EN UZUN BATARYA ÖMÜRLÜ + EN STABİL + EN HIZLI STOCK (Geliştirilmiş) ROM HEMEN GELİN+TAM ANLATIM!!!

Sponsorlu Bağlantılar

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Bu Rom sade bir Romdur.
Yalnızca geliştirme yapılmıştır.
4.3 tür.
4.4.2 lerin çoğunda hata vardır.
Zaten şuanlık sizlere bir soru soracağım neden 4.4.2 istiyorsunuz. 4.3 te kullanamadığınız bir şey mi var? :D

• Beğen
Tepkiler: fey004

serdar431

serdar431

Üye
Bu Rom sade bir Romdur.
Yalnızca geliştirme yapılmıştır.
4.3 tür.
4.4.2 lerin çoğunda hata vardır.
Zaten şuanlık sizlere bir soru soracağım neden 4.4.2 istiyorsunuz. 4.3 te kullanamadığınız bir şey mi var? :D
bende onu anlamıyorum 4.3 o kadar eski bir versiyon değil. daha 2.3 kullananlar bile var. o kadar dert edecek birşey göremiyorum

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Bizim elde edemeyeceğimiz sorunlardan olsa gerek :kop:
Benim fikrimce sırf gözükmesi için heralde :D

serdar431

serdar431

Üye
Bizim elde edemeyeceğimiz sorunlardan olsa gerek :kop:
Benim fikrimce sırf gözükmesi için heralde :D
yani hocam sadece 4.4.2 yazacak bilgilerde olsa olsa 2~3 de program olur farklı tmm.herkesin zevki farklı kardeş.

ilkercemt

Üye
görsellik yada çalışan/çalışmayan özellikler konusunda pek fark olmayabilir ama her yeni güncelleme sistem altyapısı olarak daha iyi ve gelişmiş özellikler barindiriyor. misal kitkat daki art desteği. bu ne bir uygulama nede görsel eklenti ama sistem için büyük gelişme.

serdar431

serdar431

Üye
görsellik yada çalışan/çalışmayan özellikler konusunda pek fark olmayabilir ama her yeni güncelleme sistem altyapısı olarak daha iyi ve gelişmiş özellikler barindiriyor. misal kitkat daki art desteği. bu ne bir uygulama nede görsel eklenti ama sistem için büyük gelişme.
tamam kardeş haklısın ama port rom olduğu için isterse en kralı olsun. bir süre sonra patlıyor. orjinal stock 4.4.2 olsaydı olurdu

ilkercemt

Üye
orası öyle tabi ki. ben 4.3 den farkı yok mesajına istinaden yazdim. :)

serdar431

serdar431

Üye
orası öyle tabi ki. ben 4.3 den farkı yok mesajına istinaden yazdim. :)
yada söyle birsey olabilir 4.4.2 ler stock kadar stabil olana kadar bir sene geçer. o zamana da zaten s3 ler çok eskimiş olacak ve azalacak. yani s3 için 4.4.2 custom da olsa stabil olamayacak. bazı rom yapımcıları bile telefonu değiştirip s3 için rom yapmayı bırakanlar var.

ilkercemt

Üye
dedigim gibi s3 veya port konusundan bağımsız olarak yazdim. port lar stabil olmaz zaten.

serdar431

serdar431

Üye
dedigim gibi s3 veya port konusundan bağımsız olarak yazdim. port lar stabil olmaz zaten.
eyvallah kardeşim birşey demedim sanki kızmışım gibi konusuyorsun :D ne haddimize sizlere kızmak birşey demek biliyorum ben senin n e demek istediğini diğer arkadaşlara bilgi olması açısından söyledim senlik birşey yok yani kardeşim ;)

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
kardeş bu rom gerçekten iyi mi bildiğimiz 4.3 stock rom ile aynı yani görünüş olarak

serdar431

serdar431

Üye
stock romlardan iyi. stock romun gelistirilmis hali. gorunus ayni ama sarj ve performans daha iyi

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
yani kardeş kesinlikle kurayım mı bide
S4 Revolution v12 var o nasıl peki hangisi tam benlik bir rom:?????????????

serdar431

serdar431

Üye
yani kardeş kesinlikle kurayım mı bide
S4 Revolution v12 var o nasıl peki hangisi tam benlik bir rom:?????????????
s4 revolution tavsiye etmem cok sık touchwiz durduruldu hatasi ve surekli reset atma sorunu var. bunu tavsiye ederim güzel.
S4 revolutiona bulasma cok hata alirsin bir gunde bıktırır

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
eyvallah kardeşim oyun performansı iyi mi peki sen şuan bunu mu kullanıyorsunpeki şebeke sorunu olmaz değil mikardeş senin dediğin gibi yükledim cpu hiç birini seçmedim ama başka bir kurulum videosunda hepsini işaretlemiş ne yapmalıyımkardeş kurarken neleri işaretlicem acaba

serdar431

serdar431

Üye
eyvallah kardeşim oyun performansı iyi mi peki sen şuan bunu mu kullanıyorsunpeki şebeke sorunu olmaz değil mikardeş senin dediğin gibi yükledim cpu hiç birini seçmedim ama başka bir kurulum videosunda hepsini işaretlemiş ne yapmalıyımkardeş kurarken neleri işaretlicem acaba
hiçbirini işaretleme hocam hepsi işaretsiz şekilde yükle ben öyle yüklüyorum hep. gayet memnunum

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
anladım kardeşim sağol videolarda hep işaretlemişlerde ondan dedim performans yazıyo diye neyse deneyelim bi hafta bakalım

tdd46

tdd46

Üye
antutu tesitnde normal yazılımla aynı puanı aldı performans konusunda bi fark göremedim dogrusu ama sarj konusunu cidden merak ediyorum

serdar431

serdar431

Üye
antutu tesitnde normal yazılımla aynı puanı aldı performans konusunda bi fark göremedim dogrusu ama sarj konusunu cidden merak ediyorum
herkes tutturmuş antutu gidiyor. yukleyince anlarsın performans derken hiz yada baska birsey degil. stocktan daha stabil bir rom. sonucta konu sahibi ben degilim ben sadece rom hakkında bilgi verdim isteyen yukler isteyen yüklemez ben her romu kullandim donup dolaşıp buna döndüm tekrar.

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Konuyla ilgin için :tsk:

Üst Alt