5800 telefonum çok isiniyor neden?

Sponsorlu Bağlantılar

gurbetcii

gurbetcii

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar derdimi en anlaşılır şekilde birkaçkez yazmaya çalıştım ama her halde anlatamadım meşkul ettim özürdilerim :vur :vur

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
kardeş senin sorununa birazcık da olsa çözüm olabilir ilk olarak hard format ve ardından soft forma sonra light kontrol kullan ışığı kıs http://www.maxicep.com/symbian-s60v...60v3-symbianos9-x-unsigned-turkce-335076.html sonra app stop ile arka planda açık uygulamaları kapat http://www.maxicep.com/symbian-s60v5-sistem-araclari/app-stop-v1-20-0-s60v5-signed-618275.html daha sonra 3g yi kapat ayarlar bağlantı şebeke ile. telefonunun internete bağlı olup olmadığını da kontrol et bağlı olmasın işallah yardımcı olmuşumdur

gurbetcii

gurbetcii

Üye
    Konu Sahibi
app stop programını kurdum ve 5 adet açık program varmış kapattım ama lıght control s60v3 olduğundan sertifika hatası diyor 5800 da s60v5 program istiyor sertifikalama işide beni aşıyor güncel olanı yokmu acaba zahmet vermezsem :bilmm

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
telefonun hackli olmadığından o hatayı alıyorsun ben teli hackledim şimdi hiçbir sorun yok o uygulamayıda kullanıyorum

gurbetcii

gurbetcii

Üye
    Konu Sahibi
peki hekleyince bir sorun olurmu ve ben başarabilirmiyim acaba nasıl hekleniyor

gurbetcii

gurbetcii

Üye
    Konu Sahibi
TEŞEKKÜRLER ARKADAŞIM KOLAY GELSİN :oke:

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
birşey değil. Sağol:)

gurbetcii

gurbetcii

Üye
    Konu Sahibi
TAMAM ARKADAŞLAR ISINMA SEBEBİNİ NİHAYET BULDUM BAZI ARKADAŞLARINDA SÖYLEDİĞİGİBİ TELEFONUN ISINMA SEBEBİ SONRADAN YÜKLENMİŞ PROGRAMLAR YANİ BAZI PROGRAMLARI NOKİA TAŞIMIYOR ÇÜNKİ İŞLEMCİSİ YAVAŞ KALIYOR TELEFON GÖRÜŞMELERİMİ KAYIT EDEN BİR PROGRAM VAR (CALL RECORDER PRO.) DİYE BÜTÜN SORUN BUNDA İMİŞ SİLDİM SORUN BİTTİ ÇOK SEVİNDİMSATMAKTAN KURTULDUM TÜM YARDIMCI OLAN ARKADAŞLARA SONSUZ TEŞEKKÜRLER :heyo::bigstar:ısınma sebebini nihayet buldum cell recorder diye bir telefon görüşme ses kayıt programı nı kullanıyordum ondan oluyormuş programı kaldırdım sorun bitti 6 aydır kullanıyorum ısınma yok yani program telefonu çok kasıyor ve fazla akım çekiyordu ve haliile ısınıyordu ilgilenen arkadaşlara sonsuz teşekkürler

SON KRAL65

SON KRAL65

Üye
Toksitlenme var telefonda temizletmeye gönder

Üst Alt