Galaxy S3 i9300 efeXTREME Lite-ROM v5.1 [4.3] S5 Temalı-Stabil-Hızlı-Mükemmel-(18.08.2014)

Sponsorlu Bağlantılar

theeternal

theeternal

Üye
beğendim güzel

aenescan1994

Üye
Arkadaşlar Miui Rom denedim olmadı. Stabil değil nedense. Play Store da artık desteklemiyor mu yoksa benim telde mi sorun var v6 da yapamadım.
Hangi romu kurmalıyım diye merak eden arkadaşlar ben 4.4.4 Cinnamod kurdum kernelsiz 21 bin küsür antutu oldu. Ama cihazda tabi kamera sorunsalı var uygulamalarda. Bu büyük sorun çözümü yok. Ben de uğraşmadım 4.3 e geri döndüm.
O yüzden önerim 4.3 rom. Ben light rom da (stock romda) batarya süresi muhteşemdi ancak görünümü daha iyi olması açısından bunu yüklüyorum şimdi. 4.3 ( stock rom ile) ile antutu puanı 22 bin oluyordu. Bunda kaç olur bakacağım. Bir de cihazla 30 binleri görenler var. Onlar üst seviye kullanıyorlar. Ben oyun vs oynamadığımdan bana yetiyor. Tabi bir s6 60 binlerde alpha 51 bin artık siz düşünün cihaz eskidi yani.

Bu romu da yeni gördüm inşallah sorun çıkarmaz. CMW ile yüklemedi sürekli status bar 7 hatası verdi. philz touch ile yükleyin bu sorunla karşılaşmayın.
Bu yorumu gören arkadaşlar. qs kit kat romu radyo işlevi kayboluyor diye düşünerek yüklemedim acaba öylemi bilgisi olan var mı?
To mu kurdum görsellik olarak iyi ancak stock roman performans olarak fark göremedim. Stock rom da root lu olarak sistem bayagi temizlemistim. Tek sıkıntısı batarya daha az dayanıyor eski rom uma göre. Bir de skype ta çoook fena ısındı ve şarjı çabucak bitti. Diğer rom daha iyiydi batarya olarak ama bu görsel açıdan daha hoşuma gitti :)
Bir de telefon hafif de olsa sürekli bir sıcak yani ısınıyor hafif hiç kullanmadan da. Bunu düzeltemeZ miyim? Batarya kullanım verisi de telefonu yeniden başlayınca sifirlaniyor diğer Romda sifirlanmiyordu

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
arkadaşlar ROM u yükledim ancak durum çubuğu çıkmıyor bi ayar fix vs var mı ?
arkadaşlar lütfen yardım edin ROM çok güzel ama durum çubuğu çıkmıyor ve duvar kağıdı siyah değişmiyor V2.0 da da aynı şey oldu V5.1 de de

serdar431

serdar431

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ROM u yükledim ancak durum çubuğu çıkmıyor bi ayar fix vs var mı ?
arkadaşlar lütfen yardım edin ROM çok güzel ama durum çubuğu çıkmıyor ve duvar kağıdı siyah değişmiyor V2.0 da da aynı şey oldu V5.1 de de
bir yerlerde bir yanlış yapıyorsundur kardeşim o kadar yükleyen kişiden ilk defa bu sorunu duydum. mega wipe yapıp en baştan tekrar yükleme yapmanı öneririm

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
bir yerlerde bir yanlış yapıyorsundur kardeşim o kadar yükleyen kişiden ilk defa bu sorunu duydum. mega wipe yapıp en baştan tekrar yükleme yapmanı öneririm

hocam olmadı bi stock rom yükleyip ondan sonra denerim sonucu yazarım buraya
hocam stock ROM dan sonra tekrar efeXTREME kurdum bu sefer direkt model yazan yerde kaldı samsung açılış logosu bile gelmedi bende CM11 e geçiyorum hocam ilginiz için teşşkürler
hocam sorun MegaWipe dan kaynaklıymış MegaWipe çekmeden denedim bütün sorunlar çözüldü teşekkürler

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
bendede ayni sorun var bu sorun 5.0 De yok 5.1 flashlayinca oluyor bildirim çubuģu yok ekran simsiyah duvar kaģìdì yok mega wipe yaptim stock rom yùkledim ne yaptįmsa olmadi ayni şuan 5.0 yùkledim òyle kullanìyorum

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
bendede ayni sorun var bu sorun 5.0 De yok 5.1 flashlayinca oluyor bildirim çubuģu yok ekran simsiyah duvar kaģìdì yok mega wipe yaptim stock rom yùkledim ne yaptįmsa olmadi ayni şuan 5.0 yùkledim òyle kullanìyorum

kardeşim tam hatırlamıyorum bayaa bir zaman geçti üzerinden en son hatırladığım ( mesajlardan anladığım ) Stock ROM at cihazı ROOT la daha sonra CWM kur oradan wipe data wipe cache ve advanced > wipe dalvik cache yap ondan sonra ROM u flashla daha sonra cihazı açmadan wipe data wipe cache wipe dalvik cache yap ve cihazı aç

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Tamam arkadaşım denerim ama bunları aynı yapmıştım yinede olmadı şuan 5.0 kullanıyorum sorun yok kamera çalışıyor klon imeil hat sorunu yok 5.1 flashlayinca sorun oluyor

daigoro

Üye
Romu kullananlara bir sorum var. Bu rom da bir süre sonra blekota, qs vs. gibi port romlar gibi şişmeye kasmaya başlıyor mu?

uzman47

uzman47

Üye
Romu kullananlara bir sorum var. Bu rom da bir süre sonra blekota, qs vs. gibi port romlar gibi şişmeye kasmaya başlıyor mu?
Stabil sisme kasma olmayan rom ariyorsan dokdo 7.3.1 yukle on numara rom lollipop tabanli ;)

sinantkr

sinantkr

Üye
bende s3 un 2. surumu war 4g li olani bu romu kursam sorun olurmu

daigoro

Üye
Stabil sisme kasma olmayan rom ariyorsan dokdo 7.3.1 yukle on numara rom lollipop tabanli ;)
Dokdo kullandım. O kadar yüksek bir performans göremedim. Archidroid lollipop konusunda çok iyi gelmişti. Ondan sonra r remix. Fakat ben bunları bataryayı kalibre etmeden kullandım şarjı içiyordu resmen. Kalibrasyon yaptıktan sonra 1 günü çıkarıyordur sanırım ? Fakat görüntülü konuşma lazım oluyor bazen. O yüzden 4.3 çok kasıyor. 4.1.2 de istediğim şeyleri bulamadım. Çift parmak aşağıya. Arkaplandaki appları silerken app nin halen açık kalmadı vs. Ama şu an wanamlite 4.2.2 deyim. Hem stock tabanlı hemde gayet stabil. Zannedersem en iyisi stabilite bakımından 4.2.2

4te351

4te351

Üye
megawipe dosyası cwm ye gırdıgımde choose zip from/ storage / sdcard1 dediğimde sd kart içinde gorunmuyor ve mega wipe yapmadan rom u kurdugumda telefonum galaxy s3 ekranında donup kalıyor

serdar431

serdar431

Üye
    Konu Sahibi
megawipe dosyası cwm ye gırdıgımde choose zip from/ storage / sdcard1 dediğimde sd kart içinde gorunmuyor ve mega wipe yapmadan rom u kurdugumda telefonum galaxy s3 ekranında donup kalıyor
megawipe zip dosyasini nereye attiysan orayi secmelisin. gorunmemesi mumkun degil bir yanlislik var bu iste

Uchiha İchigo

Uchiha İchigo

Üye
Yükleyemedim hata verdi. Tuochphilz 6 kullaniyorum tum wipeleri yaptim sistem modem.preload vb temizledim ustune mega wp attim yukleme hatasi verdi :'(

Üst Alt