[bakmayan Pişman Olur!!!] Milyonların Indirdiği Stabil Ve Çok Hızlı Rom S4 Revolution

Sponsorlu Bağlantılar

whitemountain

whitemountain

Üye
    Konu Sahibi
[bakmayan Pişman Olur!!!] Milyonların Indirdiği Stabil Ve Çok Hızlı Rom S4 Revolution
Arkadaşlar xda forumunda gördüm çok hoşuma gitmişti maxicepten birçok kişi de tavsiye etti gerçekten çok harika bir rom S4 ve Note 3 karışımı S3 e geliyor bakmayan pişman olur :)

LORİEN

LORİEN

Üye
bende şebeke gitti ayrıca duvarkağıdı değiştirmeye çalışırsam touchviz kendini resetliyordu

Kontrol

Kontrol

Üye
bende şebeke gitti ayrıca duvarkağıdı değiştirmeye çalışırsam touchviz kendini resetliyordu

Aynı sorun bende de var çözemedim. Duvar kağıdını ayarlardan düzeltiyorum malesef.

Kontrol

Kontrol

Üye
Nasil memnun musunuz romdan ?

Çok güzel bir rom özellikle touchwiz çok kaliteli duruyor. Sadece dediğim gibi duvar kağıdı ayarlamaya çalışınca touchwiz durduruldu hatası veriyor.

EDİT: Bir de v7 sürümünü kullanıyorum, v8 note 3 touchwiz olarak ayarlanmış simgeler 4*5 olarak değil de 5*5 olarak ayarlanmış. O Yüzden simgeler küçük kalıyor.

Bence v7 daha iyi ;)

whitemountain

whitemountain

Üye
    Konu Sahibi
Çok güzel bir rom özellikle touchwiz çok kaliteli duruyor. Sadece dediğim gibi duvar kağıdı ayarlamaya çalışınca touchwiz durduruldu hatası veriyor.

EDİT: Bir de v7 sürümünü kullanıyorum, v8 note 3 touchwiz olarak ayarlanmış simgeler 4*5 olarak değil de 5*5 olarak ayarlanmış. O Yüzden simgeler küçük kalıyor.

Bence v7 daha iyi ;)
Anladım tamam ben de yukliycem de bi sorayim dedim sadece duvar kagidi ise onemi yok gec uyanma sorunu isik efekti filan var dimi v7 de stabillik acisindan nasil ss atar misin bikac tane menuden filan orjinal 4.3 romla karsilastirirsak bu daha mi iyi ona gore yukliycem şimdiden saolun..

Kontrol

Kontrol

Üye
Anladım tamam ben de yukliycem de bi sorayim dedim sadece duvar kagidi ise onemi yok gec uyanma sorunu isik efekti filan var dimi v7 de stabillik acisindan nasil ss atar misin bikac tane menuden filan orjinal 4.3 romla karsilastirirsak bu daha mi iyi ona gore yukliycem şimdiden saolun..

Ben WananLite 4.3 yükledim fakat 10dk sonra tekrar v7 kurdum :D Işık efekti , vs. 4.2.2 deki tüm özellikler ayrıca S HEALT ve S NOT kurulu. S4 ile birebir aynı.

fbhak01

Üye
telefonum root yok şuan gerekiyor mu rootsuz bir şekilde denedim ama hata verdi yüklenmedi

signature verification failed hatası alıyorum imza doğrulanmadı gibi birşey sanırım

neyse beyler hemen rootlayıpta yükledim deneyip yazıcam her şeyi

yükledim beyler ben pek beğenmedim ayrıca şu an imeim gözükmüyor hat gözükmüyor eskisine geri dönücem umarım imeim falan geri gelir
Arkadaşlar xda forumunda gördüm çok hoşuma gitmişti maxicepten birçok kişi de tavsiye etti gerçekten çok harika bir rom S4 ve Note 3 karışımı S3 e geliyor bakmayan pişman olur :)

bilader son türkiye romuna 4.1.2 xxemf6 ya dönmeye çalıştım ama imeim kayboluyor şebekem bozuluyor dönebilen var mı adam gibi çözüm önerseniz

Son düzenleme:

by_bozkurt

Üye
Yeni sürümü eklenmiş sitesine

LordSeco35

Üye
Arkadaşlar orjinal 4.3 stock beklicektim durdurmuslar. Root rom yuklemeyi biliyorum. Yeni sürümde deneyen var mı imei falan gidiyor mu? Ona göre yuklucem birde s3 için rootlu romu nerden yükleyebilirlerim Teşekkürler

gokhn89

Üye
Arkadaslar ben yukledim rom guzelde ram biraz fazla yiyor (stock 4.3 le ayni) ama 4.1.2 ve stock 4.3 den daha stabil calisiyor.sebeke sorunu oluyor fakat stock 4.3 rom icin sebeke sorunu duzelten kernel ve modem dosyasini(google da ararsabiz bulabilirsiniz) flasladiktan sonra sorun duzeliyor. Cihazim klon imei surekli rom degistiyorum wipe yapip ancak su ana kadar imei ucmasi gibi bir durum soz konusu olmadi. Korkmadan ve yanlis islem yapmadan rom atarsaniz hicbir sekilde imeiniz kaybolmaz.

Anil-D

Anil-D

Üye
Sade ve hoş

Kontrol

Kontrol

Üye
V9.1 i denedim v7 den farki yok. Hiz pil vs. ayni sayilir. Bana gore v7 daha iyi pil omru sagliyor.

matador80

Üye
Arkadaşlar Merhaba bende suan 4.3 United Kingdom room yuklu hafif kilit ekraninda kasma var baska bi sikinti yok simdilik klon imei yuklu ucmustu fakat modem ve kernel yukledim cwm den sikinti yok suan sebeke gelidi . BEN GECEN GUN S4 EVOLUTION V8 INDIRDIM cwm den dosyayi seciyorum ama instal aborted vs biseyler yaziyo bide bu romda aroma installer diye biseyler yaziyo ben nasil yukleyecegim bilgi verirmisiniz??

murder_liable

Üye
Arkadaşlar IMEI kaybı olanlara sesleniyorum modem dosyanın flashlamniz gerekiyor. 4.1.2 modemi farklı 4.3 farklı.

by_bozkurt

Üye
O nasıl olacak ?

4.3 Sürüm Romlar için.

xda ' da zuluman rumuzlu kişinin paylaşmış olduğu çalışma ile 4.3 romlarında şebeke sorunu çözülmüş. bizim forumda da birçok arkadaş bu şekilde halletmişler.

Alıntıdır.. Sahibine teşekkürler..

pazzoo

pazzoo

Üye
arkadasim ben bu romu indirdim ama nasil kurulum yapilacagini detayli bir sekilde anlatma imkanin varmi ? anlatirsan iyi olur.

Üst Alt