalıyacam telefonu telefonumu arayanlar ulaşamıyor aksilik full ders saatlerime denk geldi biri yardım etsin lütfen ama konu linki felan atmasın bilen biri izzah edereek açılasın lütfen arkadaşlarYüklerken hiçbir hata sorun yapmadım çok kez flashladım telefonu hiçbir sorun olmadı en son taki bu lanet olası flash cfw yükledim öldü bitti ilk defa oldu kriz geçiriyorum evde :///

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
garantisi yokmu telefonunun modlara özelden mesaj at belki çözümünü bulursun

melosank33

Üye
garantisi var da yapılacak birşeyse boşuna götürmeyim orda kıl bir kadın var sinirimi bozuyor yapamadıgım bişey beceremediğim atladıgım bişey felan varsa yardım edilse belki olur en son çare götüriyim diyorum

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
nerde oturuyorsun istanbulmu?

melosank33

Üye
yok kardeşim mersinde
nerde oturuyorsun istanbulmu?

Bak kardeşim ilk inde hani uyarı veriyor yaa başlamadan önce usb tak çıkart gibisinden onu yapıyorum yaptıgım zaman yüklemeye başlıyor resimde gördüğün gibi fazla gitmeden küt hemen bu geliyor sonra yeniden dene diyorum gene ilk baştakı verdiği hatayı veriyor usb çıkart batarya çıkart onu yapıyorum gene aynı yere kadar geliyor yükleme küt bu hata yeniden :///

sadeddin46

sadeddin46

Üye
yok kardeşim mersinde

Bak kardeşim ilk inde hani uyarı veriyor yaa başlamadan önce usb tak çıkart gibisinden onu yapıyorum yaptıgım zaman yüklemeye başlıyor resimde gördüğün gibi fazla gitmeden küt hemen bu geliyor sonra yeniden dene diyorum gene ilk baştakı verdiği hatayı veriyor usb çıkart batarya çıkart onu yapıyorum gene aynı yere kadar geliyor yükleme küt bu hata yeniden :///
resimdeki gibi yapıyorsan reset tıkla programı aç batarya çıkart usb takılı olmasın bataryarı tak usb tak power tuşuna bas pes etme 1 kaç defada sorun oluyor ama telefon düzelecektik başka arıza yoksa benim telefonum çok gitti böyle yazılım atarken ama sonunda mutlu son

yare1815

yare1815

Üye
s.a arkadaş.sen tel sıkıntısını biliyorum.
1-ya romu yanmış (yani tamir i yapımaz) anakart komple değişecek.bu oluyor ki yeni bir telefon demek.nasıl biliyorsun diye soracaksan bende de n8 vardı .aynı senin tellin gibiydi.en son bu sorunuda anlama bilgsyrn masaüstünde sağ altta (yeni donanım yükleniyor ) yazısında fark ettim nokıa usb rom yada bilinmeyen aygıt diye yükleme yapamıyordu.ben deki.tel çöp oldu.senin
2 inci bir şansı var oda olursa tabi .bilgisayarında (phonex,nokıa suıt) hatta klasörlerine bile kaldır yeniden başlat tekrar yükle.ikinci adım yükleme işi bitti ise nokıa suit aç teli (şarjı dolu olsun yda yeni dolu batarya tak) usb bağla nokıa sutı kapat.(masaüstü sağ alta simge si var sağ tıkla cıkış de)
üçüncü adım phonexi aç rm-807 diye kesinlikle ürünü sec .cfw olarak evols yükle bu yazılımı c/program fil...gerekli yere at.phonexe dönelim yazılım yükselteye tıkla belirecek ürünü sec,dead flash da işaretle.seceneklerden en alta ki emmx gb değerinde olan dosyayı delete yap sil yani başlayabilir sin
sw reset tıkla yani yazılır sıfırla .buradı cok önemli sw reset tıklamadan önce usb bağlı cihazımızı cıkartalım batarya cıkar tak yapalım.sw reset tıkla zaten pencere gelecek .yeniden dene tıkla arada saniye kaybetmeden usb bağla.ilerleme penceresinde ilerleme yapana kadar .bu işlemi gerekirse 2-3 başka başka usb girişlerini deneyerek yap umarım çalırış.Arkadaşım.ellimden.gelen bu inşallah yardımcı olabilmişimdir.olamadıysada senin için üzgünüm.benim başımada geldi.n8 çöplük oldu ;( ..ama 5800 varda bu uygulama metudum.ile herzaman kazanmıştım.umarım sende kazanırsın. ;) ben sayfaya giremiyorum.senin için cvp ın için göz atarım.yardımcı olmak için.

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
● ARAMA
● BİLGİ
● UDA
● SENKRONİZE
● YARDIM
● ZİP MANAGER

bunları yeniden eklemek istersek nerden bulacağız? nokia 808 fp2 kullanıyorum

Ferat140pasa

Üye