Samsung Galaxy SIII Hakkında yorumum (Sıkılmayanlara ve Merak edenlere !)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Uruloki

Uruloki

Üye
" Renk Doğruluğu " IPS Lcs 2'de daha iyi. Karşılaştırmaları bir incele.

Işte bundan bahsediyorum yani ilk defa bu kadar canlı bir ekran görüyorum ki sırf ekranı görmek için bile tuş kilidini açıp duruyorum

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Işte bundan bahsediyorum yani ilk defa bu kadar canlı bir ekran görüyorum ki sırf ekranı görmek için bile tuş kilidini açıp duruyorum

:ehe ekran okadar da önemli değil bence

Uruloki

Uruloki

Üye
Ayrıca s3 de pentile gibi çok sallama teknoloji var adam tek pikselden çift piksel elde ediyor sözde ucuzlatma çabası bıraksın bu işleri samsung eski gpu yu oc yaparak millete yedirdiler

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Ayrıca s3 de pentile gibi çok sallama teknoloji var adam tek pikselden çift piksel elde ediyor sözde ucuzlatma çabası bıraksın bu işleri samsung eski gpu yu oc yaparak millete yedirdiler

Sonuçta iş görüyor ama :)

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa
Uruloki

Uruloki

Üye
  • Beğen
Tepkiler: MasteLaa
MasteLaa

MasteLaa

Üye
lcd daha parlak ve yazılarda daha net.
Yahu keskinliği Amoled'i ezer geçer..Son teknoloji LCD kulanılmış bir kere..Super LCD2 deniliyor buna..Amoled sadece parlak gösterir bu da daha iyi yapmaz..Bu videoyu da izle.Dediğimi anlayacaksın..

2:03 ve 3:10 a bakın yeterli anlarsınız hemen ;)

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Yahu keskinliği Amoled'i ezer geçer..Son teknoloji LCD kulanılmış bir kere..Super LCD2 deniliyor buna..Amoled sadece parlak gösterir bu da daha iyi yapmaz..Bu videoyu da izle.Dediğimi anlayacaksın..

2:03 ve 3:10 a bakın yeterli anlarsınız hemen ;)

Evet haklısın :) daha detaylı gibi duruyor resim

15097

15097

Üye
Teşekkürler :eller:

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Evet, dediğim gibi belirttiğim sebeplerden dolayı one x almadım yoksa daha güçlü olduğunu kabul ediyorum yani zaten bir konumda Fatih kardesim detaylı anlatım yapmıştı ve daha ustun olduğunu göstermişti

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Evet, dediğim gibi belirttiğim sebeplerden dolayı one x almadım yoksa daha güçlü olduğunu kabul ediyorum yani zaten bir konumda Fatih kardesim detaylı anlatım yapmıştı ve daha ustun olduğunu göstermişti
O anlatimi ben yapmistim yahu :kıskıs: Biliyorum zaten bilincli kullanicisin sen bilirsin hangisini alacagini Talip ;)

abandonware

abandonware

Üye
one x forever :hoba:

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt