5130 xpress music sorunlar

Sponsorlu Bağlantılar

egemen819

Üye
arkadaşlar çoğu kişinin derdi telefonu açınca ekranın bir müddet beyaz kalması anladığım kadarıyla.muhtemelen telefonu ilk aldığınızda telefona çok yüklendiniz.bende de oldu bu sorun telefonda şarkı dinlerken ekran beyazladı açılıp kapandı,bilgisayara kabloyla bağlanınca ekran beyazladı v.s v.s telefonunuzun garantisi geçmediyse aldığınız yere götürün yeni yazılım yükleyip geri veriyorlar.bu sorunlar en az a iniyor.:oke:

tanker_rıfkı

Üye
bende 5130 kullanıcısıyım yaklasık bır ay oldu telefondan memnunm yandaki muzık tusları telfnun kasasıyla aynı hızada oldugu ıcın cok kullanıslı oldugu kolay basıldıgı solenemez. acılısta bazen beyaz ekran gelmekte ama cok uzun surelıde deıl.benm en buyuk sıkıntım cok msj yazıorum gunluk 250 300 buluyodur.tuslar gevsedi cok ses cıkarıyo.tuslar cok yumsakda deıl rahat msj yazılıyo ama daha rahatda olabılırdi.bazende ard arda msj gelmesınden dolayı olan bısey sanırım gelen kutusunda gonderılms msjlardan bırı gozukuyo ve okunmamıs msj zarfı cıkıyo ekranda bununda tek cozumu ya telı kapatıp acmak yada msj kutusundakı tum msjları sılmek.telefonu genel olarak tavsıye edermıyım? ederim hos bir telefn ıs gorur

ada45

ada45

Üye
nereden aşdın peki bende lübnan dan aldım ve türkçe dil yükleyemiorum onun haricinde (konfeksiyonda çalıştığım için) sabah 08:00 den akşam 19:00 a kadar müsik dinliorum ve şarjı hala bitmemiş oluyor beyaz ekran gelior ama 3,5 saniye sonra düzelior sesi çok iyi çin malından daha az ama daha net çıkıor zaten orjinal kulaklığı beş para etmiyor çarşıdan kulaklık alırsın çin malı kulalıklarda daha iyi ses var zaten 3 lira konuşmaya bile değmez

tanker_rıfkı

Üye
kayseriden aldım. muzık dınlemede bı problem yk ben hem muzık dınleyıp hem msj yazıorum o yuzden sarjda sıkıntı oluyor

_By&MaTTaFix_

_By&MaTTaFix_

Üye
5130 acildigi zaman muzik kutuphanesini guncelledigi icin 20-30saniye bi islem yapilamaz

Ron1

Üye
slm beyler benim 5130 da ekran koruyucu uygulayamıyorum heryeri aradım bulamadı versiyon 7.91 ekran anında 5 saniye içinde kararıyo ve ekran koruyucularda uygula seçeneğide yok napabilirn acil yardım?
:nono:

bhttnky

Üye
almayın arkadaslar ya böyle berbat telefon görmedim herseyi yaptım yazılımı güncelledim telefon donuyor msjı silmiyor kapanıyor beyaz ekran geliyor en sonunda sinirlendirdi beni kaldırdım son gücümle yolun ortasında yere vurdum sadece simkartımı ve hafıza kartını aldım kaldı öyle yolun ortasında telefon

yapras

Üye
merhaba bende 5130c var telefonunu belirli aralıklarla ekran görüntüsü beyazlaşıyor sonra normala dönüyor. telefon tamemen kapanmıyor. bunun sebebi nedir.

Burak

Üye
alalı 4 gün oldu. şuanlık hiçbir problem yok.bakalım ileride neler olucak. :hmmm

joseff_32

Üye
yaw alalı bir hafta oldu 2.el aldım aldıgımda sıkıntı yoktu şimdi ekran beyazlıyor tel daha 4 aylık bu beyazlığı naasıl çözeriz hiç bilen yokmu sanki tel ayarlarından yapılabilecek birşey gibi

emre yıldırım

emre yıldırım

Üye
abi telefona kuaklığı takıyom.kulaklıktaki kontrol tuşlarından birine basınca telefon kendini resetliyo. nrdenini bilen varsa söylesin lütfen

jebelem

jebelem

Üye
Bende memnunum ama telefonun salaklıkları oluyor arkadaslar bende soyle bı sorun var sonradan oldu bu muzık calara radyoya gırınce yeterlı hafı yok diyor bunu bı turlu halledemedım bılen varsa yardımcı olsun Lütfen

