5800 96kbps sınırsız internetin hızını arttırmak ?

Sponsorlu Bağlantılar

murat.122a

murat.122a

Üye
Evet yazıyormus yeni gördüm benim senden ricam 5800xm telefonu gibi internet te birden çok bağlantı yapıla bilen telefon varmı bi arastır forumda bazı kisiler android te de var dediler ama samsung galaxsy 3 mini denedim olmuyor

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
bilmiyorum ki symbiandan başka hiç kullanmadım ama android kullananlara sorarım :)

murat.122a

murat.122a

Üye
teşekürlersorunca yaz

• Beğen
Tepkiler: _YldZEneS_
askci74

askci74

Üye
ben 5800 ile aynı idm ile bluetooth ile bağlanıp hızı 50 100kb/s ye çıkarmıştım ama sonra benimde öyle oldu 10 ıla 20 ararına düştü bunun başka sebebi olmalı telefonda bisey indirırken 150yi bile buluyor hız.

murat.122a

murat.122a

Üye
ben 5800 ile aynı idm ile bluetooth ile bağlanıp hızı 50 100kb/s ye çıkarmıştım ama sonra benimde öyle oldu 10 ıla 20 ararına düştü bunun başka sebebi olmalı telefonda bisey indirırken 150yi bile buluyor hız.
Lütfen birazdaha açıklarmısın anlamadım

askci74

askci74

Üye
Lütfen birazdaha açıklarmısın anlamadım
demek istediğim şey ben internet hızı sıkıntısı yaşamıyordum ama benimde sonradan düştü internet hızım.. vodafone kasım ayında interneti hızlandırmıştı ama yine yavaşladı

murat.122a

murat.122a

Üye
teşekürler simdi anladım

akifp

akifp

Üye
Bloutuut kullanma kardeşim, JoikuSpot programı varken... onu indir ve kullan çok basit. Şimdi sen blootut ile bağlanırken bazen bağlanmıyo ve seni uyuz ediyor ya.. bilirim ben o işleri.. blutuut veri aktarımı yavaş bu bir gerçek. Joikuspot Telefon wifiini kullanarak neti gönderiyor.. İyi günler.

baturemrullah

Üye
Eski telefona deniyim bi

• Beğen
Tepkiler: bmw_m6
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Yılbaşı itibari ile wap bağlantı noktaları kapandı. Sadece internet bağlantısını kullanabilirsiniz. Çoklu bağlantı işi yalan oldu
Vodafone cepnet sınırsızlık hizmeti kapanalı da 1 seneden fazla oldu.
Şimdilik sınırsız hizmeti türkcell de var. Benim hattım faturalı ve 5 TL karşılığında 96 kbps hız veriyor. İşimi fazlasıyla görüyor desem yeridir. (Video izlemem fazla, ekseri Maxicep ve sosyal ağlardı kullanımım ama sosyal medya maceramı komple bitirdim)
Kendi iç dünyama çekildim. Böylesi daha iyi benim için...

Üst Alt