5800 √ - X6 √ - Symbian Anna Fp1 [10.10.2012]

Sponsorlu Bağlantılar

tektonik1907

tektonik1907

Üye
kardeş bak hepsini yapıyorum ama nokia/phoenix/product/Rm-356 diye bi dosya yok . oluşturuyorum atıyorum symbian 3x4ün içindekileri oraya.sonra uyumluluk yapıoyorum pkey'e sonra açıyorum go diyorum . use ini diyorum liste çıkıyo nokia 5800 D-1 var onu seçiyorum(yanında rm-356 yazıyor.) sonra flash dıyorum uyrı çıkıyo evet diyorum bişeyler yapıyo sonra yine evet diyom Can't detect flashing server! bu yazı çıkıyo bişiey de olmuyo tele napıcam

Öncelikle yaptığın işlemlerde bir sorun yok seçtiğin dosyaların doğruluğunu kontrol etmeni öneririm yani "MCU" "PPM" ve "CNT" dosyalarının belirtilen dosyalar olmasını kontrol et doğru olduğuna eminsen flash dedikten sonra uyarı çıkacak evet diyeceksin daha sonra telefon açma kapama tuşuna bir defa bas bekle yüklemeye başlayacaktır başlamazsa 2 seçenek var Oluşturduğun dosyayı yani doğru olarak yapmamışsındır veya belirtilen dosyaları doğru seçmemişsindir bunları kontrol edip tekrardan dene

erol0707

Üye
Öncelikle yaptığın işlemlerde bir sorun yok seçtiğin dosyaların doğruluğunu kontrol etmeni öneririm yani "MCU" "PPM" ve "CNT" dosyalarının belirtilen dosyalar olmasını kontrol et doğru olduğuna eminsen flash dedikten sonra uyarı çıkacak evet diyeceksin daha sonra telefon açma kapama tuşuna bir defa bas bekle yüklemeye başlayacaktır başlamazsa 2 seçenek var Oluşturduğun dosyayı yani doğru olarak yapmamışsındır veya belirtilen dosyaları doğru seçmemişsindir bunları kontrol edip tekrardan dene
MCU Flash file: NONE
PPM Flash file: NONE
CNT Flash file: NONE
APE Variant file: NONE bak böyle yazıyo nası yapcam bunu doğru olarak ?

tektonik1907

tektonik1907

Üye
MCU Flash file: NONE
PPM Flash file: NONE
CNT Flash file: NONE
APE Variant file: NONE bak böyle yazıyo nası yapcam bunu doğru olarak ?

Forumu tam olarak araştırmamışsın anlaşılan balık tutmayı öğretmeyi yeğlerim ama şu altta ki video yu izlemeni tavsiye ederim

erol0707

Üye
Forumu tam olarak araştırmamışsın anlaşılan balık tutmayı öğretmeyi yeğlerim ama şu altta ki video yu izlemeni tavsiye ederim

mcuya tıklıyorumda nerden bulcam seçeceğim dosyayı ?

tektonik1907

tektonik1907

Üye
"nokia/phoenix/product/Rm-356" İndirdiğin dosyaları buraya attığını belirtmiştin o dosyaları göstereceksin belirtilen dosyaları doğru olarak göstermen gerekli hangi dosyanın belirtileceği ayrıntılı olarak video da var hadi kal sağlıcakla

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Hakan hayırlı olsun yeni CFW görsellik olarak göze hitap ediyor insanı zorluyor yüklenmesi adına fakat kusura bakma Symbian Belle nın üzerine bunu yemezler :aha: 1 Mayıs güncellemeni de sabırsızlıkla beklemedeyim

:) hehe güzel yorumun için teşekkürler...
belle bar sevmeyenler için çıkardım zaten kardeşim

---------- Eklendi @ 14:51:06 ---------- Yazıldı @ 14:49:28 ----------

mcuya tıklıyorumda nerden bulcam seçeceğim dosyayı ?

istersen team wiever yoluyla pc ne bağlanıp ben yapayım kardeşim

tektonik1907

tektonik1907

Üye

[/QUOTE]

Yok artık hakan sen işi ilerletmişsin helal olsun geçemediğim bir bölüm var benim pc ye bağlanda geç şu bölümü :ehe

erol0707

Üye
"nokia/phoenix/product/Rm-356" İndirdiğin dosyaları buraya attığını belirtmiştin o dosyaları göstereceksin belirtilen dosyaları doğru olarak göstermen gerekli hangi dosyanın belirtileceği ayrıntılı olarak video da var hadi kal sağlıcakla
seçtim hepsini flash dedim evet dedim bastım power'a . phone not found dedi bulamıyo heralde napıcam

---------- Eklendi @ 14:57:23 ---------- Yazıldı @ 14:56:13 ----------

team viewer yüklüyorum hakan kardeş. bi dk

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

Yok artık hakan sen işi ilerletmişsin helal olsun geçemediğim bir bölüm var benim pc ye bağlanda geç şu bölümü :ehe [/QUOTE]

:) hehe yardımda sınır yok...

---------- Eklendi @ 14:58:12 ---------- Yazıldı @ 14:57:45 ----------

seçtim hepsini flash dedim evet dedim bastım power'a . phone not found dedi bulamıyo heralde napıcam

---------- Eklendi @ 14:57:23 ---------- Yazıldı @ 14:56:13 ----------

team viewer yüklüyorum hakan kardeş. bi dk

tamam bende pm atıyorum msn imi ekle kardeşim

erol0707

Üye
Flash files are corupted or missing... bunu yazdı oluyo heralde

BarisOlsun

BarisOlsun

Üye
bu temayı sevmediğimden dolayı bu fw yi kullanmıyorum,keşke ikinci bir tema olmuş olsaydı ...

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
BarisOlsun

BarisOlsun

Üye
2.fw düzenlemende olan simgeleri farklı olan bir tane tema vardı,onu bu sayfaya yükleyebilirmisin ...

kadir3455

Üye
bu sürümü yükleyince ev ekranı ekleyebiliyor muyuz ? Yoksa sadece 1 tane mi ev ekranı var + T9 gelişmiş düzeydemi :)

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Yazılım Güncellenmiştir. . .

RecepILHAN89

RecepILHAN89

Üye
hakan yazılım güzel ama c5 tap ile 3x4 menülü de yatay 2x6 olsa.bir de yazı tipi nokia pure font olsa.eğer bunları yaparken hata verdiyse bilemem.

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
hakan yazılım güzel ama c5 tap ile 3x4 menülü de yatay 2x6 olsa.bir de yazı tipi nokia pure font olsa.eğer bunları yaparken hata verdiyse bilemem.

hata wermedi. Böyle yapmak istedim. mod atmayı biliyosan. Modları hazırlıyayım sen rofs2 ye at yeterli olur.

Üst Alt