Burak

Üye
Bende memnunum ama telefonun salaklıkları oluyor arkadaslar bende soyle bı sorun var sonradan oldu bu muzık calara radyoya gırınce yeterlı hafı yok diyor bunu bı turlu halledemedım bılen varsa yardımcı olsun Lütfen

bu sorun telefon hafızası doldugunda oluyor.

degerli43

degerli43

Üye
AKLI OLAN ALMASIN!!
alanlar da yazılımı 6dan yukarıya çıkartmasın tel elinde patlar.. ben ağustos 2009 aldım eylül 2010a kadar hiç sorun çıkarmadı reset bile atmadı..
eylülde 7.95 yükledim ve tel gitti açtım nokia yazısı geliyor 10 dk bekliyo kapanıyor.. servise yolladım yine 7.95 yükleyip vermişler tekrar bozuldu yine yolladım
şimdi serviste değişim kararı almışlar yenisi gelecekmiş.. gelince hemen satacam bıktım artık..

SAKIN 7li versiyonları yüklemeyin

akababa

Üye
aynı olayların hepsini bendede yapıyoR orjınal bataryası çin maLı cıktı orjınaL 3 ayRı batarya deneDim 2adet BL-5C ve BL-5CA 3ündede bir gün zoR durdu sadece mesajlaştıgım halde eski tlefoNm N73 doLdururdum 2 saattE cihazLa durmadan sms nete giRer müzıkde dıNLedıgım halde rahat 2 3 gun gıdıyoRdu ya .S

Burak

Üye
kullanmayı bilmiyonuz,sonra telefon bozuk diyonuz.

ben kullanıyom alalı 1 ay oldu hiçbir sorunu yok. taş gibi telefon.

rolans95

Üye
ya 5130 da ovide kontör gidiyomu wlan yok ama

kollucu

kollucu

Üye
Evet başta beyaz ekran oluyor başka tema yavaşlatıyor her java yi açmıyor sinir oldum java hatası veriyor bazen programlar kapanıyor ses güzel şekil güzell fazla sevmedim bende ya idare ediyoruz

--------------- Ekleme ---------------

Kamera kötü başka formatta çekiyor sonra jpg oluyor internete biraz yavaş giriyor fabrika ayarlarına döndüm düzeldi tarayıcı ya giriyorum beklerken bağlantıyı kesiyor şimdi yapmıyor arkadaşın arkadaşı da almış 4defa garantiye gitmiş olmamış sonunda tüketici hakları na gitmişler parayı geri almışlar şimdilik memnun um gibi java hatası veriyo programlar kapanıyor anlamadım bilen var mi

--------------- Ekleme ---------------

Kamera kötü başka formatta çekiyor sonra jpg oluyor internete biraz yavaş giriyor fabrika ayarlarına döndüm düzeldi tarayıcı ya giriyorum beklerken bağlantıyı kesiyor şimdi yapmıyor arkadaşın arkadaşı da almış 4defa garantiye gitmiş olmamış sonunda tüketici hakları na gitmişler parayı geri almışlar şimdilik memnun um gibi java hatası veriyo programlar kapanıyor anlamadım bilen var mi

munire58

Üye
ben telefonu yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. telefumda yaklaşık 2000 mesaj var bu yüzden olsa gerek telefonum sürekli donuyordu kapatıp yeniden açmam gerekiyordu bugün mesajlarımı silmeye karar verdim silerken yine dondu kapattım ama şimdi açılmıyor açarken en baştaki nokia yazısı geliyor biraz bekliyorum ekran bembeyaz hala bişey yok ne yapmalıyım lütfen yardım edin:bilmm

düzeldi mi kardeşim aynı sorun bende de var yardım edecek kimse yok mu? yazılım güncelledim türkçe dil seçeneği de gitti.. Hafıza bomboş ama müzik çaları açınca yeterli hafıza yok diyo..

tugruloguzhan

Üye
bende 5130 kullanıcısıyım telefonumdan memnumum senın dedıgın beyaz ekran nokıaların genelınde oluyor telefona ozel bısey degıl

Üst Alt