5800 √ - X6 √ - Symbian Anna Fp1 [10.10.2012]

Sponsorlu Bağlantılar

SLH.55

SLH.55

Üye
Yeni gelecek Belleda Orjinal belledaki saat skinini yapabilirmisin hocam..?

SLH.55

SLH.55

Üye
Ben ek olarak sonradan kurmak istemiyorum hocam.Özel olarak yapma imkanınız varmı. ?

Birde Belleda iconların altında isimleri yazıyor.Bunu yapma imkanımız varmı.?

Tam görsellik olsun diye Spb shell (Belle) kullanıyorum.Ama benim istediğim sistemde olsun.

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Ben ek olarak sonradan kurmak istemiyorum hocam.Özel olarak yapma imkanınız varmı. ?

Birde Belleda iconların altında isimleri yazıyor.Bunu yapma imkanımız varmı.?

Tam görsellik olsun diye Spb shell (Belle) kullanıyorum.Ama benim istediğim sistemde olsun.

ben sana modu atarım rofs2 atıp değişimi onaylaman yeter kardeşim. Malesef o olmaz yaparım ama söyle olur. Mesela orjinal uygulamaların altında olur sonradan ekten kurduğumuz opera mesala onun altında olmaz hoş durmaz yani

SLH.55

SLH.55

Üye
Tamam hocam siz bana atarsınız rofs2 dosyasını birde 4x4 olursa sevinirim :oke:.Peki ben size programları söylesem cfw attiğimda onları otomatik kursa onların altına olur mu ?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Tamam hocam siz bana atarsınız rofs2 dosyasını birde 4x4 olursa sevinirim :oke:.Peki ben size programları söylesem cfw attiğimda onları otomatik kursa onların altına olur mu ?

menü görünümü isteğine kalmış.. ana sayfada 4x4 menü indirme linkleri var zaten istediğini yüklersin... ben sana sadece modu atıcam o kadar...
bu arada anlatmak istediğim buydu kimi uygulamalarda çıkmıyor isimler o yüzden hoş durmuyor...

SLH.55

SLH.55

Üye
Olsun hocam çıkmıyanı alta aktarırım :D.Siz bana yollarsınız mod dosyasını ben gerisini hallederim şimdiden teşekkürler.Eğer düzelme imkanı var ise beni bilgilendirirsiniz hocam:oke:.

erol0707

Üye
eee symbian 4x4ü indirdik ne yapıcaz kardeş

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
eee symbian 4x4ü indirdik ne yapıcaz kardeş

Ana Başlığa şimdi ekledim nasıl kurulcağını bak yap kardeşim

---------- Eklendi @ 13:10:10 ---------- Yazıldı @ 13:08:47 ----------

Olsun hocam çıkmıyanı alta aktarırım :D.Siz bana yollarsınız mod dosyasını ben gerisini hallederim şimdiden teşekkürler.Eğer düzelme imkanı var ise beni bilgilendirirsiniz hocam:oke:.

modu veremem çalışmalarım sürüyor.. daha detaya girip ingilizce olan yerleri türkçe yapıcam.. daha sonraki Symbian belle güncellemesinde görünüm bunun gibi olucak şimdi idare et kardeşim :)

erol0707

Üye

Ana Başlığa şimdi ekledim nasıl kurulcağını bak yap kardeşim

kardeş ben hepsini yapıyorum sonunda Use Inı'ye basıyorum sonra altta yazan şeylerde failed!aborting! diyor ve seçilmiyor. ha bi de flash'a basınca will kill your phone diyo acaba telefonun çökme ihtimali varmı ?

SLH.55

SLH.55

Üye
Tamam Hocam 4 gözle bekliyorum saat,icon başkada bişe istemiyorum.:oke:

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

işte Nokia/Phoenix/Product/RM-356 klasörü oluşturdum yoktu. onun içine attım

---------- Eklendi @ 14:02:10 ---------- Yazıldı @ 13:54:02 ----------

bide bişi dicem 3x4 mü indircez 4x4mü hangisi iyi

ını ye tıkladığın zaman liste çıkıyormu? çıkıyorsa rm-356 2 tane var alttakini seçiceksin...
3x4 ve 4x4 aynı yazılım.. sade menü düzeni 4x4 de 4 tane icon yan yana.. 3x4 dede 3 icon yan yana

tektonik1907

tektonik1907

Üye
Hakan hayırlı olsun yeni CFW görsellik olarak göze hitap ediyor insanı zorluyor yüklenmesi adına fakat kusura bakma Symbian Belle nın üzerine bunu yemezler :aha: 1 Mayıs güncellemeni de sabırsızlıkla beklemedeyim

erol0707

Üye
ya off olmuyo flash diyorum evet diyorum hiç bişey olmuyo

erol0707

Üye
Olmayan nedir söyle yardımcı olmaya çalışayım
kardeş bak hepsini yapıyorum ama nokia/phoenix/product/Rm-356 diye bi dosya yok . oluşturuyorum atıyorum symbian 3x4ün içindekileri oraya.sonra uyumluluk yapıoyorum pkey'e sonra açıyorum go diyorum . use ini diyorum liste çıkıyo nokia 5800 D-1 var onu seçiyorum(yanında rm-356 yazıyor.) sonra flash dıyorum uyrı çıkıyo evet diyorum bişeyler yapıyo sonra yine evet diyom Can't detect flashing server! bu yazı çıkıyo bişiey de olmuyo tele napıcam

Üst Alt