5800 telefonum çok isiniyor neden?

Sponsorlu Bağlantılar

gurbetcii

gurbetcii

Üye
    Konu Sahibi
5800 telefonum çok isiniyor neden?
ARKADAŞLAR BENDEKİ SORUN BAŞKALARINDADA OLABİLİR BENİM 5800 TELEFONUM CEBİMDEYKEN BİLE FIRINDAN YENİ ÇIKMIŞ GİBİ OLUYOR VE BATARYASINI BİTİRİYOR YANİ FAZLA AKIM ÇEKİYOR BUBAZEN GÜNDE 1 VEYA 2 DEFA BAZEN HAFTADA BAZEN AYDA BAZENDE BİRKAÇ AYDA 1 YAPIYOR ISINDIĞINI FARK ETTİĞİM ZAMAN AÇIP KAPATIYORUM DÜZELİYOR AMA BİRMÜDDET SONRA YİNE YAPIYOR TELEFONUMUN HERŞEYİNDEN MEMNUNUM AMA BU ARIZA OLMASA BATARYAYI DEĞİŞTİRDİM OLMADI FORMAT ATIYORUM OLMADI HARİCİ PROGRAMLARI SİLİYORUM YİNE OLMUYOR BANA BU KONUDA YARDIMLARINIZ OLURSA SEVİNİRİM KOLAY GELSİN:vur

hardal00

hardal00

Üye
Hiç bişe olmadıysa o telefondan kurtulman gerekiyor

sanalben

sanalben

Üye
3g ve telefon parlaklığı 5800 ı yakıyor resmen bende 5800 kullandığım aralar ısıtıcı diye kullanıyordum ısınmasını istemiyorsan telefonun 3g sini kapat ve parlaklığı minumum yap

gurbetcii

gurbetcii

Üye
    Konu Sahibi
1 sorum 3g yi nasıl kapatıcam 2 sorum telefonumu kullanmasam bile yani beklemedeiken patlıyacak gibi ısınıyor neden birden bukadar akım çekmeye başlıyor anlayamıyorum :bilmm

MrExpert

MrExpert

Üye
Bence o telefondan kurtul :/

sanalben

sanalben

Üye
3g dendir bağlanınca ısınır ayarlar bağlantı ordanda ağ seçeneğinden yada şebekede olabilir tam hatırlamıyorum gsm umts ve çift mod var gsm yi seçiceksin

- - - Eklendi - - -

bendede n8 var 3g de 10 dk bağlı olsun ısıtıcı oluyo

x-scarface

x-scarface

Üye
Bence donanımsal bi sorun var cihazında :hmmm bende 2 sene 5800 kullandım 3g yi bırak torrentle film çekiyordum banamısın demiyordu.

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Kurtul Diyecegine Olumlu Yorumlar Yapin Degerli Yoldaslar ..

Abi, O Telefonu Bende 2 Sene Kadar Kullandim .. Isinma Sorunu Onlarda Dogaldir ..
Benimkinin Ustune Yumurta Kirsan Piserdii .. =] Ne Kadar Isinirsa Isinsin Birsey Olmaz Merak Etme ..
3G'yi Kapat, Biraz Iyi Olur .. Oda Ayarlar, Baglantilardan Kapaniyor Zannedersem

gurbetcii

gurbetcii

Üye
    Konu Sahibi
emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim (ayarlar>bağlantı>şebeke+şebeke modu nda GSM yi işaretledim bakalım sorun çözülecekmi şansımıza :oke:

• Beğen
Tepkiler: biltek
Emip

Emip

Üye
​fırın gibi ısınıyo bende öyle bir sorun olmadı :D ? ? ?

gurbetcii

gurbetcii

Üye
    Konu Sahibi
(ayarlar>bağlantı>şebeke+şebeke modu nda GSM yi işaretledim ama bugün yine aynı şeyi yaptı fark ettiğim anda telefonu kapatıp tekrar açtım bataryanın yarısını kurtardım dediğiniz gibi tek çare ondan kurtulmak olacak heralde :bilmm

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
telefonu kapat yeşil tuş kırmızı tuş kamera tuş açma kapama tuşuna aynı anda basılı tuut nokia açılış sesi gelene kadar telefon düzelir

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
3gyi kapat ondan dolayı

gurbetcii

gurbetcii

Üye
    Konu Sahibi
3g yi nasıl kapatıcaz bilmiyorum söylerseniz sevinirim

harwired

Üye
1) mobil guard var başlangçta aktif olan cok gerekli olmayan uygulamaları devre dışı bırak.(telde çok uygulama olması önemli dgl istersen tıka basa doldur. Ama önemli olan o uygulamaların arka planda çalışmaması gerekli)

2) lightctrl die bi program var kizmızı beyaz yeşil ve expres ışıklarını kapat ve ekran ısıgni gece olunca en aşagı çek yani azalt. Gündüzde kendin görebilecgn gbi ayarla.

Bunları yap sorun bi derece azalır.

gurbetcii

gurbetcii

Üye
    Konu Sahibi
harwired arkadaş birşeye dikkat çekmek istiyorum mesela akşam batarya ful dolu iken sabah bakıyorum sıfır olmuş tabi herzaman böyle değil yani nezaman neyapacağı belli olmuyor defalarca formatladım ama nafile :vur

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
cfw kulanıyosan ondanda olur orj. Ofw ye geç

ugurkartal09

ugurkartal09

Üye
Cihazdandır. Bende de 5800 var 3g hep açık hiç ısınmadı. Arka planda çalışan uygulama vardır belki senin göremediğin. Onun için de kill me diye bir program var forumda bulabilirsin

harwired

Üye
harwired arkadaş birşeye dikkat çekmek istiyorum mesela akşam batarya ful dolu iken sabah bakıyorum sıfır olmuş tabi herzaman böyle değil yani nezaman neyapacağı belli olmuyor defalarca formatladım ama nafile :vur

Biraz abartmışn gbi gelio bana. 8 saat uyuduguna göre iken bitmesi imkansız.

Bide 5800 ın batarya çubuğu sorunlu , seni şaşırtabilir.

Örnek olarak bnm telde %60 falan iken çubuk ful gösterio.

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
benim buçuktada sorun var 3saat nette geziyorum yarım saat sonra 3, 2ve bir saat daha olmadan tel kapalı

Üst Alt