Tavsiye 700tl Telefon Önerisi Istiyorum!

Sponsorlu Bağlantılar

TheGoolr

TheGoolr

Üye
    Konu Sahibi
@Mia Alfanso 820 iyimiş ama biraz bakınca 620'den öyle ahım şahım bir farkı yok. (bence)
@gıwıliler GMD almam zaten bu arada ekran takıntın yoksa demişsin. Ekranı çok mu kötü? :/
@Darkprisoner GMD almıyacam ama yinede öneri için :tşk:
@ruzgar74 Özür dilerim ama ben 2. el telefon bakmıyorum. :) Yinede :tşk:

Sarangni

Sarangni

Üye
Lumia alacak olsam ya 820 ya da 625 alırdım. 520 ve 620 almazdım.

gıwıliler

gıwıliler

Üye
@Mia Alfanso 820 iyimiş ama biraz bakınca 620'den öyle ahım şahım bir farkı yok. (bence)
@gıwıliler GMD almam zaten bu arada ekran takıntın yoksa demişsin. Ekranı çok mu kötü? :/

Ekran kastim buyuklugu

• Beğen
Tepkiler: TheGoolr
TheGoolr

TheGoolr

Üye
    Konu Sahibi
Nedenini açıklarmısınız ? Biraz tereddütteyim. :allalla:
Bu arda HTC'nin Windows Phone'u alınır mı ?Bu arada arkadaşlar bişi sormak istiyorum ben bir makale okudum L620 hakkında 512mb ram var demiş adam Store'daki bazı uygulamalar ise 1GB ram istiyormuş o uygulamaları telefon hiç açmaz mı yoksa SD kart alırsam bu sorun düzelir mi ? :allalla:

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
yok kardes yukleyemezsın ama sıstem hack yedıgnde bu mumkun olabılır bu yuzde sana 820 al dıyorumyok kardes yukleyemezsın ama sıstem hack yedıgnde bu mumkun olabılır bu yuzde sana 820 al dıyorum

Kerim.

Kerim.

Üye
Ahim sahim farki var biri s3 biri s3mini gibi dusun.

• Beğen
Tepkiler: TheGoolr
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
bılmıyorum

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye

820 bütçeyi aşıyor. 625'te ise malesef batarya çıkarılamıyor. Bence en doğru seçim 620... Ya da bütçeyi arttırarak 720...

TheGoolr

TheGoolr

Üye
    Konu Sahibi
620'nin kamerası nasıl sizce ?

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
620'nin kamerası nasıl sizce ?

Gayet yeterli. Benim işimi görüyor. Bu fiyat aralığındaki çoğu telefondan daha iyi bir kameraya sahip.Bütçeyi azıcık zorlayarak 720 al bence. Hem kamerasında da PureView teknolojisi var. Diğer özellikleri de 620'den iyi.

TheGoolr

TheGoolr

Üye
    Konu Sahibi
Gayet yeterli. Benim işimi görüyor. Bu fiyat aralığındaki çoğu telefondan daha iyi bir kameraya sahip.Bütçeyi azıcık zorlayarak 720 al bence. Hem kamerasında da PureView teknolojisi var. Diğer özellikleri de 620'den iyi.
720 çok isterim ama zorlasam bile malesef olmaz :(

• Beğen
Tepkiler: GuiTaRisT111

Üst Alt