Samsung Galaxy SIII Hakkında yorumum (Sıkılmayanlara ve Merak edenlere !)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Iyide çıktığında s3 den pahalı olacak ne gereği var almanin onu hem iş dünyasıyla ne alakası var millet telefonu çıkarıp üstüne not almak mi istiyorduda samsung bunu çıkardı note u alanlarin anca %15 i bu olayı kullaniyordur yani para vermeye değmez s3 alınır :)

çok fazla büyük abi note lar bizim dükkandaki elemanlar onu duvara takta internetten lig tv izleyelim diyordular :ehe

SilentOne

SilentOne

Üye
s3 güzel telefon hani rahat s5 yada s6 çıkana kadr kullanırım diye dusunuruyom eğer birşey olmassa telefona :d

incitemfm

incitemfm

Üye
yandan dusurme testere surt bisey olmaz

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
güzel kullandıktan sonra hiçbirşey olmaz ona bakarsan 4s alanlar yandı camdan telefon :oke:

bu arka kapak polikarbonduya hani o kapak çizilir mi ?

Uruloki

Uruloki

Üye
güzel kullandıktan sonra hiçbirşey olmaz ona bakarsan 4s alanlar yandı camdan telefon :oke:

bu arka kapak polikarbonduya hani o kapak çizilir mi ?

Çizeilse bile aynı renk fark edilmez yani polikarbonat öyle

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Hasan estirmişsin hacı :D Htc donanım olarak üstün cidden ve 4.0.4 ile cidden elime aldım s3 ü bir kenara attım ( herikisi de komşularımda var sağolasunlar ben güncelleyip kontrol ediyorum :ehe )...Ekranı cidden bu kadar keskin mi olur ki şu anda son LCD teknolojisi kullanılmış IPS LCD2..Keskinlikte dünyanın tartışmasız en iyisi Amoled'i solda sıfır bırakıyor..Ayrıca son güncelleme efektler bile değişmiş çok çok güzel olmuş onu geçtim şarj süresi ve tarayıcı hızı dahil artmış..s3 ile pek karşılaştırmıyorum artık :) Ama Talip'e de gelirsek Talip donanıma değil bazı yazılımlara bakarak almış bu da kullanıcı tercihidir ve tekrar diyorum bilinçli kullanıcı rahat edeceği telefonu almalıdır..Talip de kullanıcı olarak kendine göre olanı almış ki kendine uygun bulduğu için en doğrusunu yapmış..Ama son olarak ( cidden son ) bu iki telefonu karşılaştırırken nesnel olarak karşılaştırıyoruz biri gelip bana göre s3 diyor :ah Buradan onlara da çağrıda bulunmak istedim sadece : biz telefonları nesenel olarak karşılaştırıyoruz kullanıcı beğenilerine göre değil.

incitemfm

incitemfm

Üye
Hasan estirmişsin hacı :D Htc donanım olarak üstün cidden ve 4.0.4 ile cidden elime aldım s3 ü bir kenara attım ( herikisi de komşularımda var sağolasunlar ben güncelleyip kontrol ediyorum :ehe )...Ekranı cidden bu kadar keskin mi olur ki şu anda son LCD teknolojisi kullanılmış IPS LCD2..Keskinlikte dünyanın tartışmasız en iyisi Amoled'i solda sıfır bırakıyor..Ayrıca son güncelleme efektler bile değişmiş çok çok güzel olmuş onu geçtim şarj süresi ve tarayıcı hızı dahil artmış..s3 ile pek karşılaştırmıyorum artık :) Ama Talip'e de gelirsek Talip donanıma değil bazı yazılımlara bakarak almış bu da kullanıcı tercihidir ve tekrar diyorum bilinçli kullanıcı rahat edeceği telefonu almalıdır..Talip de kullanıcı olarak kendine göre olanı almış ki kendine uygun bulduğu için en doğrusunu yapmış..Ama son olarak ( cidden son ) bu iki telefonu karşılaştırırken nesnel olarak karşılaştırıyoruz biri gelip bana göre s3 diyor :ah Buradan onlara da çağrıda bulunmak istedim sadece : biz telefonları nesenel olarak karşılaştırıyoruz kullanıcı beğenilerine göre değil.
bu kadar üst düzey telefonlarda zevkler konuşur

lordufuk

lordufuk

Üye
güzel anlatım :tşk:

MasteLaa

MasteLaa

Üye
bu kadar üst düzey telefonlarda zevkler konuşur
Telefon karşılaştırırken kimsenin zevkine göre karşılaştırmıyorlar..Zevk sadece kullanıcıların belirli özelliklerine bakarak telefonu almasından kaynaklanıyor..İyi ve kötü olması zevke göre değil.

incitemfm

incitemfm

Üye
hd super amoled gercekten mukemmel otesi

incitemfm

incitemfm

Üye

One x in ekranını görmediğini bariz belli oluyor enistemde s3 var karşılaştırdık ekranları ips lcd2 yi değişmem hiçbir şeye
ciddi misin ??? Hd super amoled film ,video , oyun vb. işler için havada takla attırır lcdye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt