Öneri Ben Ve babam için telefon tavsiyesi :)

Sponsorlu Bağlantılar

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
gm,lg,sony gibi markaları niyese hemen pas geçiyor aslında babama moto g aldıracaktım ama dediki :D çift sim kartlı telefonlar çin malı oluyormuş bende dedimki samsung 1000 tl lik çift sim kartlı telefonlar yapıyor anlattım ama yinede anlamak istemedi

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
gm,lg,sony gibi markaları niyese hemen pas geçiyor aslında babama moto g aldıracaktım ama dediki :D çift sim kartlı telefonlar çin malı oluyormuş bende dedimki samsung 1000 tl lik çift sim kartlı telefonlar yapıyor anlattım ama yinede anlamak istemedi
Babana deki baba sana gore telefon daha uretememisler :D

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
babam bugün bimeks'e gidip nokia x falan incelemiş nokia x'de güzel bir telefon olabilir

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Babana deki baba sana gore telefon daha uretememisler :D

:D aslında telefonları sadece gösterince pas geçiyor ama ben biraz övünce almak istiyor daha önce indirimdeki bir dokunmatik blackpery alcaktı stok kalmamıştı büyük ihtimalle s3 mini yada nokia lumia nokia x aldırırım

gorkem2239

Üye
n11.com'dan xperia sp'ye bak 830 tl falan çok iyi performans ^^

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
evet aslında deli gibi xperia sp ye heves yapmıştım hele o alttaki led leri tam bana hitap ediyordu ama bir sürü kronik sorunu varmış yok wifi çekmiyormuş yok masaya koyunca ekran algılamıyormuş birde 8gb hafıza bana yetmez symbiandaki oyun kıtlığından çıkmışım :Dgeçen yaz gri s3 mini alacaktım sanırım babam alacak :) neyse işten gelsin biraz kafasını şişireyim :)

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
0MG90

0MG90

Üye
Nokia X alınmaz. Fiyatına göre çok pahalı.

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
s3 mini nasıl ? birde babam için şarj önemli s3 mini kullanan arkadaşım hep ekranı en düşük parlaklığa getirip kullanıyordu sanırım batarya yetmiyor

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
s3 mini nasıl ? birde babam için şarj önemli s3 mini kullanan arkadaşım hep ekranı en düşük parlaklığa getirip kullanıyordu sanırım batarya yetmiyor
Babani bir gun goturecektir rahat benim babamda da s3mini var ayni senin bana gibi kullanıyor yuzde 1000 gidiyor geliyor 70 falan :D

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
S3 mini hiç alınmaz. Sınıfta 2 arkadaşımda var ekranı iyi olmasa hiç alınmaz. GMD veya Moto G aldır.

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Babani bir gun goturecektir rahat benim babamda da s3mini var ayni senin bana gibi kullanıyor yuzde 1000 gidiyor geliyor 70 falan :D
Sanırım en iyisi s3 mini trend lite falan var ama onlarında donanımı düşük birde benim bir akrabamda galaxy w vardı bi çılgın hırsız yükledim telefon ısınıp oyundan atmaya kasım kasım kasılmaya başlamıştı s3 mini de böyle ısınıyormu ?

gorkem2239

Üye
evet aslında deli gibi xperia sp ye heves yapmıştım hele o alttaki led leri tam bana hitap ediyordu ama bir sürü kronik sorunu varmış yok wifi çekmiyormuş yok masaya koyunca ekran algılamıyormuş birde 8gb hafıza bana yetmez symbiandaki oyun kıtlığından çıkmışım :Dgeçen yaz gri s3 mini alacaktım sanırım babam alacak :) neyse işten gelsin biraz kafasını şişireyim :)
hafıza kartı alırsın olur biter :)
bende 1 haftaya ya xperia sp alıcam yada s4 mini düşün :)

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Sanırım en iyisi s3 mini trend lite falan var ama onlarında donanımı düşük birde benim bir akrabamda galaxy w vardı bi çılgın hırsız yükledim telefon ısınıp oyundan atmaya kasım kasım kasılmaya başlamıştı s3 mini de böyle ısınıyormu ?
Nfs most wanted oynarken bile az isindi cok bi isinma yok ama yeni versiyonunu aldir i8200

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi

şimdi pedere discovery 4gb överim birazda moto g olmaz ise s3 mini alsın bir şey olduktan sonra ben sana demiştim demi derim :)

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
  • Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
hafıza kartına uygulama atamadıktan sonra ne önemi varki ? :) zaten benim 200 tane müziğim var onlarda 1 gb geçmez

evet :) ya adam oyun falan yüklemiyor sonuçta 16 gb ne yapacak :)
Oslun sen yinede 16lik al.

• Beğen

Üst Alt