Galaxy S3 i9300 efeXTREME Lite-ROM v5.1 [4.3] S5 Temalı-Stabil-Hızlı-Mükemmel-(18.08.2014)

Sponsorlu Bağlantılar

serdar431

serdar431

Üye
    Konu Sahibi
Ben kullanım görsellik açısından iyi ama artık çok yavaş. 1 ay sonra işlem göremez hale geldi. Hala kullanıyorum memnun değilim
6 ay kullanan arkadaşlar var sorunsuz sende bir ayda sorun çıkmış. hergun yeniden başlatıyormusun telefonu.?

h2osunacl

Üye
stock kernel nd5 i yükleyince şebeke sorunu veriyor ama patchli kerneli yükledim bu şarj çabuk gidiyor kernelle alakalı bir durum olabilirmi?

serdar431

serdar431

Üye
    Konu Sahibi
stock kernel nd5 i yükleyince şebeke sorunu veriyor ama patchli kerneli yükledim bu şarj çabuk gidiyor kernelle alakalı bir durum olabilirmi?
ben en guzel sarj sürelerini patxhli kernel ile aldım.

harunharunbursa

harunharunbursa

Üye
Arkadaslar hava durumu widgeti yokmu benmi goremedim

serdar431

serdar431

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar hava durumu widgeti yokmu benmi goremedim
yok kardesim bunun icin kendim zip hazirladim ilk konudada var ben yinede linki vereyim cwm den yukluyorsun

skystar18

skystar18

Üye
şu v5 in antutu puanı nedir orjinal stock ta kaç antutu bu v5 deki antutu puanı kaç ?

Son düzenleme:
serdar431

serdar431

Üye
    Konu Sahibi
crekerrr

crekerrr

Üye
Bu romun hangi versiyonu tavsiye edersiniz sayin yüzbaşı serdar431. Suan Qs die bir rom kullaniorum kiyaslayablimk icn ytrli veriye sahipsiniz hngi romu 1.liğe koyardiniz. Saygilar.

serdar431

serdar431

Üye
    Konu Sahibi
Bu romun hangi versiyonu tavsiye edersiniz sayin yüzbaşı serdar431. Suan Qs die bir rom kullaniorum kiyaslayablimk icn ytrli veriye sahipsiniz hngi romu 1.liğe koyardiniz. Saygilar.
qs romu 1. lige koyardim kardesim. efextreme eskidi artik yapimci birakti rom islerini qs daha guncel daha iyi

blues61

blues61

Üye
S5 sensation v8 romundan sizce daha iyi midir?

serdar431

serdar431

Üye
    Konu Sahibi
skystar18

skystar18

Üye
iyi aksamlar ben telefonun kendı klavyesini istiyorum zip verirmsin bu romun klavyesini kullanamıyorum.?

46ceran46

46ceran46

Üye
Gayet başarılı buldum. Gereksiz sisteme gömülü olan google uygulamaları yok widgetler azaltılmış. Dogan görünümlü şahin gibi oldu ama süper oldu elinize sağlık.:tşk:

hakan_0001

hakan_0001

Üye
kardeşim hepsi bir birinden güzel ancak klavyedeki sesli yazma ikonu v2 harici hiç birinde yok kendim eklemeye çalıştım olmadı şuan v2 kullanıyorum sorunsuz bir şekilde diğerlerine göre çok az yavaş sanki
Cwm 6.0.3.6 olmadan yuklenemiyor bende bilgisayar telefonu görmüyor fikri olan varmı?

samsung driveri yüklediysen kabloyu değiştir öyle dene

turancen

turancen

Üye
Arkadaşlar gözünüzü seveyim v5 romun linkini yenileyin, yüklemek istiyorum ama linkler gitmiş.

turancen

turancen

Üye

Linkler saglam Zaten
İşyerinde indiriyorum 20 kb ile iniyor, bende sandımki linkte sorun var diye meğersem bizim işyerinin interneti berat, saol kardeş, artık evde indiririz :D

gacvokem

Üye
teşekkürler

Üst Alt